AcyMailing Module

Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Program i osiągnięcia

2013/2014

Sprawozdanie z działalności Studia Piosenki „Septyma”
Rok szkolny 2013/14 – prowadzący Dorota Kret

1. Organizacja Konkursów, festiwali
XI Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych
XI Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej
19 Ogólnopolski Konkurs Piosenki Wygraj Sukces” – eliminacje powiatowe
III Małopolski Festiwal Twórczości Patriotycznej

2. Oprawa artystyczna imprez organizowanych na terenie miasta i okolic
Koncert – Rocznica Wybuchu II Wojny Światowej  - Nowy Targ
Koncert charytatywny – z udziałem Zwycięscy programu The Vois of Poland – Mateusz Ziółko – Amfiteatr Rabka
Audycja slowno – muzyczna poświęcona  Janowi Pawłowi II z udziałem aktorki Beaty Paluch – Ratusz Nowy Targ
Koncert Papieski – Parafia św. Katarzyny Nowy Targ
Koncert – Wieczór Pieśni Patriotycznej – Nowy Targ
Koncert „Młodzi – starszym” z udziałem Amazonek – Nowy Targ
Oprawa muzyczna – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – MOK Nowy Targ
Koncert Kolęd – Rynek – Nowy Targ
Koncerty we Francji „Dni Europy” Evry – Martyna Łęcka
Festiwal Edu science - Nowy Targ
Dzień Dziecka - Nowy Targ
Festyn Parafia Najświętszego Serca Jezusowego - Nowy Targ
Koncert Papieski „Przybywam jako Papież Pielgrzym – Rynek - Ratusz
Koncert Nowy Sącz „Dziękujemy za wolność” – Martyna Plewa
Koncert Nowy Targ „Dziękujemy za wolność” – Martyna Plewa
Koncert „Rozrabiamy kulturalnie” – Mok Nowy Targ
Koncert „Od Mozarta do Sinatry” – Mok Nowy Targ
Koncert – Uniwersytet Trzeciego Wieku – Urząd Miasta Nowy Targ

3. Nagrody solistów
Stypendium za osiągnięcia artystyczne – Ogólnopolska Fundacja – Martyna Plewa
Nagrody Burmistrza Miasta Nowy Targ za wysokie osiągnięcia w nauce i osiągnięcia artystyczne
Marta Skraba
Julia Mokracja
Hubert Kret
Kasia Słowik
Nagrody Studia Piosenki Septyma  za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2013/14
Julia Jarząbek
Martyna Plewa
Magda Panek
Julia Milaniak
Paulina Bryniarska
Julia Gwiżdż

3. Przygotowanie uczniów do Konkursów i Festiwali

Międzynarodowy Festiwal „Orfeusz w Italii” – Wenecja – Włochy
II miejsce – Martyna Plewa
II miejsce – Julia Jarząbek

Międzynarodowy Festiwal – Budapeszt – Węgry
Kategoria do 10 lat
III miejsce – Julia Milaniak
Kategoria do 12 lat
II miejsce – Julia Jarząbek

Międzynarodowy Festiwal „Intershow”
Kategoria do 10 lat
II miejsce – Beata Sutor
Dyplomant I stopnia – Julia Milaniak

kategoria do 12lat
I miejsce – Martyna Plewa
III miejsce – Julia Jarząbek
Dyplomant I stopnia – Paulina Bryniarska
Dyplomant III stopnia – Julia Gwiżdż

Kategoria do lat 15
II miejsce – Magda Panek
Dyplomant III stopnia – Hubert Kret

Kategoria do lat 16
I miejsce – Martyna Łęcka

Międzynarodowy Konkurs Kolęd, Pastorałek – Kraków
II miejsce – Julia Jarząbek

Międzynarodowy Festiwal „Talizman Sukcesu” Bielsko Biała
III miejsce – Martyna Plewa

Internationale Art. Children – Minsk – Białoruś
Nagroda – Hubert Kret

Międzynarodowy Festiwal Piosenki Majowa nutka – Częstochowa
Brązowa nutka – Julia Mokracka
Złota półnutka – Martyna Plewa
Srebrna półnutka – Beata Sutor
Srebrna Półnutka – Julia Jarząbek

Ogólnopolski Festiwal „Wesoła pięciolinia” – Ostrów Wielkopolski
III miejsce – Martyna Plewa

V Ogólnopolskie Integracyjne Spotkania Muzyczne – Bielsko Biała
Wyróżnienie – Magda Panek

Małopolski Konkurs „Ku wolnosci” – Kraków
Wyróżnienie – Hubert Kret

Małopolski konkurs Piosenki Angielskiej – Miechów
I miejsce – Martyna Plewa

Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Złota Polska Jesień” – Katowice
Kategoria szkoły podstawowe
III miejsce – Julia Gwiżdż
Kategoria gimnazja
III miejsce – Magda Panek

Regionalny Konkurs „Wszystko gra”
I miejsce – Hubert Kret

Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka” Kraków
Finaliści – Magda Panek, Marta Skraba, Martyna Plewa
Nagroda publiczności – Martyna Plewa

XI Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek – Nowy Targ
Grand Prix – Magda Panek
Kategoria klasy 1-3
III miejsce – Julia Milaniak

Kategoria klasy 4 – 6
I miejsce – Julia Gwizdż
III miejsce – Julia Jarząbek

Kategoria gimnazja
I miejsce – Marta Skraba

Powiatowy Festiwal Pieśni Patriotycznej – Odrowąż
Kategoria klasy 1-3
II miejsce – Julia Milaniak
Kategoria klasy 4- 6
II miejsce – Paulina Bryniarska
Wyróżnienie – Julia Gwiżdź

Małopolski  Konkurs Kolęd, Pastorałek – Kraków
III miejsce – Magda Panek

VII Nowohucki Konkurs Kolęd, Pastorałek – Kraków
Kategoria klasy 1-3
II miejsce – Beata Sutor
Wyróżnienie – Julia Milaniak

Kategoria klasy 4-6
III miejsce – Julia Gwiżdż
Wyróżnienie – Paulina Bryniarska
Wyróżnienie – Julia Jarząbek

Kategoria gimnazja
Wyróźnienie – Magda Panek

Kategoria dorośli
Wyróżnienie – Marta Skraba

9 Ogólnopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek – Oświęcim
wyróżnienie – Julia Gwiżdż
wyróżnienie – Magda Panek

XX Ogólnopolski Konkurs kolęd, Pastorałek – Ślemień
I miejsce – Julia Jarząbek
II miejsce – Julia Gwiżdż

Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek – Zabierzów
Kategoria klasy 4-6
I miejsce – Julia Gwiżdż
II miejsce – Paulina Bryniarska

Kategoria gimnazja
III miejsce – Magda Panek

Ogólnopolski Festiwal „Tęczowe nutki Jana Wojdaka” – Wierzchosławice – eliminacje regionalne
Nominacja do finału – Marta Skraba, Martyna Plewa, Magda Panek

Ogólnopolski Festiwal Maryjny – Ślemień
I wyróżnienie – Marta Skraba

Małopolski Festiwal Papieski – Biały Dunajec
Kategoria 1-3
III miejsce – Julia Milaniak
Kategoria 4- 6
II miejsce – Wiktoria Żółty
III miejsce – Paulina Bryniarska
Wyróżnienie – Julia Gwiżdż
Kategoria dorośli
III miejsce – Karolina Hornik

Ogólnopolski Festiwal „Stabat Mater na Orawie”
Grand Prix – Martyna Łęcka
III miejsce – Julia Jarząbek

Ogólnopolski Festiwal Piosenki – Opole
Nominacja do II etapu – Magda Panek

Ogólnopolski Konkurs „Dzielę się pięknem” – Warszawa
Laureat – Hubert Kret

11 Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej – Nowy Targ
I miejsce i Nagroda Specjalna – Martyna Plewa
II miejsce – Julia Jarząbek
Wyróżnienie – Julia Gwiżdż
Wyróżnienie – Martyna Łęcka
wyróżnienie – Magda Panek
wyróżnienie – Marta Skraba
Nagroda dla najmłodszego uczestnika – Julia Milaniak

Nominacja – Ogólnopolski Festiwal Piosenki – Konin
Magda Panek
Martyna Plewa
Julia Jarząbek

Ogólnopolskie Eliminacje festiwalu Majowa nutka – Częstochowa
Nominacja do eliminacji międzynarodowych – Julia Mokracka, Beata Sutor, Julia Jarząbek, Julia Milaniak, Martyna Plewa

Regionalny Festiwal Papieski – Rabka
Kategoria 1-3
I miesjce – Beata Sutor
II miesjce – Julia Milaniak

Kategoria 4-6
I miejsce – Julia Gwizdż
III miejsce – Wiktoria Żółty
Wyróżnienie specjalne – Paulina Bryniarska

