Intershow 2011

UWAGA ZMIANA GODZINY KONCERTU GALOWEGO INTERSHOW 2011 – 17.30 PIĄTEK

W dniu 5.I.2011 (środa) zapraszamy o godz. 9.00 na uroczyste otwarcie oraz przesłuchania w ramach IX Międzynarodowego Festiwalu Pieśni i Tańca «INTERNATIONAL SHOW-2011» w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Z kolei 7.I.2011 (piątek) o godz. 16.30 wystąpią przed Państwem laureaci festiwalu w Koncercie Galowym.

Galeria zdjęć: taniec / choreografia

Galeria zdjęć: vocal

Wyniki

Festiwal prezentuje dorobek artystyczny dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych i wokalnych, pozwala na wymianę pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy z zespołami, promowanie twórczości artystycznej wśród dzieci i młodzieży, rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci i młodzieży poprzez bezpośredni kontakt z tańcem, śpiewem i muzyką.

ORGANIZATORZY:
- Organizacja Społeczna „Źródła Przyszłości” – Odessa (Ukraina)
- Miejski Ośrodek Kultury – Nowy Targ (Polska)
- Agencja Producencka „DAL” – Odessa (Ukraina)
- Międzynarodowa Federacja Mażoretek IMA – Opole (Polska)

PATRONAT  MEDIALNY:
- Redakcja miesięcznika „Taneczny Clondike” – zespoły trzeciego tysiąclecia - Moskwa (Rosja)
- Redakcja kwartalnika „Tutti Dance” – wszystkie tańce w jednym czasopiśmie – Charków (Ukraina)

Zespoły i soliści zgłoszeni na dziś
Regulamin i całościowy program festiwalu
Nowy program Intershow