Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

KULTURALNY REMANENT - koncert Another Pink Floyd

Autor: Gabriel Wolski /


Zapraszamy na KULTURALNY REMANENT - ostatni koncert w starym MOK-u !
Koncertem opuszczamy zabytkowe mury budynku !
Przez ponad czterdzieści wspólnych lat przeżyliśmy wspólne projekty, wydarzenia, sukcesy wracamy do Was za dwa lata. W nowym zrewitalizowanym obiekcie będziemy przeżywać je ponownie.
Na ten czas znajdziecie nas w budynku Wieży Wodnej przy dworcu PKP gdzie dalej będziemy kulturalnie "rozrabiać".

Bądźcie z nami w tym szczególnym momencie !

Więcej...

 

12. Grand Off – Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata w MOKu

Autor: Gabriel Wolski /

 


Serdecznie zapraszamy na spotkanie z 12. edycją Festiwalu Grand Off - Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata w dniach 25 i 26 września (środa i czwartek) o godz.19.00 w nowotarskim MOKu (a. Tysiąclecia 37). Wstęp wolny.

 

Więcej...

 

111 Krakowski Salon Poezji

Autor: Gabriel Wolski /

Zapraszamy na 111 Krakowski Salon Poezji w Nowym Targu. 22 września 2019 o godz.11.00 w Ratuszu wystąpi Małgorzata Bańka z programem pt. ’'… ja , żołnierz , poeta , czasu kurz…'' Wiersze : K.K. Baczyński, muzyka : Małgorzata Bańka. Wstęp wolny

 

Europejskie Dni Dziedzictwa w Muzeum Podhalańskim

Autor: Gabriel Wolski /

W tym roku już po raz trzeci Muzeum Podhalańskie w Nowym Targu wraz z Miejskim Ośrodkiem Kul-tury w Nowym Targu i Urzędem Miasta Nowego Targu  organizuje dla  Państwa wydarzenia w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. Europejskie Dni Dziedzictwa to największy w Europie projekt społecz-no-edukacyjny, a także najważniejsze święto zabytków kultury Starego Kontynentu. Głównym celem EDD jest szeroko pojęta edukacja historyczna i kulturalna, promowanie różnorodności regionalnego dziedzictwa kulturowego, podkreślenie wspólnych korzeni kultury europejskiej oraz propagowanie dia-logu międzykulturowego.

 

Więcej...

 

Pożegnanie Lata 2019

Autor: Gabriel Wolski /

 

Kolejna edycja Pożegnania Lata, czyli koncertowo-sportowego zakończenia sezonu imprez plenerowych w Nowym Targu już w połowie września. Najpierw Festiwal Piosenki Turystycznej organizowany przez nowotarski MOK w dniach 13-15 września (piątek - niedziela). W pierwszym dniu 13 września (piątek) zapraszamy do Schroniska „Koliba” na Łapsowej Polanie w Gorcach, gdzie od godz.18.00 wystąpią Jarosław Kąkol z Zespołem Małe Kino, Zespół Yellow Horse i Piotr „Lupi Lubertowicz”.

 

Więcej...

 

Podaruj karton, pomóż nam w przeprowadzce.

Autor: Gabriel Wolski /

Szanowni państwo . Historyczna chwila nastąpiła. Remont Miejskiego Ośrodka Kultury stał się faktem. Do końca września musimy spakować cały nasz dobytek by przenieść na czas remontu naszą działalność  w kilka punktów  na terenie Miasta. Zapraszamy do udziału w przeprowadzce polegającego na podarowaniu nam kartonowego pudła. Kartony pomogą nam w przeprowadzce i w lepszej segregacji naszych zbiorów. Zapraszamy i dziękujemy i wszystkim życzymy abyśmy się spotkali w pięknym, nowym gmachu.  Wkrótce przedstawimy Państwu plan działania naszego zespołu na czas remontu.

 

Turniej charytatywny w hokeja dla Asi Podczerwińskiej

Autor: Gabriel Wolski /

 

Zapraszamy na HOKEJOWY Turniej charytatywny w hokeja dla Asi Podczerwińskiej z okazji 100 lecia Policji o Puchar Przewodniczącego Regionu IPA Nowy Targ, który odbędzie się w dniach 13-14.09.2019. W składach drużyn - policjanci z Polski i Słowacji.

 

Więcej...

 

43. Konkurs Amatorskiej Twórczości Plastycznej - TEMAT

Autor: Gabriel Wolski /

Szanowni Państwo tematem 43. edycji Konkursu Amatorskiej Twórczości Plastycznej będzie "Dom". W tym roku kuratorem Konkursu będzie Gabriel Wolski. W związku ze spodziewanym remontem budynku, miejsce wernisażu może ulec zmianie, jeśli tak się stanie będziemy Państwa informować. W tym roku również musieliśmy zmniejszyć ilość nadesłanych prac do dwóch sztuk. Więcej szczegółów, Regulamin i Karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ lub w zakładce konkursy.

 

KULTURALNA STOLICA PODHALA - wrzesień 2019

Autor: Gabriel Wolski /

Tradycyjnie jak co miesiąc zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami kulturalno-społecznymi, które szczególnie polecamy.

 

 

Więcej...

 

Opowieści o Stworzeniu Świata” w nowotarskim MOKu

Autor: Gabriel Wolski /

 

Serdecznie zapraszamy na spektakl teatralny „Opowieści o Stworzeniu Świata”  w dniu 13 września (piątek) o godz.11.00 do nowotarskiego MOKu (al. Tysiąclecia 37). Spektakl dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz klas I-III szkół podstawowych w ramach akcji „Teatr za 5zł”. Zatem bilet to tylko  5zł/os. Uwaga Rezerwacje: tel. 18 266 21 32, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Więcej...

 

Strona 1 z 222