Ogólnopolski Konkurs „ Bez barier” Wałbrzych
Laureat – Hubert Kret

Ogólnopolski Festiwal Maryjny „Ad Gloriam Deiparae” – Bochnia
Nominacja do finału – Magda Panek, Marta Skraba

Ogólnopolski Festiwal „Chrzanowska lokomotywa” – Chrzanów
Nominacja – Julia Jarząbek

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Majki Jeżowskiej – Radom
Nominacja – Magda Panek

Konkurs „Preludium z życia młodego Artysty” – Nałęczów
Wyróżnienie – Hubert Kret

Ogólnopolski Festiwal Jazzowy – Warszawa
II miejsce – Julia Mokracka
III miejsce – Julia Jarząbek

Ogólnopolski Konkurs „Chopin malowany muzyką i poezją” – Duszniki
I miejsce – Hubert Kret

Małopolski Festiwal Piosenki „Debiuty” – Kraków
Kategoria 1-3
II miejsce – Julia Milaniak

Kategoria 4-6
II miejsce Julia Gwiżdż
III miejsce – Wiktoria Zółty
Wyróżnienie – Paulina Bryniarska

Małopolski Festiwal Form Muzycznych Talenty Małopolski – eliminacje powiatowe
Nominacja do Finału - Nagroda
Martyna Plewa
Martyna Łęcka
Klaudia Milaniak

Wyróżnienie
Magda Panek
Marta Skraba
Julia Jarząbek
Paulina Bryniarska
Julia Milaniak

Ogólnopolski Konkurs „Mam talent i umiejętności” – Nysa
II miejsce – Hubert Kret

19 Ogólnopolski Konkurs Piosenki Wygraj Sukces – eliminacje powiatowe
Nagroda – Magda Panek
Nagroda – Beata Sutor
Nagroda – Julia Milaniak
Nagroda – Martyna Plewa
Nagroda – Julia Jarząbek
Nagroda – Paulina Bryniarska
Nagroda – Martyna Łęcka
Nagroda – Karolina Hornik
Nagroda – Marta Skraba
Nagroda – Julia Mokracka
Wyróżnienie – Hubert Kret
Wyróżnienie – Słowik Kasia
Wyróżnienie – Stanisław Kwak
Wyróżnienie – Wiktoria Żółty
Wyróżnienie – Marta Słowik

Małopolski Festiwal Piosenki Turystycznej – Kraków
Kategoria 4-6
I miejsce – Martyna Plewa
Kategoria gimnazja
I miejsce – Magda Panek
III miejsce – Kasia Słowik

Powiatowy  Festiwal Pieśni Religijnej Śpiewajmy Panu – Stare Bystre
Kategoria 1-3
Nagroda specjalna – Beata Sutor

Kategoria 4 –6
I miejsce – Julia Gwizdż
II miejsce – Paulina Bryniarska

Kategoria gimnazja
I miejsce – Marta Skraba
II miejsce – Magda Panek

Małopolski Festiwal Ave Maria – Osielec
KATEGORIA 4- 6
I miejsce – Paulina Bryniarska
I miejsce – Julia Jarząbek
III miejsce – Julia Gwiżdż

Kategoria Gimnazja
I miejsce – Magda Panek

Międzynarodowy Festiwal Peto Institute – Budapeszt – Węgry
I miejsce – Hubert Kret

Ogólnopolski Konkurs „Nowa piosenka w starym Krakowie” – Kraków
Nominacja – Magda Panek
Nominacja - Martyna Plewa
Nominacja – Julia Jarząbek

Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Kolorowe nutki” – Kraków
III miejsce – Julia Jarząbek

Regionalne Przesłuchania 19 Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj sukces” – Kraków
Wyróżnienie – Martyna Plewa
Wyróżnienie – Julia Jarząbek

Przesłuchania – Casting do programu telewizyjnego – „Mam talent”
Magda Panek
Martyna Plewa – nominacja do dalszych przesłuchań
Marta Skraba
Martyna Łęcka

Małopolski Festiwal Piosenki Polskiej – Kraków
Kategoria 4- 6
II miejsxe – Julia Gwiżdż
II miejsce – Paulina Bryniarska
III miejsce – Martyna Plewa
III miejsce – Julia Jarząbek
II miejsce – Magda Panek
II miejsce – Kasia Słowik

Małopolski festiwal Form Muzycznych – Kraków
Tytuł Talent Małopolski oraz występ w Piwnicy pod Baranami - Martyna Łęcka

Małopolski Festiwal Piosenki Angielskiej – Kraków
Kategoria 1-3
I miejsce – Julia Milaniak

Kategoria 4-6
I miejsce – Julia Jarząbek
II miejsce – Martyna Plewa
Kategoria gimnazja
II miejsce – Magda Panek
Kategoria liceum
II miejsce Karolina Hornik

Małopolski Festiwal Twórczości Patriotycznej – Nowy Targ
Kategoria  Klasy 1- 3
Laureat – Julia Milaniak

Klasy 4- 6
Laureat – Martyna Plewa
Laureat – Julia Gwiżdż
Wyróżnienie – Paulina Bryniarska
Wyróżnienie – Wiktoria Żółty

Laureat – Magda Panek
Laureat – Hubert Kret
Wyróżnienie – Słowik Katarzyna

Ogólnopolski Festiwal Piosenki – Gdynia
Nominacja-  Martyna Plewa
Nominacja – Julia Gwiżdż

Gminny Festiwal Talentów – Nidzica
III miejsce – Julia Milaniak

II Regionalny Konkurs Pieśni Patriotycznej - Jabłonka
II  miejsce  – Stanisław Kwak

Małopolski  Festiwal Piosenki Angielskiej – Rabka
Magda Panek
Marta Skraba – I miejsce
Martyna Plewa – II miejsce
Julia Milaniak – I miejsce
Julia Gwiżdż - wyróżnienie
Paulina Bryniarska - udział

Międzynarodowy festiwal „Złota Praga” – Czechy
Magda Panek
Paulina Bryniarska
Julia Jarząbek

Nagrody Studia Piosenki „Septyma” za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2013/14
Julia Jarząbek
Martyna Plewa
Magda Panek
Julia Milaniak
Paulina Bryniarska
Julia Gwiżdż

Nagrody Burmistrza Miasta Nowy Targ za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2013/14
Marta Skraba
Hubert Kret

2012/2013

Sprawozdanie z działalności Studia Piosenki Septyma – rok szkolny 2012/13
Prowadzący – Dorota Kret

1. Udział w konkursach, festiwalach muzycznych

39 Międzynarodowy Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej – Kielce 2012
2 miejsce – Magda Panek
wyróżnienie – Marta Skraba

V Ogólnopolski Festiwal Piosenki – Gliwice 2012
I miejsce – Magda Panek

Ogólnopolski Festiwal piosenki Anny German – Warszwa 2012
II miejsce –Martyna Plewa

XXV Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Ad Gloria Deipoarae” – Bochnia 2012
III miejsce – Martyna Plewa
Wyróżnienie –Marta Skraba

16 Ogólnopolski Festiwal Stabat Mater na Orawie – 2012
kategoria młodsza
III miejsce – Marta Skraba

Kategoria starsza
I miejsce – Martyna Łęcka

IV Ogólnopolski Konkurs Piosenki Retro im. Mieczysława Foga – Starachowice 2012
I miejsce –Martyna Plewa
Nagroda dla najlepszego dziecka ze szkoły podstawowej – Martyna Plewa
III miejsce w głosowaniu internetowym – Martyna Plewa

XX Małopolski Festiwal Papieski – Zakopane – 2012
I miejsce – Hubert Kret

Małopolski Festiwal Piosenki Polskiej – Kraków 2012
Kategoria szkoły podstawowe
II miejsce – Magda Panek

Kategoria gimnazja
III miejsce – Martyna Łęcka

V Ogólnopolski Festiwal Piosenki – Katowice
I miejsce – Martyna Plewa
III miejsce –Magda Panek

8 Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej – Lubień 2012
II miejsce – Martyna Plewa
Wyróżnienie – Magda Panek

X Małopolski Przegląd Pieśni Patriotycznej – Kraków 2012
I miejsce – Laureat Małopolski – Martyna Plewa

X Ogólnopolski Przegląd Pieśni Patriotycznej – Kraków 2012
Laureat – IV miejsce - Martyna Plewa

Międzynarodowy Festiwal im. Morysa – Kielce 2012
Udział – Magda Panek, Martyna Plewa

Malopolski Konkurs Piosenki Angielskiej – Miechów 2012
I miejsce - Martyna Plewa

Małopolska Fundacja Sapere auso – Krakow
Stypendysta – Hubert Kret

Małopolski Festiwal Piosenki Polskiej – Kraków 2012
II miejsce – Magda Panek

Kategoria Gimnazja
III miejsce – Martyna Łęcka

V Regionalny Konkurs Agnieszki Osieckiej – Bielsko Biala – 2012
II miejsce – Iza Guroś

X Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek „Narodziła nam się Dobroć”
Kategoria klasy 1-3
II miejsce – Lukasz Repa
II miejsce – Julia Milaniak

Kategoria klasy 4-6
I miejsce Julia Gwiżdż
II miejsce – Julia Jarząbek
III miejsce – Julia Mokracka
Wyróżnienie
Kasia Słowik

Kategoria Gimnazja -
II miejsce – Hubert Kret

Regionalny Konkurs „Wszystko gra”
Nagroda – Hubert Kret
Nagroda – Julia Gwiżdż

13 Ogólnopolski Konkurs Koloęd – Zabierzów 2013
kategoria szkoły podstawowe
II miejsce – Julia Jarząbek
III miejsce – Martyna Plewa

Kategoria Gimnazja
I miejsce – Marta Skraba
Regionalny Konkurs Kolęd – Ludźmierz 2013
Nagroda – Hubert Kret

Miedzynarodowy Festiwal Inter show
Kategoria do 12 lat
I miejsce – Martyna Plewa
III miejsce – Magda Panek
Wyróżnienie – Jul;ia Gwiżdż
Wyróżnienie – Julia Jarząbek

Kategoria jazz
I miejsce – Marta Skraba

Kategoria wokal estradowy
Wyróżnienie – Hubert Kret
Wyróżnienie – Kasia Głowińska

Kategoria do 18 lat
I miejsce – Iza Guroś

V Regionalny Konkurs Kolęd Skawia 2013
Grand Prix oraz I miejsce – Hubert Kret

Regionalny Konkurs Kolęd – Slemien 2013
Kategoria młodsza
I miejsce – Martyna Plewa
II miejsce – Marta Skraba
Wyróznienie – Julia Gwiżdż

Kategoria starsza
III miejsce – Martyna Łęcka

XVII Regionalny Festiwal Dziecięcy – Szczawa 2013
Kategoria solista
I miejsce – Hubert Kret

Kategoria Duet
I miejsce – Magda Panek – Hubert Kret

X Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej
Kategoria Szkoły Podstawiowe
Grand Prix oraz I miejsce – Martyna Plewa

Kategoria Gimnazja
III miejsce – Martyna Łęcka

Kategoria szkoły średnie
2 miejsce – Anna Glonek
3 miejsce – Guroś Iza

Małopolski Konkurs Piosenki Angielskiej – Kraków
II miejsce – Martyna Plewa
II miejsce – Julia Gwiżdż

Kategoria Gimnazjum
II miejsce – Marta Skraba

Kategoria szkoły średnie
III miejsce – Anna Glonek

Ogólnopolski Konkurs Poezji Śpiewanej – eliminacje powiat nowotarski
Wyróżienie – Anna Glonek
Wyróżnienie – Iza Guroś

Powiatowy Konkurs „ Bez tytułu” – Mikołów
I miejsce – Hubert Kret

18 Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj sukces” – eliminacje wstepne
Nominacje – Nagroda – Martyna Plewa
Nominacje – Nagroda – Magda Panek
Nominacje – Nagroda – Iza Guroś
Nominacje – Nagroda – Hubert Kret
Nominacje – Nagroda – Marta Skraba
Nominacje – Nagroda – Martyna Łęcka
Nominacje – Nagroda – Julia Jarzabek
Wyróżnienie – Julia Milaniak
Wyróżnienie – Wiktoria Żółty
Wyróżnienie – Kasia Słowik
Wyróżnienie –  Paulina Bryniarska
Wyróżnienie – Julia Gwiżdż
Wyróżnienie – Karolian Hornik
Wyróżnienie – Patrycja Pudzisz
Wyróżnienie – Aleksandra Pajerska
Wyróżnienie – Anna Glonek
Wyróżnienie – Klaudia Milaniak

Małopolski Przegląd Twórczości „Triada2013” – Kraków
Wyróznienie – Hubert Kret

8 Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Chrzanowska Lokomotywa” – Chrzanów 2013
III miejsce – Magda Panek

VIII Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej „Szukałem Was” – Zakopane
Laureat – Hubert Kret

Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Ten ton” Warszawa
Udział – Martyna Plewa

Internaionale Competition „Weszpremskie Igry” – Węgry
Kategoria Musical
I miejsce – Martyna Plewa

Kategoria pop music
I miejsce – Julia Gwiżdż

Nominacja – XXI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Angielskiej – Brzeg
Martyna Plewa
Julia Gwiżdż

Nominacja – 40 Międzynarodowy Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej – Kielce
Martyna Plewa
Magda Panek

Małopolski Konkurs Piosenki „Debiuty” – Kraków
Kategoria mlodsza
II miejsce – Julia Milaniak

Kategoria starsza
II miejsce – Martyna Plewa
Wyróznienie – Julia Gwiżdż
Wyróznienie – Julia Jarząbek

Małopolski Festiwal Form Muzycznych „Talenty Małopolski” – eliminacje powiatowe
Nagroda – Martyna Plewa
Nagroda – Marta Skraba
Nagroda – Magda Panek
Nagroda – Monika Cyrwus
Nagroda – Weronika Hryc

Wyróżnienie – Hubert Kret
Wyróżnienie – Martyna Łęcka
Wyróżnienie – Anna Glonek
Wyróżienie – Klaudia Milaniak
Wyróznienie – Julia Mokracka
Wyróżnienie – Julia Jarząbek

Regionalny Festiwal Pieśni Religijnej „szukałem was” – Stare Bystre
Kategoria szkoły podstawowe
I miejsce – MARTYNA Plewa

Kategoria Gimnazja
II miejsce – Hubert Kret

Małopolski Festiwal Pieśni Maryjnej „Ave Maria” – Osielec
I miejsce – Martyna Plewa

Kategoria starsza
III miejsce – Marta Skraba

Małopolski Konkurs ‘Ku wolnej Polsce” – Miechów
III miejsce – Hubert Kret

Regionalny Konkurs radość tworzenia – Stare Bystre
II miejsce – Hubert Kret

Małopolski Konkurs Piosenki Angielskiej Sinding Kids – Kraków
I miejsce – Martyna Plewa
II miejsce – Julia Gwiżdż

Kategoria gimnazja
I miejsce – Marta Skraba
Wyróżnienie – Martyna Łęcka

V Ogólnopolski Festiwal Piosenki Integracyjnej – Bochnia
Wyróznienie – Martyna Plewa

18 Ogólnopolski Konkurs Piosenki Wygraj Sukces – Kraków
wyróżnienie – Hubert Kret

Dąbrowski Festiwal Pieśni Maryjnej – Dabrowa Górnicza
III miejsce – Marta Skraba

Małopolski Konkurs „Mocni wobec przemocy” – Krakow
Nagroda – Hubert Kret

XXI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Angielskiej – Brzeg
III miejsce – Martyna Plewa

Małopolski Konkurs Piosenki Angielskiej – Rabka
Kategoria młodsza
III miejsce – Julia Milaniak

Kategoria klasy 4-6
I miejsce – Martyna Plewa

II Małopolski Konkurs Pieśni Patriotycznej
Kategoria KLASY 1-3
I miejsce – Wiktoria Żółty
II miejsce – Julia Milaniak

Kategoria 4-6
II miejsce – Julia Jarząbek
III miejsce – Paulina Bryniarska

Kategoria Gimnazja
I miejsce – Hubert Kret
III miejsce – Karolina Hornik

Kategoria szkoły srednie
I miejsce – Anna Glonek
II miejsce – Iza Guros

Nagroda Burmistrza Miasta Nowy targ za wysokie wyniki w nauce oraz osiągnięcia artystyczne
Julia Gwiżdż
Hubert Kret
Marta Skraba

2. Udział w koncertach

Festyn – 25  Lecie Spółdzielni Mieszkaniowej – Miasteczko Komunikacyjne
Montaż muzyczny – Rocznica Wybuchu II Wojny Swiatowej – Kotlina
Koncert Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Wojewódzkie Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2012/13 – Szkoła Podstawowa nr 4 Nowy Targ
Koncert – Światowy Dzień Seniora – MOK Nowy Targ
Festyn Profilaktyczny – MOK Nowy Targ
Miejski Dzień Nauczyciela – Gimnazjum nr 1 Nowy Targ
Koncert – Dzień Papieski – Kościół św. Katarzyny Nowy Targ
Wieczór Pieśni patriotycznej – Gimnazjum nr 1 Nowy Targ
Ogólnopolski Festiwal Pieśni Patriotycznej – Koncert Finałowy – Krakow
Festiwal „Tatrzańska Jesień” – Mok Nowy Targ
Koncert „Tatrzańska Jesień” - Szkoła Podstawowa nr 4 Nowy Targ
Koncert Mok Sasshon – Mok Nowy Targ
Koncert z aktorami Teatru Starego w Krakowie „listy na wyczerpanym papierze” – ratusz Nowy Targ
Koncert Walentynkowy z Krzysztofem Krawczykiem – Mok Nowy Targ
Koncert „Pasterski Zbyrcok” – Mok Nowy Targ
Happening ekologiczny
Koncert z aktorami – Maja Berełkowska Cyrwus, Anna Maria Stachoń „Szczęscie być kobietą” – Ratusz Nowy Targ
Dni Papieskie -  rocznica pielgrzymki Jana Pawła II – Nowy Targ – Ratusz
Festyn SP 6
Festyn mamo, Tato maluję dla Ciebie – Niwa
Koncert – Uniwersytet Trzeciego Wieku – Urząd Miasta
Koncert „Rozrabiamy kulturalnie” - MOK

