MOK
 polecamy

Utrudnienia w ruchu drogowym
data: 14.08.2006 / autor: WebMaster
0Dyrekcja Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym  Targu, organizator VII Jarmarku Podhalańskiego, informuje, że nastapią utrudnienia w ruchu drogowym, w dniach 24-27 sierpnia 2006 roku.
 komentarze 0 + »
"Cyfrą malowane" dobiegło końca
data: 10.08.2006 / autor: Anna Gostkiewicz
0W sobotę zakończyły się w nowotarskim MOK-u polsko-słowackie warsztaty fotograficzne, które odbywały się w ramach mikroprojektu "Przyroda pogranicza cyfrą malowana". Ich uczestnicy to uczniowie, studenci, osoby w różnym wieku, o różnych profesjach i doświadczeniach.
 komentarze 1 + »
Co nowego w Laboratorium Fotogafii Cyfrowej?
data: 26.07.2006 / autor: Anna Gostkiewicz
0Letnie warszaty fotografii cyfrowej, stanowiące kolejny etap mikroprojektu UE "Przyroda pogranicza cyfrą malowana", programu Interreg IIIa Polska - Republika Słowacka, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Tatry, trwają już siódmy dzień.
 komentarze 0 + »
Zapraszany do Czytelni Internetowej MOK-u
data: 21.07.2006 / autor: WebMaster
0W miesiącu lipcu i sierpniu Czytelnia Internetowa czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 16:00.
 komentarze 0 +
Laboratorium Fotografii Cyfrowej wystartowało
data: 20.07.2006 / autor: Anna Gostkiewicz
0Szanowni Państwo!
Miejski Ośrodek Kultury rozpoczął dzisiaj, 20 lipca 2006 roku, realizację 10 dniowych warsztatów fotograficznych "Laboratorium Fotografii Cyfrowej", tj. kolejnego etapu mikroprojektu UE "Przyroda pogranicza cyfrą malowana".
 komentarze 2 + »
Nazwa tego miasta ma być Nowy Targ
data: 30.06.2006 / autor: WebMaster
0Urząd Miasta Nowego Targu, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Teatralna grupa twórcza "Wstańcie - Chodźmy", Studio Teatralne "O szesnastej" pod opieką Juliusza Chrząstowskiego, Chór "Echo Gorczańskie" pod dyrekcją Piotra Augustyna mają zaszczyt zaprosić na spektakl dobroczynny pt.
"Nazwa tego miasta ma być Nowy Targ" - czyli rzecz o Króla Kazimierzowych problemach z założeniem Nowego Targu związanych, na 660-lecie Miasta przez Stanisława Apostoła nie całkiem serio napisana reżyseria i scenografia: Jakub Kosiniak.
Wstęp: wolne datki na pomoc dla Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych "Chatka".
 komentarze 1 +
XXXIII WADOWICKIE SPOTKANIA TEATRALNE
data: 27.04.2006
0NAGRODY XXXIII WADOWICKICH SPOTKAŃ TEATRALNYCH:

NAGRODA GŁÓWNA "Drewniana Maska" oraz nagroda pieniężna w wysokości 500,- zł
Teatr "MIĘDZY WIERSZAMI" z Młodzieżowego Domu Kultury w Krakowie
za spektakl "KRAM KAROLINY" autor: Michele de Ghelderode reżyser: Paweł Buszewicz
 komentarze 3 + »
pierwsza | poprzednia [ strona: 99 / 100 ] następna | ostatnia