VI Małopolski Festiwal Smaku

Serdecznie zapraszamy na VI półfinał Małopolskiego Festiwalu Smaku  do Nowego Targu 11 lipca 2010 r., który odbędzie się na Rynku.

W ramach Małopolskiego Festiwalu Smaku organizowane są kiermasze małopolskiej żywności. W ich trakcie zorganizowany zostanie Plebiscyt i Konkurs „Małopolski Smak”, zwane dalej „Plebiscytem” i „Konkursem”. Celem plebiscytu i Konkursu jest dokonanie wyboru najlepszych produktów i producentów. Szczegóły wkrótce! Tutaj przeczytać można regulamin Festiwalu.

Ulotka

Lista wystawców

10.00    otwarcie nowotarskiego półfinału Małopolskiego Festiwalu Smaku
10.15    przedstawienie zasad konkursu i plebiscytu „Małopolski Smak”  prezentacja wystawców rozpoczęcie plebiscytu „Małopolski Smak” oraz degustacji
11.00    rozpoczęcie konkursu „Małopolski Smak”
11.05    zespół regionalny „Mali Śwarni”
12.10    rozpoczęcie pokazu gotowania w wykonaniu restauratorów
12.30    zespół regionalny  „Skalni”
13.30   „Palce lizać” –  Nowy Targ-Kieżmark transgraniczna prezentacja kuchni regionalnej
15.00    zakończenie plebiscytu „Małopolski Smak”
15.30    Beata Węglarz z zespołem
16.00    „Gotuj się” – bicie rekordu jednoczesnego spożywania nowotarskich lodów tradycyjnych
17.00    rozstrzygnięcie konkursu i plebiscytu „Małopolski Smak” wręczenie nagród i dyplomów zwycięzcom Festiwalu losowanie nagrody dla publiczności
17.30    „New Market Jazz Band”

W Nowym Targu projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu „Tatry” w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013.