3. Udział w  warsztatach
Międzynarodowe Warsztaty Wokalne – Peter Czornyj – Ukraina – Mok Nowy Targ

Ogólnopolskie warsztaty wokalne – Marek Piekarczyk – Dorota  Osińska - Bochnia
Martyna Plewa

4. Organizacja Konkursów
X Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek „Narodziła nam się Dobroć” – Mok 2012
X Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej – Mok 2013
II Małopolski Konkurs Pieśni Patriotycznej –  Szkoła Podstawowa nr 4
18 Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces” – eliminacje wstępne

2011/2012

  • 39 Międzynarodowy Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej – Kielce 2012
    2 miejsce – Magda Panek
    wyróżnienie – Marta Skraba
  • V Ogólnopolski Festiwal Piosenki – Gliwice 2012
    I miejsce – Magda Panek
  • Ogólnopolski Festiwal piosenki Anny German – Warszawa 2012
    II miejsce –Martyna Plewa
  • XXV Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Ad Gloria Deipoarae” – Bochnia 2012
    III miejsce – Martyna Plewa
    Wyróżnienie –Marta Skraba
  • 16 Ogólnopolski Festiwal Stabat Mater na Orawie – 2012
    kategoria młodsza
    III miejsce – Marta Skraba

    Kategoria starsza
    I miejsce – Martyna Łęcka
  • IV Ogólnopolski Konkurs Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga – Starachowice 2012
    I miejsce –Martyna Plewa
    Nagroda dla najlepszego dziecka ze szkoły podstawowej – Martyna Plewa
    III miejsce w głosowaniu internetowym – Martyna Plewa
  • Małopolska Fundacja „Sapere auso” – Kraków 2012
    Stypendysta – Hubert Kret
  • XX Małopolski Festiwal Papieski – Zakopane – 2012
    I miejsce – Hubert Kret
  • Małopolski Festiwal Piosenki Polskiej – Kraków 2012
    Kategoria szkoły podstawowe
    II miejsce – Magda Panek

    Kategoria gimnazja
    III miejsce – Martyna Łęcka
  • V Ogólnopolski Festiwal Piosenki – Katowice
    I miejsce – Martyna Plewa
    III miejsce –Magda Panek
  • 8 Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej – Lubień 2012
    II miejsce – Martyna Plewa
    Wyróżnienie – Magda Panek
  • X Małopolski Przegląd Pieśni Patriotycznej – Kraków 2012
    I miejsce – Laureat Małopolski – Martyna Plewa
  • X Ogólnopolski Przegląd Pieśni Patriotycznej – Kraków 2012
    Laureat – IV miejsce - Martyna Plewa
  • Międzynarodowy Festiwal im. Morysa – Kielce 2012
    Udział – Magda Panek, Martyna Plewa
  • Małopolski Konkurs Piosenki Angielskiej – Miechów 2012
    I miejsce - Martyna Plewa
  • Małopolska Fundacja Sapere auso – Kraków
    Stypendysta – Hubert Kret
  • Małopolski Festiwal Piosenki Polskiej – Kraków 2012
    II miejsce – Magda Panek

    Kategoria Gimnazja
    III miejsce – Martyna Łęcka
  • V Regionalny Konkurs Agnieszki Osieckiej – Bielsko- Biała – 2012
    II miejsce – Iza Guroś
  • X Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek „Narodziła nam się Dobroć”
    Kategoria klasy 1-3
    II miejsce – Łukasz Repa
    II miejsce – Julia Milaniak

    Kategoria klasy 4-6
    I miejsce Julia Gwiżdż
    II miejsce – Julia Jarząbek
    III miejsce – Julia Mokracka
    Wyróżnienie
    Kasia Słowik

    Kategoria Gimnazja -
    II miejsce – Hubert Kret
  • Regionalny Konkurs „Wszystko gra”
    Nagroda – Hubert Kret
    Nagroda – Kusiak Dominika
    Nagroda – Julia Gwiżdż
  • Międzynarodowy Festiwal „Majowa nutka” – finał – Częstochowa 2012
    2 miejsce – Martyna Plewa
  • 57 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – poezja śpiewana – eliminacje powiatowe – Nowy Targ 2012
    nominacja do eliminacji wojewódzkich –
    Iza Guroś, Anna Glonek
    Wyróżnienie – Anna Jaróg
    Wyróżnienie – Weronika Hryc

 

  • 17 Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces” – eliminacje regionalne – Nowy Sącz 2012
    nominacja do finału w Tarnobrzegu – Magda Panek
    wyróżnienie- Martyna Plewa
    wyróżnienie – Julia Mokracka
    wyróżnienie – Julia Gwiżdż
    wyróżnienie – Martyna Łęcka

 

  • Ogólnopolski Konkurs „Chodź pomaluj mój świat” – Wałbrzych 2012
    I miejsce – Hubert Kret

 

  • Powiatowy Konkurs Pieśni Religijnej „Szukałem Was” – Stare Bystre – 2012
    Kategoria klasy 4-6
    I miejsce – Hubert Kret

    Kategoria Gimnazja
    I miejsce – Martyna Łęcka

 

  • 7 Ogólnopolski Festiwal Majki Jeżowskiej „Taniec i melodia” – Radom 2012
    wyróżnienie – Martyna Plewa

 

  • Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej „Lingo Angielski – Metoda bezpośrednia”
    I miejsce oraz nagroda w postaci nagrania płyty – Marta Skraba
    II miejsce – Martyna Plewa
    Wyróżnienie specjalne – Iza Guroś

 

  • Ogólnopolski Konkurs Piosenki Fuma 2012 – eliminacje wojewódzkie – Rabka
    Udział – Martyna Plewa, Martyna Łęcka, Iza Guroś, Weronika Hryc

 

  • Organizacja Koncertu Charytatywnego –Fundacja Adama Worwy „Pola Nadziei” 2012

 

  • IX Powiatowy Festiwal Pieśni maryjnej – Ave Maria – Osielec 2012
    II miejsce – Ela Stanek

 

  • Finał Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych – Talenty Małopolski – Czchów 2012
    Tytuł Talent Małopolski, występ w Piwnicy Pod Baranami oraz nagroda specjalna - nagranie w Radio Plus – Martyna Plewa
    Tytuł Talent Małopolski, występ w Piwnicy Pod Baranami – Kraków – Julia Mokracka
    Tytuł Talent Małopolski, występ w Piwnicy Pod Baranami – Kraków – Anna Glonek
    Tytuł Talent Małopolski, występ w Piwnicy Pod Baranami – Kraków – Monika Cyrwus
    Tytuł Talent Małopolski, występ w Piwnicy Pod Baranami – Kraków – Guroś Iza

    Wyróżnienie –Julia Gwiżdż
    Wyróżnienie – Klaudia Milaniak
    Wyróżnienie – Kasia Głowińska
    Wyróżnienie – Martyna Łęcka
    Wyróżnienie – Marta Skraba

 

  • Udział – Happening Ekologiczny – Nowy Targ 2012

 

  • Wojewódzki Konkurs Piosenki ‘Mamo, Tato ja śpiewam dla Ciebie” – Kraków 2012
    III miejsce – Marta Skraba

 

  • 28 Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Nowa piosenka w starym Krakowie” – Kraków 2012
    II miejsce – Magda Panek
    III miejsce – Martyna Plewa

 

  • Udział w Festynie Rodzinnym – Parafia Najświętszego Serca Jezusa

 

  • Małopolski Festiwal Piosenki –Zabierzowana – Zabierzów 2012
    I miejsce – Martyna Łęcka

 

  • Koncert  Festyn Sportowy – Nowy Targ 2012

 

  • Nominacja do Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Angielskiej – Brzeg 2012
    Marta Skraba
    Martyna Pewa
    Magda Panek

 

  • Koncert „Dzieci Dzieciom” – Festyn Miasteczko Komunikacyjne

 

