55. OKR – eliminacje rejonowe oraz wojewódzkie

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu uprzejmie zawiadamia, że ustalony został termin eliminacji rejonowych 55. OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO.

Eliminacje rejonowe Konkursu odbędą się w dniu 21 kwietnia br. w MCK SOKÓŁ (Nowy Sącz, ul. Długosza 3), sala im. Romana Sichrawy.

Rozpoczęcie imprezy, która przeprowadzona zostanie zgodnie z  wylosowaną poprzednio kolejnością prezentacji, nastąpi o godz. 9.30.

Prosimy o zgłaszanie się w biurze organizacyjnym Konkursu (czynnym w SOKOLE od godz. 9.00).

Jednocześnie informujemy, że Eliminacje wojewódzkie Konkursu odbędą się w dniach 26 i 27 kwietnia br. na Scenie im. Stanisława Wyspiańskiego krakowskiej PWST, przy ul. Straszewskiego 22;

• 26 kwietnia 2010 r. (poniedziałek) - od godz. 10.00 : - turniej recytatorski, turniej “wywiedzione ze słowa”,
  • 27 kwietnia 2010 r. (wtorek) o godz. 10.00 - turniej poezji śpiewanej, turniej teatrów jednego aktora.