Reklama

AcyMailing Module

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Aktualności

IX edycja Turniej o Puchar prof. Mariana Wieczystego

Autor: Gabriel Wolski /

 

 

Zapraszamy na IX edycję Turnieju o Puchar prof. Mariana Wieczystego w kategoriach Senior i Hobby. W sobotę 20 stycznia 2018 roku hala Gorce rozbrzmi muzyką, a parkiet wypełni się tańczącymi parami.Bilet wstepu: 10 zł

 

 

Filmowy styczeń dla dzieci i dorosłych

Autor: Gabriel Wolski /

Nowotarskie Spotkania Miłośników Filmów "Milecznie owiec" oraz Kino Juniora w Nowym Roku.

 

 


Więcej...

 

95 Salon Poezji w Nowym Targu

Autor: Gabriel Wolski /

 

Serdecznie zapraszamy na pierwszy tegoroczny a 95 z kolei Salon Poezji w Nowym Targu pt. „Krakus książę nieznany” gdzie poezję K.C. Norwida i Jana Pawła II przeczytają Ewa Romaniak i Andrzej Róg.

14 stycznia 2018 godz. 11.00 Ratusz – Rynek 1

WSTĘP WOLNY

 

III BAL NOWOROCZNY BURMISTRZA MIASTA

Autor: Gabriel Wolski /

Burmistrz Miasta Nowy Targ oraz Fundacja im.Adama Worwy zapraszają na III BAL NOWOROCZNY BURMISTRZA MIASTA który odbędzie się 27 stycznia 2018 r., w Restauracji Góralsko Strawa , ul. Ludźmierska, Nowy Targ. Start od godz.19:00 do białego rana! Wstęp 150 zł/ os.

 


Więcej...

 

BARWY ŚNIEGU - warsztaty malarskie w MOK

Autor: Gabriel Wolski /

Wszystkich chętnych do nauki rysunku i malarstwa zapraszamy do MOK już w najbliższą środę, 10 stycznia, na bezpłatne warsztaty malarskie pt. "Barwy Śniegu", prowadzone przez Annę Gostkiewicz w ramach spotkań Laboratorium Sztuki. Początek o 17.00 w sali 18 Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu, Al. Tysiąclecia 37. Do zobaczenia!"

 

 

Kulturalna Stolica Podhala w Nowym Roku

Autor: Gabriel Wolski /

Czas po Świętach i w Nowym Roku to czas kolędowania, zatem aż trzy takie propozycje dla Państwa: 2 stycznia (wtorek) o godz.19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu (al. Tysiąclecia 37) „Kolędo-Landia” Spektakl muzyczny Stanisława Apostoła, wstęp wolny; następnie 25 stycznia (czwartek) o godz. 19.00 w MOKu Kolędy Rodziny Cudzichów, czyli jedyna taka muzyczna, kolędująca rodzina, bilety 20zł (w dniu koncertu 30zł); na koniec 31 stycznia (środa) o godz.14.00 w MOKu Koncert Kolęd w wykonaniu dzieci z nowotarskich Przedszkoli, tu nie musimy dodatkowo zachęcać Rodziców, Dziadków i rodzin naszych nowotarskich przedszkolaków, wstęp wolny.

Więcej...

 

Noworoczna Bajka w Tatrach

Autor: Gabriel Wolski /

Na kolejne spotkanie z dziecięcymi zespołami, tym razem z Białorusi i Polski, zapraszamy już 4 stycznia (czwartek) o godz.10.00 na salę widowiskową MOK. Wstęp wolny  Wystąpią: Zespół Skrzypków "MOROJENOE" (Mińsk, Białoruś), Zasłużony Zespół Republiki Białoruś - Zespół Tańca Ludowego "Chabarok" (Mińsk, Białoruś); Ludowy Folklorystyczny Teatr Tańca "KARAGOD" i Dziecięcy Zespół  "KARAGODZINKI" (Mińsk, Białoruś) oraz Studio Piosenki „Septyma” i Dziecięcy Zespół Góralski „Mali Śwarni” (Nowy Targ, Polska).

Więcej...

 

Noworoczny Koncert Galowy „Najpiękniejsze Walce Świata”

Autor: Administrator /

 

 

Już 5 stycznia 2018 roku (piątek) o godz. 18.00 zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu (Al. Tysiąclecia 37) na Noworoczny Koncert Galowy "Najpiękniejsze Walce Świata". Bilety 120 zł/os. - uwaga zostały już tylko ostatnie sztuki. Wystąpią dla Państwa: Orkiestra Straussowska OBLIGATO pod kierownictwem Jerzego Sobeńko, Yuliya Ponomar - sopran (Ukraina). Leszek Świdziński - tenor (Polska). Scenariusz i prowadzenie - Jolanta Suder. W programie m.in. kompozycje D. Szostakowicza, A.Chaczaturiana, P. Czajkowskiego, Ch. Gounoda, J. Straussa, W.Kazaneckiego, W. Kilara i innych.

 

Boże Narodzenie 2017

Autor: Administrator /Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu życzy Państwu szczęśliwych, kojących, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości Świąt Bożego Narodzenia, a Nowy Rok niech obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.

W związku z przerwą świąteczną budynek Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu w dniach 23 - 26 grudnia 2017 (sobota - wtorek) oraz 31 grudnia 2017 (niedziela) będzie nieczynny.

 

 

 

Zimowa Bajka w Tatrach

Autor: Gabriel Wolski /

Na kolejne spotkanie z dziecięcymi i młodzieżowymi zespołami z Litwy i Polski zapraszamy już 15 grudnia (piątek) o godz.10.00 do nowotarskiego MOKu na koncert pt.”Bożonarodzeniowe Spotkanie w Tatrach”. Tym razem wyjątkowo wystąpi także zespół dorosłych, królować będzię flamenco! A zagrają dla Państwa: Baletowe studio i Grupa tańca Flamenco "Soleá", Studio Piosenki “Septyma” oraz Wokalny Zespół “Nona”. Wstęp wolny – zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; tel.18 266 21 32.

 

Więcej...

 

Strona 12 z 209