  • 17 Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces” – Tarnobrzeg 2012
    wyróżnienie – Magda Panek

 

  • Koncert dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku – Mok 2012

 

  • Festiwal Piosenki Rytm - Gliwice 2012
    Martyna Plewa

 

  • Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Skowroneczek” – Nowy Sącz 2012
    Nominacja – Martyna Plewa

 

  • Udział w Gali Najlepsi dla Najlepszych – Kuratorium Oświaty w Krakowie
    Magda Panek
    Martyna Plewa
    Iza Guroś
    Martyna Łęcka
    Marta Skraba
  • 17 Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj sukces” eliminacje wstępne – Nowy Targ 2012
    Nagrody - Nominacja do eliminacji regionalnych

    Martyna Plewa
    Julia Gwiżdź
    Magda Panek
    Hubert Kret
    Julia Mokracka
    Marta Skraba
    Martyna Łęcka
    Klaudia Hanzel
    Kasia Głowińska
    Ania Glonek
    Iza Guroś
    Monika Cyrwus

    Wyróżnienia

    Paulina Gągola
    Weronika Duda
    Kasia Słowik
    Ania Warpecha
    Oliwia Żółtek
    Ewa Gruszka
    Klaudia Milaniak

  • 7 Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Ten Ton” Warszawa 2012
    I miejsce – Magda Panek

  • Ogólnopolskie eliminacje – Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca „Majowa nutka” – Częstochowa 2012
    Nominacja do finału - Martyna Plewa
  • 17 Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj sukces” eliminacje regionalne – Nowy Sącz 2012
    Nominacja do Finału w Tarnobrzegu

    Magda Panek
    Wyróżnienia
    Martyna Plewa
    Julia Gwiżdż
    Martyna Łęcka
    Julia Mokracka
  • 23 kwietnia odbyły się przesłuchania konkursowe eliminacji powiatowych Malopolskiego Festiwalu Form Muzycznych Talenty Małopolski.
    Nagrody (awans do finału) otrzymali następujący soliści Studia Piosenki Septyma: Martyna Plewa, Julia Gwiżdż, Julia Mokracka, Katarzyna Głowińska, Marta Skraba, Martyna  Łęcka, Anna Glonek, Klaudia Milaniak, Monika Cyrwus i Iza Guroś
    Z kolei wyróżnienia: Klaudia Hanzel i Magda Panek
  • W dniach 24-30 kwietnia odbywał się Międzynarodowy Festiwal Weszpremskie Igry - Weszprem  - Węgry
    Przyjechaliśmy z:
    II miejsce - Magda Panek
    II miejsce - Hubert Kret
    kategoria 13 - 15 lat
    II miejsce - Marta Skraba
  • Magda Panek oraz Martyna Plewa zakwalifikowały się na podstawie nadesłanych płyt do Ogólnopolskiego Festiwalu "Nowa Piosenka w Starym Krakowie"
  • 2 kwietnia 2012 odbył się Małopolski Festiwal Pieśni Patriotycznej. Nagrody otrzymali:
    Kategoria klasy 1-3
    I miejsce - Kamil Mokracka
    Paulina Gągola

    Kategoria klasy 4-6
    I miejsce - Hubert Kret

    Kategoria Gimnazja
    I miejsce - Ewa Gruszka
    Martyna Łęcka

    Kategria Szkoły średnie
    I miejsce - Monika Cyrwus
  • 31 marca 2012
    Odbyły się Regionalne Przesłuchania 57 Ogólnopolskiego Konursu Poetyckiego w Nowym Sączu.
    III miejsce otrzymała Iza Guroś. Iza będzie  reprezentowała Nowy Targ w Krakowie podczas eliminacji ogólnopolskich.
  • 29 marca 2012
    W Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targuy soliści Studia Piosenki Septyma wzięli udział w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca "Barwy Przyjaźni"  z udziałem gości z Ukrainy. Koncert powtórzony został w szkole Podstawowej nr 4 w Nowym Targu.
  • marzec 2012
    Magda Panek oraz Martyna Plewa otrzymały Nominację nadaną przez Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie do udziału w VI Spotkaniach Mistrzów Muzyki. Nominacje takie przyznawane są Laureatom Ogólnopolskich i Międzynarodowych Festiwali Muzycznych. VI Spotkania Mistrzów Muzyki odbędą się w Pacanowie w ramach 10 Festiwalu Kultury Dziecięcej.
  • IX Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej
    Kategoria Szkoły Podstawowe
    I miejsce – Martyna Plewa
    III miejsce – Kasia Słowik
    Nagroda Specjalna – Martyna Plewa
    Kategoria gimnazja
    III miejsce – Martyna Łęcka
    Wyróżnienie – Marta Skraba
    Kategoria szkoły średnie
    III miejsce – Iza Guroś
    Nagroda specjalna za wykonanie utworu o charakterze religijnym
    Elżbieta Stanek
  • Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek – Krempachy
    I miejsce – Hanzel Klaudia
  • Podhalański Konkurs Kolęd Ludźmierz -2012
    Grand Prix – Klaudia Hanzel
  • Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek – Kraków – Zabierzów 
    Nagroda Tygodnika „Dni Zabierzowa” – Hubert Kret
  • Regionalny Konkurs Kolęd, Pastoralek – Skawina 2012
    I miejsce – Hubert Kret
  • X Międzynarodowy Festiwal „Inter show” Nowy Targ 5-8 stycznia 2012
    Kategoria wokal estradowy
    Kategoria do 9 lat
    2 miejsce – Martyna Plewa
    Wyróżnienie 3 stopnia – Paulina Gągola

    Kategoria do 12 lat
    2 miejsce – Magda Panek
    Wyróżnienie I stopnia – Hubert Kret

    Kategoria do 15 lat
    3 miejsce – Marta Skraba
    Wyróżnienie 3 stopnia – Martyna Łęcka

    Kategoria do 19 lat
    II miejsce  - Anna Glonek
    III miejsce – Hryc Weronika / Monika Cyrwus
    Wyróżnienie – 3 stopnia – Anna Jaróg

    Kategoria wokal ludowy
    III miejsce – Oliwia Żółtek
  • 8 grudnia 2011 Marta Skraba została stypendystką Fundacji Sapere auso w Krakowie za swe osiganięcia artystyczne. 8 grudnia w Wieliczce odebrała nominację .
  • 6 grudnia 2011 W IX Małopolskim Konkursie Kolęd, Pastorałek  nagrody otrzymali następujący soliści  "Septymy"

    Kategoria klasy I - III
    I miejsce - Martyna Plewa

    Kategoria klasy IV - VI
    II miejsce - Kasia Słowik
    II miejsce - Hubert Kret

    Kategoria Gimnazja
    I miejsce - Marta Skraba

    wyróżnienia
    Klaudia Hanzel
    Katarzyna Głowińska
  • 26 listopada 2011 Studio Piosenki     Septyma powtórzyło koncert "Młodzież pamięta", który podobnie jak poprzedni bardzo spodobał się słuchaczom.
  • W dniach 21-21.10 2011 odbywaly się przesluchania XV Ogólnopolskiego Festiwalu Stabat Mater na Orawie - III  MIejsce - Marta Skraba
  • 9 listopada solici Studia Piosenki Septyma brali udzial w V Wieczorze Piesni Patriotycznej organizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Nowym
    Targu
  • 10 Listopada uczestnicy "Septymy" zorganizowali koncert z okazji miejskich uroczystoci Swięta Niepodległoci, wykonujac przepiękne utwory patriotyczne.
  • W dniach 28.10-1.11.2011 r. odbywał się na Węgrzech w Budapeszcie XIII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Dziecięcej „Zabawy Węgierskie”, w którym uczestnikami były dzieci i młodzież z Ukrainy, Rosji, Bułgarii, Węgier, Estonii, Polski, Mołdawii, Austrii. Polskę m.in. reprezentowała Martyna Plewa –ze Studia Piosenki „Septyma” działającego w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu prowadzonym przez panią Dorotę Kret. Martyna piosenkami „Wyruszamy w świat” oraz „Motylem byłam” wyśpiewała I. miejsce w swojej kategorii wiekowej.
  • 17 października 2011 solistki naszego studia wystąpiły w Kościele św. Katarzyny w programie słowno - muzycznym poświęconym Papieżowi Janowi Pawłowi II
  • 17 września 2011 solistki Studia Piosenki Septyma  w  Kościele Św. Katarzyny wykonały utwory związane z tematem 72 ROCZNICY AGRESJI ROSYJSKIEJ NA POLSKĘ
  • Uprzejmie informujemy, że na IV Jesiennym Festiwalu Piosenki „Złota Polska Jesień” organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach Martyna Plewa zajęła I miejsce  w kategorii wiekowej 10-13 lat, Magdalena Panek zdobyła II miejsce w tej samej kategorii wiekowej. Ponadto Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu reprezentowali: Hubert Kret, Monika Cyrwus, Anna Glonek, Izabela Guroś, Katarzyna Słowik, Marta Skraba, Martyna Łęcka i Weronika Hryc.
  • Kolejna radosna informacja dotyczy również Martynki Plewa, tym razem II nagroda w VII Powiatowym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej w Lubniu oraz w tym samym konkursie Nagroda Publiczności.
  • 1.09.2011r. soliści Studia Piosenki Septyma wzięli udział w Miejskich uroczystościach Rocznicy wybuchu II Wojny Światowej wykonując pieśni pochodzące z tego okresu. Wykonania wzruszyły słuchaczy i wprowadziły do zadumy.

