Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

Warsztaty Wspierający Rodzic – pierwsze spotkanie

Autor: Gabriel Wolski /

W dniu 21 września (czwartek) w godz.17.00-20.00 zapraszamy na pierwsze zajęcia z cyklu warsztatów „Wspierający Rodzic” dla wszystkich tych, którzy chcą wspierać swoje dzieci i ważne jest dla nich Rodzicielstwo Bliskości prowadzone przez Marię Urbańczyk - trenera i coacha, konsultanta do zarządzania wiedzą. Koszt: 50zł (za cykl 10 spotkań). Zapisy - ilość miejsc ograniczona: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

 

Więcej...

 

Konfederacja na Rzecz Reform Ustrojowych

Zaproszenie na: Podhalański sejmik/konferencję Konfederacji na Rzecz Reform Ustrojowych oraz organizacji sprzymierzonych na temat: „Realny plan podniesienia kapitału strukturalnego i finansowego gospodarki polskiej”

 

 

Więcej...

 

Synapsy – bezpłatne warsztaty „Myślenie projektowe” dla animatorów i nauczycieli

Autor: Gabriel Wolski /

Na przełomie lutego i marca w ramach projektu SYNAPSY w dziesięciu miejscowościach w Małopolsce odbyły się spotkania informacyjno-diagnostyczne. Ich uczestnicy zgłaszali Małopolskiemu Instytutowi Kultury w Krakowie rozmaite potrzeby szkoleniowe. W odpowiedzi na nie MIK proponuje Państwu warsztaty „Myślenie projektowe (tworzenie i pisanie projektów), które poprowadzi Jacek Gądecki. Warsztaty już 26 września (wtorek) w godz.9.00-17.00. Wstęp wolny – zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Warsztaty są bezpłatne, przewidziano przerwy i poczęstunek dla uczestników. Warsztaty w ramach projektu SYNAPSY – program rozwoju edukacji kulturowej w Małopolsce.

Więcej...

 

"POMOC DOMOWA" - spektakl komediowy Teatru Bagatela

"Pomoc domowa" (La bonne Anna) - spektakl komediowy Teatru Bagatela w wyśmienitej obsadzie! Serdecznie zapraszamy do MOK NOWY TARG 19.11.2017 godz. 18.00

 

Więcej...

 

Muzyczne Niedziele w Altanie

Autor: Gabriel Wolski /

Kontynuujemy w Parku Miejskim muzyczne spędzanie niedzielnych popołudni we wrześniu. Wystąpią dla Państwa w kolejne niedziele o godz.17.00 w Altanie: 10 września Cheap Tobbaco – rockowa paleta emocji i doznań, działa na wszystkich, niezależnie od wieku;  24 września iNTarg Blues – standardy bluesowe w starym dobrym stylu. Na koncerty wstęp wolny.

 

 

Więcej...

 

Koncert Main Station w Patio

Autor: Gabriel Wolski /

Zapraszamy na koncert zespołu Main Station w składzie Justyna Pustówka (wokal), Krzysztof Wyszyński (piano), Kuba Cudzich (perkusja)

7 września (czwartek) godz.19.00, patio MOK, bilet:10zł

 

 

 

Więcej...

 

Zajęcia w MOK-u - Nowy Sezon

Autor: Gabriel Wolski /

 

Zapraszamy na zajęcia w nowym sezonie 2017/2018.

 

Więcej...

 

Pożegnanie Lata

Autor: Gabriel Wolski /

GALERIA ZDJĘĆ

 

Już w najbliższą niedzielę 3 września zapraszamy na nowotarski Rynek na Pożegnanie Lata w godz.10.00-14.00.

 

Więcej...

 

Narodowe Czytanie w Nowym Targu

Autor: Gabriel Wolski /

Już w niedzielę 3 września o godz. 12.00 na scenie nowotarskiego Rynku odbędzie się wspólne czytanie Wesela Stanisława Wyspiańskiego w ramach cyklu Narodowe Czytanie.

Akcja Narodowe Czytanie jest organizowana przez Prezydenta RP od 2012 roku. W tej edycji to właśnie Wesele Wyspiańskiego zebrało najwięcej głosów, pokonując tym samym  Przedwiośnie Stefana Żeromskiego, Pamiątki Soplicy Henryka Rzewuskiego i Bieniowskiego Juliusza Słowackiego .

 

Więcej...

 

Szkoła i Klub Tańca Towarzyskiego "HART"

Autor: Gabriel Wolski /

 

Szkoła i Klub Tańca Towarzyskiego "HART" - prowadzący działalność w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu , al.Tysiąclecia uprzejmie zaprasza na nowy Kurs Tańca Towarzyskiego dla Seniorów, Dorosłych i Młodzieży. Zajęcia dla początkujących rozpoczynamy 13 września o godz.20:15. W przypadku dużej różnicy wieku można rozdzielić grupę, lub ustalić inny termin. W programie tańce standardowe i latynoamerykańskie. Cały czas prowadzone są jednocześnie zajęcia w Klubie Tanecznym, oraz lekcje indywidualne i lekcje dla par weselnych w zakresie pierwszego tańca. Dodatkowe informacje - Leszek Kusiak - 601-456-394

 

Strona 14 z 204