MOK
 MOK
 szukaj
 menu
 newsletter
 wizyty
ogółem:2185853
dzisiaj:239
wczoraj:580
 polecamy
 pliki do pobrania
nazwa ilość plików
Wystawy
Dział z którego można pobrać wersje po wydruku dokumentacji związanej z wystawami.
5
Zamówienia publiczne, przetargi
Dział z którego można pobrać wersje po wydruku aktualnych zamówień publicznych wraz z załącznikami.
27
Listy uczestników i laureatów
Dział z którego można pobrać listy uczestników i lauretaów konkursów organizowanych lub współorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.
33
Publikacje literackie
Dział z którego można pobrać publikacje literackie wydawane w ramach działalności Miejskiego Ośrodeka Kultury w Nowym Targu.
8
Nowotarski Dzień Wolontariusza
Dział z którego można pobrać wersje do wydruku dokumentów zawierających szczegółowe informacje związane z Nowotarskim Dniem Wolontariusza.
21
Protokoły konkursowe
Dział z którego można pobrać protokoły z konkursów organizowanych lub współorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.
26
Internetowa Galeria Amatorów
Dział z którego można pobrać informacje na temat uczestników i działalności Internetowej Galerii Amatorskiej przy Miejskim Ośrodeku Kultury w Nowym Targu.
2
Formularze zgłoszeniowe
Dział z którego można pobrać wzory formularzy zgłoszeniowych do imprez miejskich organizowanych lub współorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.
35
Materiały multimedialne
Dział z którego można pobrać materiały multimedialne takie jak: filmiki czy pokazy zdjęć z imprez i zajęć organizowanych lub współorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.
3
Jarmark Podhalański
Dział z którego można pobrać wersje do wydruku dokumentów zawierających szczegółowe informacje związane z Jarmarkiem Podhalańskim.
63
Programy imprez
Dział z którego można pobrać aktualne programy imprezy organizowanych lub współorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.
12
Regulaminy
Dział z którego można pobrać aktualne regulaminy konkursów i imprezy organizowanych lub współorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.
52
Inne
Dział z którego można pobrać pliki do wydruku o pozostałej treści.
13