2010/2011

  • Od 23-25.09.2010r. trwały eliminacje finałowe 15 Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Wygraj Sukces w Tarnobrzegu. Do finału po eliminacjach wstępnych, regionalnych dostały się dwie solistko Studia Piosenki Septyma - Martyna Łęcka oraz Magda Plewa.

JURY W SKŁADZIE:
dr KRZYSZTOF HEERING
muzyk, kompozytor, wykładowca
Akademii Muzycznej w Warszawie
ELŻBIETA ZAPENDOWSKA
pedagog, korepetytor emisji głosu
DOROTA MIŚKIEWICZ
wokalistka jazzowa
kompozytor, autor tekstów
ELŻBIETA BUCZYŃSKA
autor tekstów, pedagog
MARIUSZ RYŚ
muzyk, muzykolog
zastępca dyrektora Tarnobrzeskiego Domu Kultury
po przesłuchaniu 116 solistów w 4 kategoriach wiekowych nagrodziło i nasze solistki
Magda Panek otrzymała wyróżnienie
Martyna Łęcka
została finalistką konkursu

  • XIV Fetiwal Stabat Mater na Orawie 22-25.10.2010r.
    Komisja artystyczna w składzie:
    1.Mirosław Smoleń – przewodniczący Jury
    2.Ks. Janusz Rzepa
    3.Rafał Żur 
    4.Ksenia Miśkiewicz
    5.Mikołaj Garbień
    postanowiła przyznać następujące miejsca:
    kategoria do 15 lat
    III miejsce - Marta Skraba
    wyróżnienie - Martyna Plewa
    Kategoria od 16 lat
    II miejsce - Justyna Kuros
    wyróżnienie - Guroś Iza

  • 5.11.2010r. uczniowie Studia Piosenki „Septyma” działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu odnieśli kolejny sukces. Tym razem podczas III Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki – Katowice, bardzo trudnej imprezy dwuetapowej w ramach której do finału przechodzi tylko pięć osób z każdej kategorii.
    Jury konkursu w składzie:
    Ewa Lewandowska- wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, finalistka programu telewizyjnego TVN „Mam Talent”;
    Anna Kadulska – śpiewająca aktorka Teatru Śląskiego;
    Gabriela Rudawska – utalentowana wokalistka, kompozytorka, aranżerka, dyrygentka i instruktorka;
    Adam Jędrzyk – muzyk instrumentalista
    uhonorowało nagrodami w kategorii 10-13 lat
    I miejsce – Martyna Plewa
    III miejsce – Marta Skraba

    W kategorii 14-16 lat
    II miejsce – Anna Glonek

    Gratulujemy uczniom Studia Piosenki „Septyma” oraz instruktorce Pani Dorocie Kret.

  • 9.11.2010r. soliści ze Studia Piosenki Septyma wzięli udział w IV Wieczorze Pieśni Patriotycznej z udziałem władz naszego miasta oraz posłanki na sejm Pani Anny Paluch. Nasi soliści wykonali stare oraz współczesne pieśni patiotyczne.

  • 13.11.2010r. Anna Glonek oraz Martyna Plewa wzięły udział w Gali Laureatów II Małopolskiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Powstań Polsko" w Wadowicach. onkurs przebiegał w 2 etapach, do finału dostało się 11 podmiotów wykonawczych.  Ania Glonek uzyskała tytuł Laureata,a Martynka Plewa otrzymała wyróżnienie.

  • Nasza solistka Martyna Łęcka otrzymała stypendium Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego w Krakowie za osiągnięcia artystyczne.

  • 7.12.2010 r. odbył się 8 Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek

Kategoria klasy I - IV
I miejsce - Kasia Słowik
II miejsce - Martyna Plewa
III miejsce - Julia Mokracka
wyróżnienie - Gosia Jaróg

Kategoria V -VI
wyróżnienie - Katarzyna  Głowińska

Kategoria GIMNAZJA
I miejsce - Iza Guróś
II miejsce - Anna Jaróg
III miejsce - Anna Glonek
wyróżnienie - Kuros Justyna

  • W dniach 4-8.01.2011r. trwały przesłuchania VIII Międzynarodowego  Festiwalu Inter show 2011 z udziałem Rosjan, Białorusinów, Ukrainy oraz gości z Polski.

    w kategorii do lat 10
    I miejsce - Martyna Plewa

    w kategorii do lat 13
    I miejsce - Marta Skraba
    II miejsce - Magda Panek
    wyróżnienie I stopnia - Martyna Łęcka

    w kategorii do lat 16
    III miejsce - Ania Glonek
    III miejsce - Monika Cyrwus
    wyróżnienie II stopnia - Weronika Hryc

  • 8.01.2011 r. w Krakowie odbył się IV Nowohucki Konkurs Kolęd, Pastorałek.

    w kategorii młodszej
    II miejsce - Marta Skraba
    wyróżnienie - Martyna  Plewa

    w kategorii starszej
    II miejsce - Monika Cyrwus

  • 9.01.2011r. i soliści Studia Piosenki Septyma wzięli udział w koncercie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. który odbył się   na rynku w Nowym Targu.

 

  • Solistka Magda Panek w lutym 2011 r. została zaproszone na 6 Ogólnopolskie WarsztatyPiosenki  "Śpiewaj i tańcz"  w Łodzi. Organizatorem warsztatów jest Impresariat Edukacyjno - Artystyczny Ars Fabrica oraz fundacja Promocji i Wspierania Twórczości Covivogo. Podczas warsztatów uczestniczyła w nagraniach płyty śpiewając piosenkę Jarosława Piątkowskiego "Ene due".
  • 8 Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej 
    Kategoria Szkoły Podstawowe
    III miejsce - Marta Skraba
    wyróżnienie - Martyna Plewa
    Kategoria Gimnazja
    III miejsce - Martyna Łęcka
  • 12.03. 2011 r. w Częstochowie odbyły się Ogólopolskie Przesłuchania do XX Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Tańca "Majowa nutka".

Do finału zakwalifikowały się 4 solistki Studia Piosenki "Septyma" 
- Martyna Plewa
- Marta Skraba
- Magda Panek
- Martyna Łęcka

  • 23.03.2011 r. odbyły się wstępne przesluchania XVI Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Wygraj sukces" organizowany przez Studio Pro Media oraz Tarnobrzeski Dom Kultury.

Nominacje do eliminacji regionalnych otrzymały następujący soliści Studia Piosenki Septyma:

Martyna Plewa
Małgosia Jaróg
Julia Mokracka
Marta Skraba
Magda Panek
Martyna Łęcka
Ania Glonek
Justyna Kuros
Weronika Hryc
Monika Cyrwus

wyróżnienia otrzymali:

Kamil Mokracki
Hanzel Klaudia
Stanek Ela
Guroś Iza
Kałafut Gabrysia

  • Do udziału w 38 Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej Kielce 2011 zakwalifikowane zostały następujące solistki – Martyna Plewa, Marta Skraba oraz Magda Panek. Dziewczyny zostały zakwalifikowane do konkursu na podstawie wcześniej przesłanych nagrań na których wykonały po trzy utwory.

