OKR

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu z przyjemnością zawiadamia, że reprezentantka MOK w Nowym Targu Ewa Pawlikowska zakwalifikowana została – jako laureatka /NAGRODY GŁÓWNEJ w Turnieju Recytatorskim/ eliminacji rejonowych w Nowym Sączu - do udziału w  FINALE WOJEWÓDZKIM 56. OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO w Krakowie.

Serdecznie gratulujemy!

Eliminacje wojewódzkie Konkursu odbędą się w dniach 11 i 12 kwietnia br. na Scenie im. Stanisława Wyspiańskiego w krakowskiej PWST, przy ul. Straszewskiego 22;
-   11 kwietnia 2011 r. (poniedziałek) - od godz. 10.00 : - turniej  recytatorski, turniej “wywiedzione ze słowa”,
-   12 kwietnia 2011 r. (wtorek) o godz. 10.00 - turniej poezji śpiewanej, turniej teatrów jednego aktora.