42. Konkurs Amatorskiej Twórczości Plastycznej

Tak, jak wspominaliśmy na początku czerwca, Wszystkich Państwa, którzy malują, rysują, rzeźbią, haftują, fotografują, a przy tym nie posiadają formalnego wyższego wykształcenia platycznego, zapraszamy do udziału w 42. edycji Konkursu Amatorskiej Twórczości Plastycznej. Tegoroczny temat Konkursu brzmi "Polskie kwiaty".

Prace, wykonane w dowolnej technice i formacie, można już składać w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury (Al. Tysiąclecia 37, 34-400 Nowy Targ), do dnia 15 września 2018, wypełniając przy tym dostępną na miejscu kartę zgłoszenia i uiszczając opłatę rejestracyjną w wysokości 20 zł. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas wernisażu wystawy pokonkursowej, który odbędzie się 13 października 2018 (w sobotę) o godz. 15.00, w głównym holu MOK.  Prace będą oceniane w dwóch kategoriach: sztuki amatorskiej i ludowej, a łączna pula nagród pieniężnych w każdej z kategorii wynosi 2 000 zł. Bliższych informacji udziela kurator konkursu, mgr Anna Gostkiewicz, pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Serdecznie zapraszamy do udziału!"