Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

Z Biało-czerwoną przez Wieki

Autor: Gabriel Wolski /

 

Zapraszamy na  koncert pieśni patriotycznych pt. Z Biało-czerwoną przez Wieki” na nowotarskim Rynku, 27 maja 2018 od godz. 14.00-19.00


Więcej...

 

XX edycja konkursu "Najpiękniejszy ogród w Nowym Targu im. Adama Worwy"

Autor: Administrator /

Burmistrz Miasta Nowy Targ zaprasza wszystkich Mieszkańców Miasta do wzięcia udziału w XX edycji konkursu: "Najpiękniejszy ogród w Nowym Targu im. Adama Worwy". Głównymi kryteriami oceny zgłoszonych do konkursu ogródków będzie ich ogólna estetyka, kompozycje roślinne i dobór takich roślin, dzięki którym ogród ozdobiony jest przez cały okres wegetacji, pod uwagę komisji będzie również brana pomysłowość i oryginalność w jego urządzeniu.

Więcej...

 

Zajęcia Laboratorium Sztuki odwołane

Autor: Gabriel Wolski /

Drodzy Laboranci Obecni i Potencjalni, zajęcia w Laboratorium Sztuki ODWOŁANE do końca maja. Za to zapraszam Was Wszystkich serdecznie na wernisaż p. Przemysława Zawadzkiego, 1.06.2018 na godz. 17.00 (piątek po Bożym Ciele) oraz na zajęcia w pierwszą środę czerwca (6.06). Do zobaczenia! Anna Gostkiewicz
 

8 Noc Muzeów

Autor: Gabriel Wolski /

Zapraszamy Państwa na kolejną  8. Noc Muzeów, która odbędzie się w sobotę 19 maja 2018r. Tegoroczne wydarzenie odbywać się będzie pod hasłem "Dzieje z perspektywy roweru". Przedstawiamy Państwu szczegółowy program  dotyczący imprez odbywających się w Muzeum Podhalańskim  im. Czesława Pajerskiego oraz program dotyczący wszystkich miejsc, które chcą przedstawić Państwu swoje ekspozycje, filmy i zbiory.

Więcej...

 

Co nowego u "Septymy"

Autor: Gabriel Wolski /

Ostatni miesiąc to dla „Septymy” Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu bardzo bogaty czas w podróże, nawiązywanie muzycznych przyjaźni oraz wokalne osiągnięcia. Dzieci wzięły udział w prestiżowych konkursach muzycznych, zdobywając wysokie laury i pokazując tym samym, że kochają muzykę i jest to ich wielka pasja. Pasja, która wymaga czasu, poświęcenia, ale która daje wiele radości i zadowolenia.

Więcej...

 

koncert charytatywny dla Agnieszki Boldys

Autor: Gabriel Wolski /

 

Zapraszamy na koncert charytatywny dla Agnieszki Boldys, która potrzebuje naszej pomocy (walka z Boleriozą). Zagrają dla Pńastwa: Piotr Lubertowicz - Lupi, Teresa Mirga - Kałe Bała, Folkland, Lost Indesyti, Codeinehigh, Mirka Zaziąbło Hubiak, Matuesz i Przyjaciele, Kinga Garb.  Zbiórka będzie prowadzona w trakcie koncertu. Koncert poprowadzą Alicja Sokołowska i Klemens Łukaszczyk
Start: godz 18.00

 

99. Salon Poezji w Nowym Targu - Ewa Romaniak

Autor: Gabriel Wolski /

Zapraszamy Państwa na 99. Salon Poezji w Nowym Targu pt. „MAJOWY ROMANS Z HEMAREM”, który odbędzie się 13 maja 2018 godz. 11.00 w Ratuszu. Wystąpi dla Państwa Ewa Romaniak.

 

Kulturalna Stolica Podhala w maju

Autor: Gabriel Wolski /

 

Maj z Kulturalną Stolicą Podhala rozpoczniemy obchodami 227. Rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Na początek o 11.00 uroczysta Msza Święta w Ogrodach Parafii Świętej Katarzyny (ul. Kościelna), następnie przemarsz na Rynek i ok. 12.00 złożenie kwiatów i okolicznościowe przemówienia, a na koniec otwarcie wystawy „Historia na bicyklu – w 100-lecie odzyskania niepodległości” w Muzeum Podhalańskim im. Czesława Pajerskiego (Ratusz – Rynek 1). Wstęp wolny.

 

Więcej...

 

100. rocznica odzyskania niepodległości

Autor: Gabriel Wolski /

 

 

Poniżej znajdą Pąństwo program przygotowany przez miasto w ramach obchodów 100.rocznicy odzyskania Niepodległości

 

 

 

Więcej...

 

Wystawa Anny Bieli pt. "Piękno"

Autor: Gabriel Wolski /

Długi weekend majowy w piątkowy wieczór rozpoczniemy w MOK wernisażem dr. Anny Bieli z Wrocławia. W głównym holu o godz. 17.00 dokonamy otwarcia wystawy malarstwa p. Anny, pt. "Piękno". Podczas wernisażu wystąpi Piotr LUPI Lubertowicz, a poczęstunek zapewni Karcma u Borzanka. Poniżej mogą Państwo przeczytać, co o sobie i wystawie "Piękno" pisze sama Autorka.

 

Strona 8 z 209