Światowy Tydzień Zwierząt 2012

Konkurs plastyczny? Spotkanie z trenerem psów? Spektakl teatralny? Spotkanie z Gorczańskim Parkiem Narodowym? Nabożeństwo na które zapraszamy wraz z wszelkimi zwierzakami? A może świadoma adopcja psa? To wszystko w dniach 2-6 października 2012 w ramach Światowego Tygodnia Zwierząt 2012.
Szczególnie zapraszamy nauczycieli wraz z klasami I – III na nasze spotkania z ekspertami. 3 października (środa) o godz. 8.30 i 10.30 spotkanie „Poznaj mój świat – twój przyjaciel pies” z trenerem z Ośrodka Szkolenia Psów SalwDog. Z kolei 5 października (piątek) o godz. 8.30 i 10.30 Spotkanie „Opowieść o mieszkańcach gorczańskiej puszczy” z pracownikiem Gorczańskiego Parku Narodowego.

Spotkania są bezpłatne, a jedyny „wydatek” to przyniesienie przez klasę jednej nierdzewnej (niewywrotnej) miski dla psa w ramach akcji „Psia miska dla Schroniska 2012”. Zebrane miski przekażemy do Schroniska na Kokoszkowie.

Szczegółowy program:
2 października (wtorek) godz. 11.00, sala widowiskowa MOK

Finał akcji „Psia miska dla schroniska”
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ”Przyjaciele Zwierząt 2012”
Spektakl teatralny „Tomcio Paluszek” /Teatr Lalek „Rabcio”/ dla uczestników konkursu /ilość miejsc ograniczona - zgłoszenia/
3 października (środa) godz. 8.30 i 10.30, sala 44 MOK
Spotkanie „Poznaj mój świat – twój przyjaciel pies”
5 października (piątek) godz. 8.30 i 10.30, sala 44 MOK
Spotkanie „Opowieść o mieszkańcach gorczańskiej puszczy”
6 października (sobota) godz. 8.00–16.00 Schronisko w Nowym Targu
ul. Kokoszków 101, tel. 18 4488433; www.pieski.nowytarg.pl
Dzień Otwarty Schroniska