Opowiedz nam historię

Zapraszamy byłych pracowników Nowotarskich Zakładów Przemysłu Skórzanego „Podhale” do podzielenia się wspomnieniami dotyczącymi Państwa pracy w Zakładzie. Wspomnienia te zostaną zarejestrowane dla przyszłych pokoleń i stanowić będą przyczynek do najnowszej historii naszego miasta.- Planujemy stworzenie „Biblioteki Słowa Mówionego” przekonani, że w 18 lat po likwidacji Zakładu, który był „aortą” dla Nowego Targu, możemy przyczynić się do pokazania interesujących historii ludzi związanych z Zakładem obuwniczym.

Na podstawie zebranych materiałów mamy nadzieję opracować scenariusz filmui.

Rozmowy odbywać się będą w zaciszu Sali nr 6 w Miejskim Ośrodku Kultury/Al.Tysiąclecia 37 w Nowym Targu we wtorek 10 kwietnia.

Prosimy o wcześniejszy kontakt z Gabrielem Wolskim w celu omówienia szczegółów pod numerem telefonu 0 691 046 441.