Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

Gala Najpiękniejszych Arii Operetkowych i Operowych Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy

Autor: Gabriel Wolski /

 

Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych. Podczas trasy koncertowej "Gali operetkowo- musicalowej", którą będziemy mieli okazje gościć w Polsce po raz pierwszy, zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów-łącznie ponad 50 osobowy skład artystyczny.

Więcej...

 

Parkowa Niedziela

Autor: Administrator /

 

Serdecznie zapraszamy 16 września (niedziela) do Parku Miejskiego i „na Koło” w Nowym Targu (ul. Parkowa i teren obok Miejskiej Hali Lodowej) na aż cztery równolegle odbywające się imprezy – II Turniej Plażowej Piłki Siatkowej, Finał Kolarskiego Grand Prix Nowego Targu, Festiwal Piosenki Turystycznej oraz Piknik Ekologiczny.

 

 

Więcej...

 

3. edycja BO Małopolska - Głosowanie

Autor: Administrator /

150 zadań – z tylu projektów obywatelskich Małopolanie wybiorą jeden, na który oddadzą swój głos w III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Głosowanie rusza już 10 września i potrwa do 5 października. W tym roku na realizację zwycięskich inicjatyw Samorząd Województwa Małopolskiego przeznaczył aż 8 mln zł.

 

Więcej...

 

PIKNIK KOLEJOWY z okazji otwarcia zabytkowej wieży wodnej

Autor: Gabriel Wolski /

 

 

Dobiegł końca remont wieży wodnej zlokalizowanej przy dworcu PKP w Nowym Targu. Już dziś zapraszamy na Piknik Kolejowy z okazji otwarcia zabytkowej wieży wodnej, który odbędzie się 8 września 2018 r.

 

Więcej...

 

101 KRAKOWSKI SALON POEZJI w NOWYM TARGU

Autor: Gabriel Wolski /

Zapraszamy po przerwie na 101 Krakowski Salon Poezji w Nowym Targu, który odbędzie się 16 września 2018, o  godz. 11.00 w nowotarskim Ratuszu. Poezję europejskich i amerykańskich Bardów przeczytają i zaśpiewają: Karolina Kazoń i Marcin Kalisz, aktorzy Teatru Słowackiego w Krakowie. Wstęp wolny

 

Uroczystości 79. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej

Autor: Gabriel Wolski /

 

Zapraszamy na uroczystości 79. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Msza Św. w kościele Świętej Katarzyny w intencji Ojczyzny i Poległych / Przemarsz pocztów sztandarowych na Plac Kombatantów pod ścianę "Pamięci ofiar terroru hitlerowskiego i stalinowskiego" / Hymn Polski w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej / Uroczyste upamiętnienie wybuchu II Wojny Światowej / Apel Poległych/ Złożenie kwiatów przez delegacje Rota / Program artystyczny w wykonaniu Studia Piosenki Septyma oraz Otwarcie wystawy historycznej pt. „Skrzydła Niepodległej. Nieznani i zapomnienia podhalańscy lotnicy”

 

Kurs Tańca Towarzyskiego

Autor: Gabriel Wolski /

 

Szkoła i Klub Tańca Towarzyskiego "HART " , prowadząca zajęcia w Miejskim Osrodku Kultury w Nowym Targu zaprasza na nowy Kurs Tańca Towarzyskiego dla początkujących . Zapraszamy dorosłych,seniorów,młodzież . Zajęcia rozpoczynamy 12 Września 2018 o 18tej w Miejskim Osrodku Kultury , al.Tysiąclecia . W programie tańce standardowe i latynoamerykańskie . Cały czas prowadzimy zajęcia w Klubie Tańca Towarzyskiego dla zaawansowanych . Prowadzimy też naukę pierwszego tańca dla nowożeńców . Zapraszamy. Informacje - Leszek - 601-45-63-94

 

42. Konkurs Amatorskiej Twórczości Plastycznej

Autor: Gabriel Wolski /

 

 

Tak, jak wspominaliśmy na początku czerwca, Wszystkich Państwa, którzy malują, rysują, rzeźbią, haftują, fotografują, a przy tym nie posiadają formalnego wyższego wykształcenia platycznego, zapraszamy do udziału w 42. edycji Konkursu Amatorskiej Twórczości Plastycznej. Tegoroczny temat Konkursu brzmi "Polskie kwiaty".

 

Więcej...

 

Studio Piosenki Septyma w Altanie

Autor: Gabriel Wolski /

 

Już w najbliższą niedzielę 26 sierpnia o godz.17.00 w Altanie w Parku Miejskim zaśpiewa Studio Piosenki Septyma z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu. To ostatni z tegorocznych koncertów a zarazem wyjątkowy, bowiem zaśpiewa dla Państwa bardzo utalentowana grupa dzieci i młodzieży. Warto poznać te młode talenty, które zdobywają tak wiele nagród i wyróżnień w całej Polsce i nie tylko. Wstęp wolny.

 

Warsztaty kroju i szycia I stopnia

Autor: Gabriel Wolski /

 

Serdecznie zapraszamy na warsztaty kroju i szycia I stopnia pn. „Tańcowała igła z nitką”, które odbędą się Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Zapisy do 15 września – ilość miejsc ograniczona.


Więcej...

 

Strona 8 z 213