Pierwsze szkolenie dla organizacji pozarządowych, organizowane przez Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zakopanem.

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. Sposób na stabilność finansową organizacji pozarządowej – działalność odpłatna statutowa i gospodarcza, które odbędzie się 7 grudnia 2010roku w Zakopanem w godzinach 12.00-19.00.

Nasze szkolenie skierowane jest do:

• przedstawicieli organizacji pozarządowych nieprowadzących działalności gospodarczej  z terenów powiatów tatrzańskiego, nowotarskiego i suskiego
  • osób fizycznych, w tym studentów/studentek i osób bezrobotnych chcących założyć organizację pozarządową, mieszkających na terenie powiatu tatrzańskiego, nowotarskiego i suskiego.

Jeśli…..

• chcesz poznać możliwości budowania stabilności finansowej przez organizacje pozarządowe
  • chcesz usprawnić zarządzanie finansami w Twojej organizacji
  • Twoja organizacja chce rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej….

Zgłoś się do nas!

Dowiesz się między innymi:

• Jak zarządzać finansami organizacji?
  • Czy i kiedy warto prowadzić odpłatną działalność statutową?
  • Jakie korzyści i zobowiązania niesie ze sobą prowadzenie działalności gospodarczej przez organizacje pozarządowe?
  • Jakie podstawowe dokumenty finansowe powinna posiadać każda organizacja?

Szczegółowy plan szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się w załączniku.

Uzupełniony formularz można dostarczyć do biura projektu osobiście, pocztą tradycyjną lub mailowo na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 3 grudnia 2010 roku. Uprzejmie informujemy, iż liczy się kolejność zgłoszeń.

Szkolenie poprowadzi PaniAnna Mazgaj – księgowa Fundacji BIS oraz kilku innych organizacji pozarządowych. Doskonale zna specyfiką działalności Trzeciego Sektora, od października 2005 r. zajmuje się konsultacjami dla NGOs, prowadzi szkolenia nt. zasad w księgowości NGO i rozliczania projektów.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Szkolenie organizowane jest w ramach Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej działającego w powiatach tatrzańskim, nowotarskim i suskim.

Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej  prowadzony przez Fundację BIS
Zakopane 34-500, ul. Kasprusie 35a