MOK
 Internetowa Galeria Amatorów
  Nowotarski wrzesień
 polecamy

Piesek który był niebieski - spektakl dla dzieci
data: 22.07.2008 / autor: Bernadeta Bal / czytano: 890
0Zapraszamy wszystkie dzieci 22 lipca 2008 roku o godz. 11:00 na spektakl teatralny pt. "Piesek, który był niebieski" w wykonaniu Teatru Lalek "Rabcio". Sala widowiskowa.
Wstęp wolny.

Oto Psia Rodzinka - Mama z trójką pociech. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie kolor jednego szczeniaczka. Bowiem mieć niebieskiego brata, to czasem sytuacja nie do przyjęcia. Wyrusza więc Niebieski Piesek w poszukiwaniu Niebieskiej Krainy autostopem do Dużego Miasta, pełnego Zasłaniających Niebieskie Niebo drapaczy chmur. A w mieście kiełbaski i gangsterzy i port, z którego można wypłynąć na dalsze poszukiwania, aby w końcu trafić do domu, gdzie Mama i rodzeństwo czekają stęsknieni. Piękna i wzruszająca historia o tym, że można być INNYM.
 komentarze 0 + «