    18.04.2011 r. w Nowym Sączu odbyły się regionalne przesłuchania 16 Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. W wyniku przesłuchań 40 solistów do udziału w finale zakwalifikowano następujące solistki:
    - Marta Skraba
    - Magda Panek

    Wyróżnienia otrzymały:
    - Małgosia Jaróg
    - Ania Glonek
    - Martyna Łęcka
    - Julia Mokracka

    19.04.2011 r. odbyły się powiatowe przesłuchania Małopolskiego Festiwalu „Talenty Małopolski”
    W wyniku przesłuchań komisja artystyczna postanowiła nominować do finału następujące solistki  Studia Piosenki „Septyma”
    - Ania Glonek
    - Justyna Kuros
    - Martyna Łęcka
    - Magda Panek

    Wyróżnienia otrzymały:
    - Monika Cyrwus
    - Weronika Hryc
    - Ela Stanek
    - Marta Skraba

 

  • W VIII Festiwalu Maryjnym „Ave MARIA” Marta Skraba otrzymała I miejsce.
  • Solistki Studia Piosenki Septyma – Marta Skraba, Martyna Łęcka oraz Martyna Plewa zakwalifikowały się do gólnopolskiego  Konkursu Piosenki Angielskiej w Brzegu. Kwalifikacja  polegała na przesłuchaniu piosenek nagranych na płycie.
  • W dniach 6 – 7 05.2011 r. w Krynicy odbyły się przesłuchania do V  Konkursu Piosenki  Turystycznej o zasięgu międzynarodowym z udziałem gości z Białorusi. I znowu nowe sukcesy reprezentantek Studia Piosenki

    W kategorii młodszej KLASY I - III
    I miejsce – Matyna Plewa
    II miejsce – Małgosia Jaróg

    W kategorii KLasy Iv- IV
    I miejsce – Magda PANEK
    II miejsce – Marta Skraba

    Kategoria gimnazja
    I Miejsce – Martyna Łęcka

    Kategoria 16-19 lat
    II miejsce – Monika Cyrwus
  • W dniach 6 – 7.05 2011 trwały przesłuchania V Festiwalu Pieśni Maryjnej. Laureatem konkursu została  Marta Skraba. Wyniki  po Koncercie Laureatów.
  • 14. 05. 2011 Solistki Studia Piosenki Septymabrały udział w Finale Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych "Talenty Małopolski 2011" w Zawoi
    Wyróżnienie -Ania Glonek
    Wyróżnienie - Justyna Kuros
    Wyróżnienie - Martyna Łęcka

  • 15.05.2011 r. w Częstochowie odbyły się finałowe przesłuchania Międzynarodowego Konkursu Piosenki "Majowa nutka" 2011. Do finału  dostały się - Martyna Łęcka, Martyna Plewa, Marta Skraba oraz Magda Panek.Międzynarodowe jury oceniało solistów w różnych kategoriach - poziom był bardzo wysoki.

    W wyniku przesłuchań konkursowych nasze solistki otrzymały następujące nagrody:
    Kategoria do lat 10
    Martyna Plewa - srebrnapółnutka

    Kategoria 10 - 13 lat
    Magda Panek - wyróżnienie
    Marta Skraba -wyróżnienie

  • Od 17 - 20.05.2011 w Krakowie trwały przesłuchania do Małopolskiego Festiwalu  "Kolorowe nutki".Festiwal cieszy się olbrzymią popularnością wśród dzieci, poziomkonkursu z roku na rok jest coraz wyższy. Do finału dostały się trzy solistki Studia Piosenki "Septyma" oraz otrzymały następujące nagrody:

    Kategoria do 12 lat
    I miejsce - Magda Panek

    Kategoria do 15 lat
    II miejsce-Ania Glonek
    III miejsce - Iza Guroś
  • 26 maja w Krakowie odbył się Koncert Laureatów XII Wojewódzkiego Konkursu Piosenki na który zaproszono naszych solistów. Otrzymały one  następujące miejsca
    Kategoria do 10 lat
    III miejsce - Magda Panek
    Kategoria do 13 lat
    III miejsce - Martyna Łęcka
    Kategoria do 16 lat
    Wyróżnienie - Weronika Hryc
  • 26 maja 2011 r. solistki Studia Piosenki Septyma - Iza Guroś, Klaudia Hanzel oraz Ania Jaróg wzięły udział w Festiwalu Dobry Club z udziałem zespołu rodziny Cudzich
  • W dniach 30 maja - 1 czerwca odbył się Finał 16 Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Wygraj sukces" w Tarnobrzegu. W finale uczestniczyło 125 wykonawców, którzy wyłonieni zostali po wcześniejszych 2 etapach z 2000 dzieci. Finalistkami zostały - Magda Panek oraz Marta Skraba.

 

  • Od 1- 4.06.2011 r. w Brzegu odbywały się przesłuchania konkursowe XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Angielskiej. Jest to impreza prestiżowa ciesząca się olbrzymią popularnością. Cieszy nas fakt iż w 2007 roku wyróżnienie otrzymał nasz wychowanek Ali AL Ani. tym razem  do finału dostały się trzy reprezentantki Studia Piosenki "Septyma" - Marta Skraba, Martyna Łęcka oraz Martyna Plewa. "Najlepiej śpiewającym po angielsku dzieckiem"okazała się Martynka Plewa.
    I miejsce - Martyna Plewa
  • 24.06.2011 r. odbyły się przesłuchania doIX OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU MUZYKI ROZRYWKOWEJ„O ZŁOTE SZAROTKI PODHALAŃSKIE”
    Wyróżnienie otrzymała Martyna Plewa
  • Solistki Studia Piosenki Septyma - Martyna Plewa, Magda Panek oraz Marta Skraba wzięły udział w 38 Międzynarodowym Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach.
  • Złota Jodła w kategorii Piosenka Harcerska - Martyna Plewa Srebrna Jodła w kategorii do 10 lat - Magda Panek Wyróżnienie - Martyna Plewa
  • Podczas wakacji odbyły się przesłuchania do IX OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU MUZYKI ROZRYWKOWEJ„O ZŁOTE SZAROTKI PODHALAŃSKIE” - 2011 Wyróżnienie otrzymała Martyna Plewa

2009/2010

  • 23-25.10.2009 roku - soliści Studia Piosenki "Septyma wzięli udział w XIII Festiwalu "Piosenki Stabat Mater" na Orawie, który odbywał się w dniach 23–25.10.2009 roku. W wyniku eliminacji jury postanowiło uhonorować nagrodami następujące osoby:
    II miejsce Anna Jaróg
    wyróżnienie Ewa Gruszka
    wyróżnienie Marta Skraba
    25 października nasze solistki wystąpiły w Koncercie Laureatów.
  • 21-22 listopada 2009 roku - odbyły się przesłuchania do XX Archidiecezjalnego Przeglądu Piosenki Religijnej na Podhalu "Sacrosong 2009", w których uczestniczyli soliści ze Studia Piosenki "Septyma" działającego w naszym ośrodku. Solistka Marta Skraba zajęła III miejsce w kategorii dziecięcej i wystąpiła w koncercie Laureatów w dniu 29 listopada 2009 roku w sali widowiskowej MOK.
  • 16.12.2009r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu odbył się VII Podhalański Konkurs Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych. W konkursie wzięło udział 17 solistek studia Piosenki „Septyma”. Jury pod przewodnictwem Pani Urszuli Krauzowicz postanowiło uhonorować nagrodami i wyróżnieniami:

    Kategoria klasy I – III
    I miejsce – Małgosia Jaróg
    II miejsce – Julia Mokracka
    III miejsce – Martyna Plewa

    Kategoria Klasy IV- VI
    I miejsce – Marta Skraba
    Wyróżnienie – Joanna Zając

    Kategoria Gimnazja
    III miejsce – Justyna  Kuros
    Wyróżnienie – Guroś Iza
  • 2010r. Solistki Studia Piosenki „SEPTYMA” – Ania Glonek oraz Ania Jaróg zostały stypendystkami Fundacji Stypendialnej Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia indywidualnego za swe osiągnięcia artystyczne.
  • 15–16.01.2010r. trwały przesłuchania konkursowe Wojewódzkiego Konkursu Kolęd, Pastorałek w Krakowie. W konkursie wzięło udział 12 solistek studia Piosenki „Septyma”.

    W kategorii klasy I – VI
    I miejsce przyznano Marcie Skraba
    III miejsce – Martynie Plewa
    Wyróżnienie – Małgosia Jaróg

    W kategorii Gimnazja
    II miejsce – Weronika Hryc
    Wyróżnienie – Jaróg Ania
    Wyróżnienie – Guroś Iza
  • 25 lutego 2010 - VII Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej
    II miejsce - Guroś Iza
    III miejsce - Glonek Ania
    wyróżnienie - Kuros Justyna
  • Marzec 2010 - 15 Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Wygraj Sukces" - eliminacje wstępne

    nagrody w postaci nominacji do eliminacji regionalnych w Nowym Sączu
    Plewa Martyna
    Slowik Kasia
    Panek Magda
    Skraba Marta
    Hryc Weronika
    Glonek Ania

    wyróżnienia:
    Mokracka Julia
    Walicka Ewelina
    Jaróg Małgosia
    Kuros Justyna
    Jaróg Ania
  • 8-9 kwietnia 2010 - Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych "Talenty Małopolski" - ELIMINACJE POWIATOWE

