AcyMailing Module

Banner

Patroni medialni

Banner
Banner

Sponsorzy

Polecamy

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Program i osiągnięcia

There are no translations available.

W zajęciach Studia Piosenki „Septyma” w roku szkolnym 2018 brało udział 34 solistów. Dzieci  uczestniczyły w życiu muzycznym miasta, reprezentowały Nowy Targ w różnych konkursach zdobywając 5  nagród Grand Prix oraz  214 nagrody w konkursach /  41 nagród    w  konkursach międzynarodowych,   81 nagród w konkursach ogólnopolskich, 72 nagrody w konkursach wojewódzkich oraz  25 nagród w konkursach powiatowych i gminnych/.

 

1.Organizacja Konkursów, festiwali

XV  Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych

Organizacja – Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj sukces”

XV  Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej

VI  Małopolski Konkurs Plastyczny „Wszystko gra”

 

2. Oprawa artystyczna imprez organizowanych na terenie miasta i okolic

Koncert   Zimowa Bajka na Podhalu – Mok Nowy Targ

Koncert – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – Mok Nowy Targ

Koncert  Wiosenna Bajka na Podhalu – Mok Nowy Targ

Koncert 100 lecie Odzyskania Niepodległości – Rynek Nowy targ

Koncert Patriotyczny – Muszla Koncertowa Rabka

Koncert Patriotyczny – 11 Listopada – Centrum Kultury i Promocji  Czarny Dunajec

Koncert patriotyczny – Odsłonięcie pomnika – Kopiec Kościuszki Nowy Targ

Koncert Septymy - Miejski Festyn – Dzień Dziecka – Parafia Św. Katarzyny Nowy Targ

Koncert Septymy - Miejski Festyn – Dzień Dziecka – Parafia  Najświętszego Serca Jezusa  Nowy Targ

Koncert Dzień Dziecka – Park Nowy Targ

Koncert Światowy Dzień Zdrowia – Rynek Nowy Targ

Koncert Patriotyczny – 11 Listopada – Mok Nowy Targ

Festyn – Szkoła Podstawowa nr 6 Nowy Targ

Zimowe warsztaty artystyczne

Koncert 100 lat Niepodległej – Sieniawa

Koncert 100 lat Niepodległej – Kraków

Koncert Patriotyczny – Raba Wyżna

Koncert Patriotyczny – Nowy Targ Dom Spółdzielczy

Koncert Septymy w Altanie – Park Nowy Targ

Koncert Rocznica Wybuchu II Wojny Światowej

Warsztaty Gospel – Niepołomice / Martyna Plewa/

Koncert Septymy Festiwal Pieśni Turystycznej – Altana Park Nowy Targ

Koncert Septyma – Pokonamy Raka – Mok Nowy Targ

Koncert Papieski – Czarny Dunajec

Koncert dla Seniorów – Urząd Miasta Nowy Targ

Koncert Septymy Jesień w Tatrach z udziałem zespołów z Ukrainy – Mok Nowy Targ

Wieczornica Pieśni Patriotycznej – Szkoła Podstawowa nr 1 Nowy Targ

Septyma – Młode talenty

Koncert Kolęd – Rynek Nowy Targ

 

3. Przygotowanie uczniów do konkursów, Festiwali.

Międzynarodowy Festiwal Kalejdoskop Talentów – Żywiec

Kategoria do lat 10: II miejsce - Katarzyna Wojtyczka

Kategoria do lat 12: I miejsce – Julia Milaniak, III miejsce – Julia Strycharz

Międzynarodowy Festiwal Intershow

Kategoria do lat 10: II miejsce – Sonia Łaś, Wyróżnienie – Duet Natalia Gal – Paulina Jarząbek

Kategoria do lat 12: I miejsce – Malwina Łaś, Wyróżnienie – Maja Łaś, Wyróżnienie – Kinga Czyrnek

Kategoria do lat 15: I miejsce – Julia Jarząbek, II miejsce – Martyna Plewa, III miejsce – Beata Sutor, Wyróżnienie – Paulina Bryniarska

Ogólnopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek  - Żory: 3  miejsce  – Martyna Plewa

Małopolski Konkurs Kolęd – Kraków: II miejsce – Edyta Limanówka

Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek – Kraków: Grand Prix – Edyta Limanówka, 3 miejsce – Marta Limanówka

Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek – Zator: II miejsce – Natalia Gal, II miejsce – Julia Białoń

