Zbiórka przedmiotów na rzecz XX Finału WOŚP

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu organizuje zbiórkę przedmiotów na rzecz XX Finału WOŚP w dniu 8 stycznia 2012 roku. Kwoty uzyskane podczas Finału ze sprzedaży swoich przedmiotów właściciele przekażą na rzecz Fundacji.

Liczymy na państwa pomysłowość, ale przydać może się dosłownie wszystko: od książek, drobnej biżuterii, fotografii, czy obrazów, poprzez rękodzieło i przedmioty związane z hokejem na lodzie, aż do spotkania z lokalnym "vipem", przejazdu zabytkowym samochodem, uroczej kolacji w restauracji.
Oryginalność mile widziana!

Przedmioty, które zechcą państwo przeznaczyć na sprzedaż można przynosić (bądź zgłaszać w przypadku tych nietypowych) do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu do niedzieli 8 stycznia 2012 roku włącznie (sekretariat MOK, godz. 8-16, tel. 18 266 32 41).