MOK
  Nowotarski wrzesień
 polecamy

aktualności
Fotoprelekcja Izrael i Egipt: święta ziemia i święta wojna z ...perspektywy roweru
data: 14.12.2009 / autor: Bernadeta Bal / czytano: 842
0Na spotkanie prezentujące Izrael i Egipt zapraszamy w dniu 14 grudnia 2009 roku (poniedziałek) godz. 18:00 do sali 44 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Wstęp wolny. Prowadzenie: Leszek Hynda jr. Czas trwania: 70 minut + czas na pytania.

Leszek Hynda jr i Eliza Hynda to młode małżeństwo podróżników, których pasją jest także fotografia. Efektem ich wypraw są prezentacje multimedialne, podczas których dzięki autorskim fotografiom, odwiedzamy niezwykłe miejsca, podziwiamy przyrodę, poznajemy historię, geografię, kulturę i zwyczaje mieszkańców odległych krajów. Żywo prowadzony opis zawiera wiele ciekawostek, a język prezentacji zawsze dostosowany jest do grupy wiekowej odbiorców. Państwo Hynda mają za sobą setki przeprowadzonych spotkań.
W czasie spotkania w Miejskim Ośrodku Kultury:
  • będziemy świadkami przeprawy rowerem przez pustynię,
  • będziemy podziwiać słynne piramidy w Gizie,
  • dotrzemy do największej depresji na Ziemi,
  • poznamy najciekawsze miejsca w Izraelu,
  • spróbujemy zgłębić przyczynę niekończącej się wojny w Izraelu,
  • dowiemy się jak żyją ludzie w tym rejonie świata.
  •  komentarze 0 + «