Kiedy króla boli Ząb – Teatr za złotówkę

Uwaga!!! z powodu niedyspozycji jednego z aktorów spektakl został przełożony na 13 czerwca (poniedziałek) godz. 11.00. Bilety zachowują ważność.

Teatr Lalek „Rabcio” z Rabki Zdroju zaprasza w dniu 24 maja (wtorek) o godz. 11.00 na spektakl „Kiedy króla boli Ząb” do sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.
Bilet wstępu 1 zł.
Możliwość rezerwacji max 50 miejsc z jednej szkoły, tel. 18 266 32 41.

Króla boli ząb...i nikt nie może mu pomóc: ani kucharz, ani Ochmistrzyni, ani Królowa, ani Kot, ani córeczka Księżniczka, ani Damy... ani nawet Król Teść i Czarnoksiężnik. A tymczasem ból zęba tak dokucza Królowi, że wojna wisi na włosku. Sytuację próbuje ratować Księżniczka, lecz zostaje podejrzana o szpiegostwo i trafia do więzienia... na dodatek Król zgubił berło a Ochmistrzyni zapowiada, że od pierwszego odchodzi. I kto wie, jakby się to wszystko skończyło, gdyby nie podstęp... ...i Dentysta.
Obsada: Piotr Serafin - Kucharz, Król Teść, Czarnoksiężnik
Katarzyna Pędzimąż - Królewna, Ochmistrzyni
Dominika Miękus - Królowa, Kot, Dentysta
Cezary Skrocki - Król Bul