Andrzej Bienias - aktor Teatru WITKACEGO z zespołem

Na Koncert Stowarzyszenia Konstruktorów Słów i Dźwięków „Nic do ukrycia” w składzie: Andrzej Bienias - śpiew, gitara; Max Kowalski – kontrabas; Adam Leśniak – perkusja; Przemysław Sokół – trąbka; Bogusław Zięba - akordeon zapraszamy 15 października o godz. 19.00 do sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w sekretariacie MOK, tel. 18 266 32 41, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Więcej na www.nicdoukrycia.com

Andrzej  Bienias - aktor Teatru WITKACEGO z zespołem

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w sekretariacie MOK, tel. 18 266 32 41, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Więcej na www.nicdoukrycia.com