AcyMailing Module

Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zapraszamy do udziału w III Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "FotoUcz" - 30.01.2010

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w III Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "FotoUcz". Wszystkich zainteresowanych informujemy iż rejestracji można dokonać elektronicznie w dziale rejestracja (rejestracji dokonuje wyłącznie nauczyciel, opiekun uczestnika konkursu).
Uczestnicy, których opiekunowie dokonali rejestracji zgodnie z wymogami regulaminu przygotowują do 5 fotografii w kategoriach ustalonych przez Organizatora i podanych w § 2 p1.
Następnie z działu "Pliki do pobrania" pobierają stosowany formularz identyfikacyjny swoich prac, wypełniają go i przesyłają wraz ze zdjęciami w nieprzekraczalnym terminie od 1.12.2009 do 30.01.2010 roku. Poniżej znajdują się stosowne formularze identyfikacyjne:

  • formularz identyfikacyjny prac przesyłanych elektronicznie (na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. - w temacie maila proszę wpisać: II MKF "Fotoucz");
  • pobieramy stosowny formularz identyfikacyjny prac, drukujemy go, wypełniamy i wysyłamy listem tradycyjnym wraz ze zdjęciami na adres:

Szkolny Portal Konkursowy
"FotoUcz"

przy Gimnazjum nr 1
Plac Słowackiego 14
34-400 Nowy Targ