Kursy tańca towarzyskiego

Szkoła i Klub Tańca Towarzyskiego " HART " - prowadząca zajęcia w Miejskim Ośrodku Kultury, informuje iż nowy Kurs Tańca Towarzyskiego I-go stopnia dla dorosłych i młodzieży rozpoczynamy 7 kwietnia / środa / o godz.20:00 .
Miejsce zajęć - Miejski Ośrodek Kultury - Al.Tysiąclecia 37 - I pietro - sala baletowa .
Informujemy jednocześnie iż w kwietniu kontynuowana bedzie nauka na poziomie II i III stopnia Tańca Towarzyskiego - jest jeszcze kilka wolnych miejsc - można sie dopisać - dokładne informacje - 601-45-63-94.
Zajęcia indywidualne dla par pragnących wejść tańcem w nowe życie - w terminach do uzgodnienia - 601-45-63-94.
Zajęcia Klubu Tańca Towarzyskiego - dla zaawansowanych - jak zwykle - poniedziałek i czwartek 20:15 - 22:00