MOK
 MOK
 szukaj
 menu
 newsletter
 wizyty
ogółem:2128640
dzisiaj:232
wczoraj:370
 polecamy
 mok - galeria zdjęć
 konkursy
 sunderland '2009
 Sponsorzy i Patroni imprez MOK-u
 ATP 2009
 Internetowa Galeria Amatorów
 Nowotarski wrzesień
 polecamy

 aktualności
Zapraszamy do udziału w III Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "FotoUcz"
data: 30.01.2010 / autor: WolfPrint / czytano: 2424
0Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w III Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "FotoUcz". Wszystkich zainteresowanych informujemy iż rejestracji można dokonać elektronicznie w dziale rejestracja (rejestracji dokonuje wyłącznie nauczyciel, opiekun uczestnika konkursu).

Uczestnicy, których opiekunowie dokonali rejestracji zgodnie z wymogami regulaminu przygotowują do 5 fotografii w kategoriach ustalonych przez Organizatora i podanych w § 2 p1.
Następnie z działu "Pliki do pobrania" pobierają stosowany formularz identyfikacyjny swoich prac, wypełniają go i przesyłają wraz ze zdjęciami w nieprzekraczalnym terminie od 1.12.2009 do 30.01.2010 roku. Poniżej znajdują się stosowne formularze identyfikacyjne:
 • formularz identyfikacyjny prac przesyłanych elektronicznie (na adres konkursy@ovin.pl - w temacie maila proszę wpisać: II MKF "Fotoucz");
 • pobieramy stosowny formularz identyfikacyjny prac, drukujemy go, wypełniamy i wysyłamy listem tradycyjnym wraz ze zdjęciami na adres:
  Szkolny Portal Konkursowy
  "FotoUcz"

  przy Gimnazjum nr 1
  Plac Słowackiego 14
  34-400 Nowy Targ

 • komentarze 0 + «
   dodaj komentarz
  autor*
  e-mail
  komentarz*