AcyMailing Module

Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

TALENTY MAŁOPOLSKI 2018 WYNIKI

TALENTY MAŁOPOLSKI-2018-PROTOKÓŁ

z posiedzenia obrad jury eliminacji Powiatu Nowotarskiego XXXI Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2018, który odbył się w Nowym Targu z dnia 11 kwietnia 2018r.

 

 

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 92 podmiotów wykonawczych – to jest 253 uczestników jury w składzie:
– Adrian Kulik
– Karolina Leszko
– Zofia Kozioł
postanowiło, że do finału wojewódzkiego w Dobczycach nominowani zostali następujący wykonawcy

(w kolejności występowania):

I. W kategorii muzycznej:

- Katarzyna Surowiak „Matulu” – Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżej

- Oliwia Duda „When we were young” – Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżej

- Gabriela Król „Bright” – Gimnazjum w Bańskiej Niżnej

- Duet Justyna i Iwona Jarząbek „Unthinkable” – II Liceum Ogólnokształcące w Nowym Targu

- Beata Sutor „Something new” – SEPTYMA MOK w Nowym Targu

- Edyta Limanówka „Makiawel” – SEPTYMA MOK w Nowym Targu

- Jakub Duda „Eurytdyki Tańczące” – SEPTYMA MOK w Nowym Targu

- Julia Jarząbek „Run to you” – Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu

- Julia Majerczyk „Miasteczko cud” – ZSO nr 1 w Nowym Targu

- Monika Noworolnik „I have nothing” – WOK w Tylmanowej

- Zuzanna Gierczyk „Ludzie gonią” – WOK w Tylmanowej

- Zuzanna Jachymiak „Naprawdę chcę” – Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki

w Szaflarach

- Martyna Luberda „Czy nastanie znów świt” – Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki

w Szaflarach

 

II. W kategorii tanecznej:

- Zespół Taneczny PARTY – TURA – Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu

- Zespół PARTY-TURA FUN – Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu

 

Ponadto decyzją jury wyróżnienia otrzymują (wg kolejności prezentacji):

A. W kategorii muzycznej:

- Zespół LOST INDESYTI – Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżnej

- Duet Gabriela Król i Natalia Gał – Gimnazjum w Bańskiej Niżnej

- Milena Filas – Pracownia Muzyczna TRIOLKI w Rabce Zdroju

- Martyna Strączek – Pracownia Muzyczna TRIOLKI w Rabce Zdroju

- Sara Kuczaik – Pracownia Muzyczna TRIOLKI w Rabce Zdroju

- Zespół TRIOLA-KWINTET – Pracownia Muzyczna TRIOLKI w Rabce Zdroju

- Martyna Plewa – SEPTYMA MOK w Nowym Targu

- Zespół EKIPA SOUNDSYSTEM – Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego

w Krościenku nad Dunajcem

- Milena Serwatowicz – Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu

- Zespół CONSONANS – Szkoła Podstawowa nr 1 w Rabce Zdroju

Jury postanowiło uhonorować pozaregulaminowym wyróżnieniem:

- Duet Róża Ptak i Mieszko Serwatowicz – Akademia Tańca w Nowym Targu

Jury gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych, ich instruktorom, rodzicom, opiekunom i animatorom za przygotowanie i prezentację programów konkursowych.
Jury szczególnie gorąco w imieniu własnym, a także wszystkich uczestników – dziękuje Starostwu Powiatowemu w Nowym Targu, Powiatowemu Centrum Kultury w Nowym Targu, dyrekcji

i pracownikom merytorycznym, technicznym i administracyjnym Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu oraz wszystkim wolontariuszom za podjęcie trudu organizacyjnego oraz jak zwykle profesjonalną realizację eliminacji powiatowych, tradycyjną podhalańską gościnność i wszechobecną życzliwość

i serdeczność.

Jury dziękuje również pracownikom oraz uczniom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

w Nowym Targu za pomoc przy organizacji eliminacji powiatowych.

Jury gratulując laureatom – życzy im sukcesów artystycznych podczas finału wojewódzkiego
w Dobczycach.