Ogólnopolski Konkurs Kolęd – Żabno: I miejsce – Julia Jarząbek

Ogólnopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek – Żywiec

Kategoria  1-3: II miejsce – Nikola Głowacz, Wyróżnienie – Paulina Jarząbek

Kategoria klasy 4-6: I miejsce – Beata Sutor, II miejsce – Edyta Limanówka, III miejsce – Julia Milaniak

Kategoria gimnazja: I miejsce – Martyna Plewa, II miejsce – Wiktoria Żółty

Kategoria dorośli: II miejsce – Kinga Szewczyk

Dziecięcy Festiwal Kolędowy Szczawa

Grand Prix – Julia Jarząbek

Kategoria klasy 1-3: I miejsce – Natalia Gal, Wyróżnienie – Sonia Łaś, Nikola Glowacz

Kategoria duet: III miejsce – Oliwia Kamińska – Julia Białoń

Kategoria klasy 4-6: I miejsce – Kinga Czyrnek, III miejsce – Katarzyna Florek, Wyróżnienie – Julia Milaniak

Kategoria klasy gimnazjalne: I miejsce – Beata Sutor, Wyróżnienie – Paulina Bryniarska, Wyróżnienie – Wiktoria Żółty

Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek – Tymbark: I miejsce – Edyta Limanówka, I miejsce – Marta Limanówka, III miejsce – Martyna Plewa

Powiatowy Konkurs Kolęd – Krempachy

Kategoria młodsza: I miejsce – Natalia Gal, I miejsce – Katarzyna Florek, II miejsce – Julia Białoń

Kategoria starsza: III miejsce – Beata Szewczyk, Wyróżnienie specjalne – Martyna Plewa

Międzynarodowy Festiwal Konin

Finalistka – Julia Jarząbek

II Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej – Kraków

II miejsce – Martyna Plewa

Ogólnopolski Festiwal „Majowa Nutka” Częstochowa

Nagroda  - Nominacja – Duet – Gal Natalia - Jarząbek Paulina, Nagroda  - Nominacja – Julia Jarząbek, Nagroda  - Nominacja – Julia Strycharz, Nagroda  - Nominacja – Kinga Czyrnek, Nagroda  - Nominacja – Jakub Duda

Międzynarodowy Konkurs Diamentowy Głos – Warszawa

I miejsce – Katarzyna Wojtyczka, II miejsce – Sonia Łaś

15 Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej Nowy Targ

Kategoria klasy 1-4: I miejsce – Edyta Limanówka, I miejsce – Natalia Gal, II miejsce – Sonia Łaś, III miejsce – Paulina Jarząbek, Wyróżnienie – Klaudia Kazek, Wyróżnienie – Marta Limanówka, Wyróżnienie – Katarzyna Wojtyczka

Kategoria klasy 5-6: I miejsce – Kinga Czyrnek, II miejsce – Jakub Duda, III miejsce – Julia Milaniak, Wyróżnienie – Maria Staszeczka

Kategoria gimnazja: I miejsce – Beata Sutor, I miejsce – Wiktoria Żółty, II miejsce – Martyna Plewa

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Warszawa

II miejsce – Jakub Duda

13 Ogólnopolskie Spotkania Mistrzów Muzyki – Pacanów

Nagroda –Nominacja – Malwina Łaś, Nagroda –Nominacja – Magda Panek, Nagroda –Nominacja – Julia Jarzabek, Nagroda –Nominacja – Edyta Limanówka, Nagroda –Nominacja – Kinga Czyrnek, Nagroda –Nominacja – Martyna Plewa

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej – Kraków

I miejsce – Martyna Plewa, III miejsce – Beata Sutor, III miejsce – Edyta Limanówka, I miejsce – Sonia Łaś, II miejsce – Wiktoria Żółty, Wyróżnienie Jakub Duda

Małopolski Festiwal „Talenty Małopolski”  - eliminacje powiatowe

Nagroda –Nominacja – Beata Sutor, Nagroda –Nominacja – Edyta Limanówka, Nagroda –Nominacja – Jakub Duda, Wyróżnienie Martyna Plewa

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Wygraj Sukces – eliminacje wstępne

