Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

MOKOTEKA: lekcje filmowe dla klas

Autor: Gabriel Wolski /

 

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach MOKOTEKI: lekcji filmowych dla klas, tym razem w dniu 10 kwietnia (poniedziałek) o godz. 8.30 i 10.30. Najpierw lekcja dla klas ponadpodstawowych pt. "Kino z LAJKIEM - o granicach Facebooka", a następnie lekcja dla klas podstawowych pt. "Dobre kino uczy: Rodzina". Wraz z dr Małgorzatą Flig zapraszamy klasy szkolne, bilet: 5zł/uczeń. Zapisy: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Tomasza Szlaga tel. 18 266 21 32, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Wernisaż Damian Wcisło (galeria zdjęć)

Autor: Gabriel Wolski /

 

 

Zapraszamy na fotograficzne wspomnienie wczorajszego wernisażu prac Damiana Wcisło.

Galeria zdjęć

 

Pisemne rozpoznanie rynku z dnia 07.03.2017

Autor: Gabriel Wolski /

 

Rozeznanie rynku na realizację nagłośnienia imprez organizowanych w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu

 

 

 

Tydzień Douli

Autor: Gabriel Wolski /

 

Zapraszamy na nowotarskie obchody Tygodnia Douli. Spotkamy się w dniu 24 marca (piątek) w godz. 16.30 – 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Wstęp wolny. Najpierw 16:30 Świadome Decyzja Okołoporodowe – prelekcja, a później 17:30 Krąg Opowieści Porodowych - spotkanie dla kobiet (tu zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). Zaprasza Doula Małgorzata Holek – Motyka.

 

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu 2017

Autor: Gabriel Wolski /

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Nowym Targu, Pracownia Logopedyczna Mowa oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu serdecznie zapraszają w dniu 3 kwietnia (poniedziałek) na nowotarskie obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Patronat honorowy objęli: Grzegorz Watycha Burmistrz Miasta Nowy Targ oraz Krzysztof Faber Starosta Powiatu Nowotarskiego. A wszystkich zapraszamy do znaku solidarności w tym dniu poprzez ubranie się na niebiesko.

 

Więcej...

 

Kabaret pod Wyrwigorszem - program pt. 500 +

Autor: Gabriel Wolski /

Trasa "500+"! Przypadek? Absolutnie nie.

Kabaret pod Wyrwigroszem osadził swój program w nowych realiach. Będą Państwo mieli jedyną okazję (rzecz jasna w krzywym zwierciadle) przyjrzeć się temu co jest. Tutaj każdy kabaretowy wieczór jest inny. Codzienny napływ świeżych, ale trudnych do pojęcia doniesień powoduje, że i program "500+" tworzy się niejako na bieżąco.

Niezawodnie pojawią się na scenie "Kresowiacy", będzie "Kryska" i... co tylko Państwo sobie życzą!

 

Sala widowiskowa / 22.04.2017 / godz. 17.00

 

Grand OFF pokazy w Nowym Targu

Autor: Gabriel Wolski /

Na pokazy laureatów 10. Festiwalu Grand OFF zapraszamy w dniach 20 i 21 kwietnia (czwartek i piątek) o godz. 19.00 na salę widowiskową nowotarskiego MOKu. Wstęp wolny.

 

 

Więcej...

 

Kulturalna Stolica Podhala w marcu

Autor: Gabriel Wolski /

 

Tym razem zaczynamy 4 marca (sobota) o godz. 16.00 na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu (al. Tysiąclecia 37), Galą najpiękniejszych arii operowych i operetkowych oraz baletem w wykonaniu Narodowego Teatru Opery i Baletu z Odessy. Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert. W programie m. in.: J. Bizet Carmen Uwertura; E. Kalmann Księżniczka Czardasza Co się dzieje, oszaleje; L. Bernstein West Side Story Czuję się piękna; R. Cocciante Dzwonnik z Notre Dame Bell; L. Dalla Caruso; E.L. Weber Koty Pamięć; czy J. Wiliams Gwiezdne Wojny, Marsz Imperialny. A to początek. Bilety: 100zł.

 

 

Więcej...

 

Grand Prix dla Septymy

Autor: Gabriel Wolski /

Wspaniały okres dla solistek Studia Piosenki „Septyma” działającego w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu trwa. Potwierdziły się niejako wyniki 14. Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Angielskiej w Nowym Targu, bowiem w Małopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Krakowie Grand Prix konkursu zdobyła ponownie Julia Jarząbek zachwycając jury profesjonalizmem, wrażliwością muzyczną i ogromną dojrzałością.

 

Więcej...

 

WSZYSTKO O KOBIETACH

Autor: Gabriel Wolski /

Serdecznie zapraszamy na spektakl komediowy pt. "Wszystko o kobietach"  09.04.2017r. godz.17.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu!

 

 

 

Więcej...

 

Strona 14 z 196