Regulaminy w Miejskim Centrum Kultury

Na podstawie §9 ust. 1 i 2  Statutu Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu nadanego Uchwałą Nr XXXIII/362/2021 Rady Miasta Nowy Targ z dnia 06 września 2021 r., w związku z uruchomieniem działalności Sali Widowiskowo-Kinowej wprowadza się Regulamin korzystania z Sali Widowiskowo-Kinowej oraz sal Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu. Przed skorzystaniem z usług Miejskiego Centrum Kultury prosimy Państwa  o szczegółowe zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie MCK w okresie epidemii.

Plik z oświadczeniem do pobrania – Oświadczenie Uczestnika Wydarzenia

Plik z regulaminem - Regulamin korzystania Sali Widowiskowo-Kinowej

Plik z regulaminem - Regulamin korzystania z sal Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu

Plik z regulaminem - Regulamin najmu Sal w Miejskim Centrum Kultury W Nowym Targu

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów na widowni Miejskiego Centrum Kultury może zostać zajętych 75% miejsc. Miejsca parzyste na widowni dedykowane są głównie:

• osobom uczestniczącym w wydarzeniu z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
  • osobom wspólnie zamieszkującym lub gospodarującym;
  • osobom uczestniczącym w wydarzeniu z dzieckiem poniżej 13. roku życia,
  • do limitu 75% nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych przeciwko COVID-19, posiadających negatywny test na COVID-19, oraz ozdrowieńców (te osoby mogą również zajmować miejsca obok siebie).

UWAGA!

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów, w momencie gdy frekwencja na widowni przekroczy 75% zajętych miejsc, kolejne miejsca możemy sprzedać tylko tym Widzom, którzy wyrażą zgodę na weryfikację swojego zaszczepienia przy wejściu do Miejskiego Centrum Kultury lub posiadają aktualny negatywny test, (nie dotyczy to osób poniżej 12 roku życia).
Przypominamy, że w Miejskim Centrum Kultury obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa maseczką ochronną, a zakup biletu wiąże się z jednoczesną akceptacją obowiązujących w zasad bezpieczeństwa.

Przed wejściem zdezynfekuj dłonie

Pamiętaj o obowiązkowej dezynfekcji dłoni. Skorzystaj z bezdotykowych punktów dezynfekcyjnych znajdujących się w holu Centrum.

Zachowaj bezpieczną odległość

W holu i na widowni zachowaj dystans społeczny. Nasza widownia została przygotowana zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W przypadku pytań dotyczących miejsc na widowni zapraszamy do kontaktu z sekretariatem Cenrtum.

Pamiętaj o obowiązku zakrywania ust i nosa

Przed wejściem do Miejskiego Centrum Kultury zakryj usta i nos. Zostań w maseczce będąc holu i na widowni. Jeżeli nie zabrałeś maseczki, możesz zakupić ją w kasie Centrum.