MOK
 polecamy

Parada na rozpoczęcie VII Jarmarku Podhalańskiego
data: 24.08.2006 / autor: Anna Gostkiewicz
0VII Jarmark Podhalański rozpoczął się paradnym przejazdem zaprzęgów konnych z udziałem władz miasta i powiatu oraz prezentacją umiejętności członków Auto Moto Klubu.
Oficjalne rozpoczęcie VII Jarmarku Podhalańskiego
data: 24.08.2006 / autor: Anna Gostkiewicz
0VII Jarmark Podhalański został oficjalnie otwarty o godz. 14:45, ze sceny. Otwarcia dokonał pan Burmistrz Marek Fryźlewicz, zachęcony przez pana Stanisława Jaskułkę - konferansjera. Po Burmistrzu głos zabrał pan Starosta Jan Hamerski, następnie zagrała na dudach pani Elżbieta Porębska - Mędoń, uczennica Tomasza Skupnia, współprowadząca ze sceny.
Plac zabaw na VII Jarmarku Podhalańskiem
data: 24.08.2006 / autor: Anna Gostkiewicz
0Plac zabaw rozłożony został przed głównym wejściem do Ratusza. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do korzystania z niecodziennych atrakcji.
 komentarze 0 +
Wytwórcy ludowi zapraszają do swoich straganów!!!
data: 24.08.2006 / autor: Anna Gostkiewicz
0Stoiska z wyrobami rękodzieła artystycznego znajdują się po prawej stronie sceny, za Ratuszem. W tym roku przyjechali do nas wytwórcy z wielu miast polskich, z okolic Nowego Sącza, z Zawiercia na Śląsku, z Wolbromia, Dąbrowy Tarnowskiej, Dąbrowy Górniczej, Trzebini, Żywca, Krakowa, Tarnowa, Turka, a nawet z Koziegłów i Nowego Dworu Mazowieckiego. Gościmy również twórców ze Słowacji: z Rużomberoku i Popradu.
data: 24.08.2006 / autor: Anna Gostkiewicz
0O godz. 17:00 dźwiękiem zbyrcoka rozpoczął się wernisaż wystawy "Projekty ubiorów z barana i opakowań oscypka wg studentów Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie".
 komentarze 0 + »
Prawie gotowi ... zdążymy na pewno!
data: 23.08.2006 / autor: WebMaster
0Ostatni dzień przygotowań przed VII Jarmarkiem Podhalańskim. Wszystko dopinamy na ostatni guzik :)
 komentarze 0 +
Projekty ubiorów z barana i opakowań oscypka
data: 16.08.2006 / autor: WebMaster
0Jedną z głównych atrakcji przygotowanych na pierwszy dzień VII Jarmarku Podhalańskiego będzie wernisaż w Muzeum Podhalańskim wystawy "Projekty ubiorów z barana i opakowań oscypka - według studentów Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie".
pierwsza | poprzednia [ strona: 98 / 100 ] następna | ostatnia
strona nr