Nagroda –Nominacja – Katarzyna Wojtyczka, Nagroda –Nominacja – Jakub Duda, Nagroda –Nominacja – Paulina Jarząbek, Nagroda –Nominacja – Julia Jarząbek, Nagroda –Nominacja – Edyta Limanówka, Nagroda –Nominacja – Wiktoria Żółty, Wyróżnienie – Maria Staszeczka, Wyróżnienie- Julia Milaniak, Wyróżnienie – Natalia Gal, Wyróżnienie - Julia Strycharz

Powiatowy Festiwal Patriotyczny – Jabłonka

III miejsce – Edyta Limanówka

Małopolski Festiwal Piosenki Wiosennej – Kraków

Kategoria do lat 10: I miejsce – Edyta Limanówka, II miejsce – Katarzyna Wojtyczka, Wyróżnienie – Natalia Gal, Wyróżnienie – Paulina Jarząbek, Wyróżnienie – Marta Limanówka

Kategoria do lat 12: II miejsce – Jakub Duda, wyróżnienie – Julia Strzycharz

Kategoria gimnazja: II miejsce – Martyna Plewa

Międzynarodowy Festiwal „Majowa Nutka” Częstochowa

Brązowa Nutka – Duet Paulina Jarząbek – Natalia Gal, Brązowa Nutka – Julia Jarząbek, Złota Nutka – Jakub Duda, Złota Półnutka – Kinga Czyrnek, Nagroda – Nominacja na Międzynarodowy Festiwal w Rumunii – Jakub Duda, Nagroda – Nominacja na Międzynarodowy Festiwal w Słovenii – Duet Natalia Gal – Paulina Jarząbek

Małopolski Konkurs Piosenki Debiuty – Kraków

I miejsce – Sonia Łaś, III miejsce – Katarzyna Wojtyczka, Wyróżnienie specjalne – Oliwia Kamińska

Kategoria 11-13 lat: I miejsce – Beata Sutor, Wyróżnienie – Jakub Duda, Wyróżnienie specjalne – Julia Strycharz

Małopolski Festiwal Talenty Małopolski Dobczyce

Wyróżnienie – Edyta Limanówka, Wyróżnienie – Julia Jarząbek

Międzynarodowy Festiwal Jazzowy Warszawa

II miejsce – Jakub Duda, Wyróżnienie – Paulina Jarząbek

Podhalański Konkurs Pieśni Patriotycznej – Rabka

Grand Prix – Julia Jarząbek

Kategoria klasy 1-4: I miejsce – Edyta Limanówka, II miejsce – Natalia Gal, Wyróżnienie – Nikola Głowacz, Wyróżnienie – Kinga Czyrnek, Wyróżnienie – Julia Milaniak

Kategoria do lat 15: I miejsce – Wiktoria Żółty, II miejsce – Martyna Plewa, II miejsce – Roksana Węglarz

Kategoria do lat 17: II miejsce – Kinga Szewczyk

Ogólnopolski  Konkurs Religijny – Stare Bystre

I miejsce – Natalia Gal, I miejsce – Martyna Plewa, I miejsce – Jakub Duda, I miejsce – Kinga Czyrnek, I miejsce – Julia Jarząbek, III miejsce – Beata Sutor, II miejsce – Edyta Limanówka

Ogólnopolski Konkurs „Piosenki mojej mamy” – Żywiec

I miejsce – Edyta Limanówka, I miejsce – Marta Limanówka

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej Singers – Kraków

Klasy 1-3: I miejsce – Sonia Łaś

Klasy 4-6: I miejsce – Jakub Duda

Gimnazja: I miejsce – Julia Jarząbek, II miejsce – Beata Sutor

Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej – Pieniążkowice

I miejsce – Kinga Czyrnek

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Wygraj Sukces – Kraków

Wyróżnienie – Edyta Limanówka, Wyróżnienie – Katarzyna Wojtyczka

Gminny Konkurs Papieski - Spytkowice

I miejsce – Teresa Mitter

Gminny  Festiwal Patriotyczny Łopuszna

I miejsce – Natalia Gal, Wyróżnienie – Oliwia Kamińska, Wyróżnienie – Julia Białoń, I miejsce – Jakub Duda

Międzynarodowy Festiwal Gdynia Open Gdynia

Wyróżnienie – Julia Jarząbek

Małopolski Konkurs Piosenki Angielskiej Rabka

Kategoria klasy 1-3: II miejsce – Sonia Łaś, III miejsce – Gabriela Sroka, wyróżnienie – Katarzyna Wojtyczka

Kategoria klasy 4-6: I miejsce – Jakub Duda, III miejsce – Edyta Limanówka, Wyróżnienie – Paulina Jarząbek

