MOK
 Internetowa Galeria Amatorów
  Nowotarski wrzesień
 polecamy

Co nowego w Laboratorium Fotogafii Cyfrowej?
data: 26.07.2006 / autor: Anna Gostkiewicz / czytano: 1571
0Letnie warszaty fotografii cyfrowej, stanowiące kolejny etap mikroprojektu UE "Przyroda pogranicza cyfrą malowana", programu Interreg IIIa Polska - Republika Słowacka, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Tatry, trwają już siódmy dzień.

Dotychczas odbyły się ćwiczenia w Nowym Targu (czwartek) oraz w Gorcach (piątek), a także dwa plenery na Słowacji (w sobotę po Spiszu, a w poniedziałek po Orawie).
Dziś 9 uczestników Laboratorium z Polski i 5 ze Słowacji pojechało na plener do Krakowa, połączony ze zwiedzaniem Muzeum Narodowego oraz Muzeum Historii Fotografii. Mogą oni korzystać z fachowych porad pana Roberta Kocana - fotografika z Popradu. Jutro kolejny dzień korekt - czyli selekcji wykonanych dotychczas zdjęć przez autorów, pod kierunkiem wykładowcy - pana Kocana.
Wieczorem jutrzejszego dnia zapraszamy wszystkich zainteresowanych fotografią na godz. 19.00 do sali kominkowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu. Odbędzie się tam prezentacja dorobku fotograficznego Pana Roberta Kocana. W kolejny wieczór (a więc w piątek), również o godz. 19.00 w sali kominkowej, rozpocznie się prezentacja dorobku ostatniego z wykładowców współpracujących z Laboratorium Fotografii Cyfrowej - pana Piotra Witosławskiego, autora albumów krajoznawczych o Polsce i Tatrach, na codzień wykładającego fotografię na Wydziale Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
Wstęp na prezentacje wolny.
 komentarze 0 + «