Jubi & Debi czyli Musicodrama

Dworek Gościnny, ul. Park Górny 7, 34 -460 Szczawnica, godz. 19.00 zaprasza:

Występują: Bożena Zawiślak–Dolny, Katarzyna Zawiślak–Dolny i Jerzy Kluzowicz
Gwiazda opery Julietta Vistulani de Niederlanden święci triumfy swego scenicznego jubileuszu, kiedy dowiaduje się, że jej córka Debi, świeżo upieczona aktorka, bierze udział w castingu do nowego przedstawienia wystawianego na operowej scenie. Jubi waha się, czy konkurować z własną córką, czy też usunąć się i pomóc jej w karierze. Narasta odwieczny konflikt pokoleń, którego wyrazistość nadaje fakt, że postacie dramatu to matka i córka także  w życiu prywatnym.

W spektaklu usłyszymy fragmenty utworów operowych (Aria Rozyny i Duet kotów Rossiniego, HabaneraCarmen Bizeta, Mon Coeur Saint Saensa i Barcarola Offenbacha), oraz songi z musicali i przeboje muzyki rozrywkowej (I’m Just a Stranger Here Myself  Kurta Weilla, Singing in the Rain N. Herba, Browna, Over the Rainbow H. Arlena, My Way Franka Sinatry, One and Only Adele, Fever  E. Cooley’a & J. Davenporta, You’ve Got a Friend Carole King, Always Look at the Bright Side of Life E. Idle’a)
Scenariusz, teksty piosenek i reżyseria – Wojciech Graniczewski
Opracowanie muzyczne – Jerzy Kluzowicz
Scenografia – Katarzyna Zbłowska
Choreografia – Jacek Tomasik

Bilety w cenie 40 I 50 zł do nabycia w biurze Thermaleo Sp. z o.o., Plac Dietla 7, od poniedziałku do piątku w godzi. 8.00 – 17.00, lub pod numerem telefonu (018) 540 04 00 oraz w dniu koncertu w Dworku gościnnym od godz. 10.00. Rezerwacja biletów w budynkach grupy Thermaleo: Galeria Pijalni Wód, Willa Marta oraz Hotel Nawigator.