Kategoria gimnazja: I miejsce – Julia Jarząbek, III miejsce – Martyna Plewa

Powiatowy Konkurs Talentów Nidzica

I miejsce – Julia Milaniak

Międzynarodowy Festiwal Talentów / lato/ Żywiec

II miejsce – Martyna Plewa, II miejsce – Natalia Gal, Wyróżnienie – Paulina Jarząbek

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Rytm Gliwice

I miejsce –Julia Jarząbek, I miejsce – Edyta Limanówka

Międzynarodowy Festiwal  Twórczości Rowy

I miejsce – Paulina  Jarząbek, II miejsce – Natalia Gal, III miejsce – Kinga Czyrnek

Międzynarodowy Festiwal Skowroneczek – Nowy Sącz

II miejsce – Edyta Limanówka, III miejsce – Jakub Duda, Finalista – Martyna Plewa

Małopolski Konkurs zaśpiewaj dla Rzeczypospolitej Kraków

Finalista – Jakub Duda, Finalista – Natalia Gal, Finalista- Kinga Czyrnek, Finalista – Beata Sutor

Międzynarodowy Festiwal Anny German Warszawa

I miejsce – Katarzyna Wojtyczka, II miejsce – Natalia Gal

Kategoria młodsza: II miejsce – Gabriela Sroka, III miejsce – Paulina Jarząbek

Ogólnopolski Konkurs Strefa Chwały Żywiec

I miejsce – Martyna Plewa, III miejsce – Beata Sutor

Małopolski Festiwal Papieski – Biały Dunajec

Kategoria klasy 1-3: 2 miejsce – Katarzyna Wojtyczka, 2 miejsce – Gabriela Sroka

Kategoria klasy 4-6: 2 miejsce – Sonia Łaś, Wyróżnienie – Kinga Czyrnek

Kategoria do lat 16: I miejsce – Martyna Plewa, I miejsce – Beata Sutor

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Polskiej Żywiec

II miejsce – Martyna  Plewa, Nagroda specjalna Izabeli Trojanowskiej Martyna Plewa, Nagroda – nagranie utworu – Martyna Plewa

Ogólnopolski Konkurs Piosenki ŻORY

II miejsce – Martyna Plewa

Ogólnopolski Festiwal Stabat Mater

I miejsce – Jakub Duda, II miejsce – Edyta Limanówka

Międzynarodowy Festiwal Kalejdoskop Talentów Jesień – Żywiec

II miejsce – Jakub Duda, II miejsce – Edyta Limanówka, Nagroda nominacja Międzynarodowy Festiwal – Mińsk na Białorusi – Edyta Limanówka, Nagroda nominacja Międzynarodowy Festiwal – Mińsk na Białorusi – Beata Sutor

VI Powiatowy Festiwal Pieśni Patriotycznej – Odrowąż

Grand Prix – Beata Sutor, Nagrodę Główną Prezesa Związku Podhalan w Polsce   otrzymał duet „Septymki” Paulina Jarząbek oraz Natalia Gal, 2 miejsce - duet „Septymki” Paulina Jarząbek oraz Natalia Gal

Nagrodę Główną Komendanta Placówki Granicznej w Zakopanem otrzymał Jakub Duda, 2 miejsce – Jakub Duda, 3 miejsce – Edyta Limanówka, Nagroda Dyrektora Centrum Promocji – Kinga Czyrnek, Nagrodę Specjalną za wykonanie pieśni „Powrócisz tu” otrzymał Jakub Duda, II miejsce w kategorii klas 1-3 otrzymała Kasia Wojtyczka

Gminny Konkurs Patriotyczny – Ludźmierz

Grand Prix – Jakub Duda, II miejsce Natalia Gal, II miejsce – Oliwa Kamińska, III miejsce – Oliwia Żółtek

Małopolski Festiwal Pieśni Patriotycznej – Lubień

III miejsce   – Edyta Limanówka, Finalista – Jakub Duda, Finalista – Katarzyna Wojtyczka, Finalista – Paulina Jarząbek

Archidiecezjalny Festiwal Pieśni Religijnej Sacrosong Nowy Targ

III miejsce – Jakub Duda

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Europejskiej Poliglotka – Warszawa

Finalista – Jakub Duda, Finalista – Martyna Plewa, Finalista – Renata Potoczak, Finalista – Edyta Limanówka