Kulturalna Stolica Podhala

Szanowni Państwo , rozpoczynamy realizację  projektu „Kulturalna Stolica Podhala”  polegającego na comiesięcznym zbieraniu od Organizatorów informacji o przygotowywanych przez nich projektach kulturalnych i publikowaniu ich na wspólnym plakacie zaprojektowanym przez Miejski Ośrodek Kultury. Celem projektu jest systematyczne informowanie o wydarzeniach kulturalnych w mieście jego mieszkańców i gości.

Wyborem imprez na plakat zajmują się następujące osoby reprezentujące różne środowiska: Pani Anna Mlekodaj/PPWSZ/, Pan Krzysztof Leksycki /Stowarzyszenie Viva l’Arte, Pani Aneta Watycha/Urząd Miasta/, Pan Wojciech Groń/Związek Podhalan/ i Pani Barbara Pachniowska /Miejski Ośrodek Kultury/.

W załączeniu prezentujemy plakat na styczeń 2012, wkrótce pojawi się on w wybranych punktach naszego miasta.

Będziemy wdzięczni za przekazanie wszelkich uwag na temat projektu i jego realizacji. Wszystkich Organizatorów ,którzy zechcą się do tego pomysłu włączyć prosimy o kontakt pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kalendarz pojawiać się będzie na stronie miejskiej www.nowytarg.pl wraz z pełną informacją o wszystkich odbywających się w danym miesiącu wydarzeniach kulturalnych w mieście.