Teatr Polska - Teatr Figur Kraków

Zapraszamy na spektakl teatralny „Zapach słoni po deszczu” w dniu 20 września o godz.12.30 i 18.30
Oczekujemy również na zgłoszenia grup do udziału w warsztatach przeprowadzanych przez aktorów Teatru Figur w godz. 11.00/3 grupy/ oraz godz. 17.00 /3 grupy/.
Spektakl jest poetycką wyprawą do krainy wyobraźni! Zobaczymy miasta lekkie jak puch i miasta splątane siecią zależności. Będziemy wędrować przez pustynie, kanały, wysypiska. Śledzić cienie zbłąkanych motyli i samotnych jeźdźców. Towarzyszyć nam będzie egzotyczna, grana na żywo muzyka. Spektakl teatru cienie, inspirowany powieścią Italo Calvino „Niewidzialne miasta”.

Galeria zdjęć

Spektakl dla wszystkich od lat 9 do 109. Wstęp na spektakl i warsztaty bezpłatny (zapisy - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 18 266 32 41).

Teatr Figur Kraków www.teatrfigur.pl.

Teatr Polska

Zapach słoni po deszczu