AcyMailing Module

Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nowotarski Dzień Wolontariusza

Szanowni Państwo

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu organizuje po raz kolejny w naszym regionie Nowotarski Dzień Wolontariusza 2010 w dniu 6 grudnia (poniedziałek) 2010. W tym roku projekt „Nowotarski Dzień Wolontariusza 2010” zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

Głównym punktem obchodów pozostaje plebiscyt ”Aktywny 2010”. Plebiscyt ma charakter otwarty - zachęcamy organizacje pozarządowe, placówki, instytucje, grupy samopomocowe, czy osoby prywatne, jak i samych wolontariuszy do zgłaszania swoich kandydatur.
Uwaga: przygotujemy krótkie filmy prezentujące finalistów plebiscytu oraz przeprowadzimy akcję ich promującą w mediach. Sądzimy, iż warto wspierać, dowartościować i podziękować za działalność wolontariuszom.

Zapraszamy także do zgłaszania kandydatur przedsiębiorców, przedsiębiorstw prywatnych i państwowych (firmy, spółki, prywatne i publiczne zakłady) w ramach konkursu ”Nowotarski Dobroczyńca 2010”. Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich korzystających z pomocy (pomoc merytoryczna, rzeczowa, finansowa, świadczenie usług itp.) przedsiębiorców i przedsiębiorstw z terenu miasta i powiatu nowotarskiego. Jeśli Państwa organizacje otrzymują takie wsparcie, to będzie to wyjątkowa okazja do podziękowania.

W tym roku przygotujemy także publikację „Informator 2010. Organizacje pozarządowe z terenu miasta Nowego Targu i powiatu nowotarskiego”. Zapraszamy do zgłaszania swojego akcesu w ramach tworzonego Informatora zawierającego aktualne dane teleadresowe oraz krótkie informacje o działalności organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, fundacji, związków) z terenu miasta i powiatu nowotarskiego. Przygotujemy wersję broszurową oraz wersję elektroniczną.

Nowością będzie wystawa fotograficzna „Wolontariat – a jednak się kręci 2010”. Będzie to wyjątkowa szansa pokazania działalności swojej organizacji w artystycznym wydaniu. To nic nie kosztuje (my zapewniamy fotografów, wydruk zdjęć i przygotowanie wystawy), a promocja organizacji gwarantowana! Liczba zaprezentowanych w ten sposób organizacji jest ograniczona – prosimy nie zwlekać ze zgłoszeniem.

Oferujemy także możliwość przygotowania stoiska własnej organizacji w holu Miejskiego Ośrodka Kultury podczas obchodów dnia 6 grudnia 2010 roku. Liczymy na aktywne formy prezentacji, pokazy itp. Niemniej forma stoiska będzie zależała od Państwa decyzji. Liczba stoisk jest ograniczona.

Prosimy o wypełnienie odpowiednich rubryk załączonego arkuszu (3 strony) i przesłanie na adres:

 

  • pocztowy: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Al. Tysiąclecia 37, 34-400 Nowy Targ
  • e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • lub dostarczyć osobiście do Sekretariatu Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.

Termin nieprzekraczalny przesłania wypełnionych arkuszów mija 20 września 2010.

UWAGA: Wersja elektroniczna arkuszów zgłoszeniowych oraz regulaminów będzie dostępna na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury www.mok.nowytarg.pl w zakładce Działalność - „Nowotarski Dzień Wolontariusza 2010”.