    Nagrody oraz nominację do przesłuchań wojewódzkich  w Wadowicach otrzymali:
    Plewa Martyna
    Panek Magda
    Slowik Kasia
    Żółtek Oliwia
    Glonek Ania
    Jaróg Ania

    wyróżnienia:
    Duda Weronika
    Cyrwus Monika
    Skraba Marta
    Kuros Justyna
  • 20 kwietnia 2010 w Nowym Sączu odbyły się Regionalne przesłuchania 15 Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces". Do eliminacji tych dostały się Slowik Kasia, Ania Glonek, Panek Magda, Plewa Marytyna. W wyniku przesłuchań konkursowych w Nowym Sączu Septymę oraz Nowy Targ w eliminacjach ogólnopolskich reprezentować będzie Magda Panek oraz Łęcka Martyna.
  • 8 maja 2010 w Wadowicach nasze solistki wzięły udział w finale Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych "Talenty Małopolski 2010: Glonek Ania, Jaróg Ania, Słowik Kasia, Panek Magda, Plewa Martyna. Nagrodę główną oraz miano talentu Małopolski z udziałem w Koncercie Laureatów w Piwnicy pod Baranami w Krakowie otrzymały Plewa Martyna i Ania Glonek, a wyróżnienie - Magda Panek.
  • 20 kwietnia 2010 r. Odbyły się przesłuchania regionalne 15 Ogólnopolskiego Konkursu Wygraj sukces w Nowym Sączu. Do finału dostała się solistka Septymy Magda Panek oraz Martyna Łęcka, wyróżnienie otrzymała Marta Skraba.
  • Od 18-21.05 trwały przesłuchania konkursowe 27 Festiwalu Piosenki Dziecięcej Kolorowe Nutki - Kraków 2010. W konkursie brało udział 250 dzieci. W wyniku eliminacji 
    II miejsce w kategorii 8-11 lat - otrzymala Martyna Plewa
    wyróżnienie -  kategorii 12- 15 lat - Martyna Łęcka
  • Brian Scott zaprosił nasze solistki Studia Piosenki "Septyma" do występu w Radio Kraków . Martyna Plewa oraz Martyna Łęcka zaśpiewają 8.06.2010r.Trzymamy kciuki .

 

  • 15-16.05. 2010 r. w Krakowie odbył się XI Wojewódzki Konkurs Piosenki Mamo, Tato śpiewam dla ciebie. Koncert Laureatów odbył się 26.05.2010r. na którym zaśpiewali nagrodzeni soliści i zespoły. Nagrody dla Nowego Targu zdobyły:

 

Kategoria 8-12 lat
II miejsce - Skraba Marta

Kategoria 13-18lat
II miejsce - Ania Glonek
II miejsce - Iza Guroś
III miejsce - Ania Jaróg

 

  • solistka Iza Guroś otrzymała stypendium Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego w Krakowie za swe osiągnięcia artystyczne.

Sprawozdanie z działalności

Studia Piosenki „Septyma" - Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu prowadzący Dorota Kret rok szkolny 2009/2010

W zajęciach Koła wokalnego brało udział 35 osób ze szkół podstawowych oraz gimnazjum. Zajęcia prowadzone były w poniedziałki i soboty po trzy godziny. Podczas zajęć realizowano następujące cele:

- kształcono słuch muzyczny oraz rozwijano wrażliwość intonacyjną,
- poszerzano wiadomości o muzyce,
- rozbudzano zamiłowania do zbiorowego śpiewu,
- przygotowywano do konkursów, festiwali muzycznych,
-  doskonalono umiejętności sprawnego posługiwania się głosem:
- wyrabiano umiejętności prawidłowego oddychania,
- kształcono prawidłową dykcję, poprawne i wyraźne artykułowanie,
- rozwijano umiejętności interpretacji głosowej tekstów,
- wyrabiano umiejętności artystycznego wykonywania pieśni,
- stworzono dzieciom swobodną i bezpieczną atmosferę pracy,
Dzieci uczestniczyły w wielu imprezach miejskich np.
- Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - MOK Nowy Targ
- Koncert charytatywny dla Kubusia - MOK Nowy Targ
- Koncert „Wyonacyć starość" poświęcony Pani Wandzie Szado-Kudasik
- koncert Dzień Dziecka - Miasteczko Komunikacyjne - Nowy Targ
- koncert - festyn Stadion Nowy Targ
Soliści uczestniczyli w wielu konkursach i festiwalach muzycznych reprezentując swoje miasto:

Ogólnopolski Festiwal „Stabat Mater" na Orawie
II miejsce - Jaróg Ania Wyróżnienie - Skraba Marta Wyróżnienie - Gruszka Ewa

VII Podhalański Konkurs Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych
KATEGORIA 0-3
I miejsce - Jaróg Małgosia
II miejsce - Mokracka Julia
III miejsce - Plewa Martyna
KATEGORIA 4-6
I miejsce - Skraba Marta
Wyróżnienie - Zając Asia

KATEGORIA GIMNAZJA
III miejsce - Kuros Justyna
Wyróżnienie - Guroś Iza

Archidiecezjalny Festiwal Piosenki Religijnej „Sacrosong" - Nowy Targ
III miejsce - Skraba Marta

XI Wojewódzki Konkurs Kolęd - Kraków
Kategoria szkoły podstawowe
I miejsce - Skraba Marta
III miejsce - Plewa Martyna
Wyróżnienie- Jaróg Małgosia

Kategoria gimnazja
II miejsce - Hryc Weronika
Wyróżnienie - Jaróg Ania
Wyróżnienie - Guroś Iza

VII Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej - Nowy Targ
II miejsce - Guroś Iza
III miejsce - Glonek Ania
Wyróżnienie - Kuros Justyna

15 Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj sukces"- eliminacje wstępne
Nagroda - Plewa Martyna
Nagroda - Glonek Ania
Nagroda - Hryc Weronika
Nagroda - Słowik Kasia
Nagroda - Panek Magda
Nagroda - Skraba Marta
Wyróżnienie - Jaróg Małgosia
Wyróżnienie - Walicka Ewelina
Wyróżnienie - Kret Hubert
Wyróżnienie - Guroś Iza
Wyróżnienie - Kuros Justyna
Wyróżnienie - Mokracka Julia
Wyróżnienie - Jaróg Ania
Wyróżnienie - Jaróg Małgosia

Małopolski Festiwal form Muzycznych „Talenty Małopolski" eliminacje powiatowe
Nagroda - Panek Magda
Nagroda - Jaróg Ania
Nagroda - Glonek Ania
Nagroda - Słowik Kasia
Nagroda - Kret Hubert
Nagroda - Plewa Martyna
Nagroda - Żółtek Oliwia
Wyróżnienie - Duda Weronika
Wyróżnienie - Cyrwus Monika
Wyróżnienie - Skraba Marta

15 Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj sukces - Nowy Sącz - eliminacje regionalne
nagroda - Panek Magda / zakwalifikowana do finału wrzesień 2010/

Małopolski Festiwal Form Muzycznych „Talenty Małopolski" - Wadowice
nagroda „Talent Małopolski"- Plewa Martyna
nagroda „Talent Małopolski"- Glonek Ania
wyróżnienie - Panek Magda

udział w koncercie laureatów „Piwnica pod Baranami"- Kraków
Ania Glonek i Martyna Plewa

XI Wojewódzki Konkurs Piosenki - Kraków
Kategoria szkoły podstawowe
II miejsce - Skraba Marta

Kategoria gimnazja
II miejsce- Glonek Ania
II miejsce - Guroś Iza
III miejsce - Jaróg Ania

XXIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej „Kolorowe nutki" - KRAKÓW
II miejsce - Plewa Martyna

nagranie w Radio Kraków w programie Briana Scotta „Dzieciaki"
Martyna Plewa

Za osiągnięcia artystyczne nagrodę w postaci stypendium Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego w Krakowie otrzymały
Ania Jaróg
Ania Glonek
Iza Guroś

Organizacja konkursów:
- VII Podhalański Konkurs Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych
- VII Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej
- XV Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Wygraj sukces" - eliminaje wstępne

Sprawozdanie z działalności Studia Piosenki „Septyma”
Rok szkolny 2013/14 – prowadzący Dorota Kret


1. Organizacja Konkursów, festiwali
XI Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych
XI Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej
19 Ogólnopolski Konkurs Piosenki Wygraj Sukces” – eliminacje powiatowe
III Małopolski Festiwal Twórczości Patriotycznej

2. Oprawa artystyczna imprez organizowanych na terenie miasta i okolic
Koncert – Rocznica Wybuchu II Wojny Światowej  - Nowy Targ
Koncert charytatywny – z udziałem Zwycięscy programu The Vois of Poland – Mateusz Ziółko – Amfiteatr Rabka
Audycja slowno – muzyczna poświęcona  Janowi Pawłowi II z udziałem aktorki Beaty Paluch – Ratusz Nowy Targ
Koncert Papieski – Parafia św. Katarzyny Nowy Targ
Koncert – Wieczór Pieśni Patriotycznej – Nowy Targ
Koncert „Młodzi – starszym” z udziałem Amazonek – Nowy Targ
Oprawa muzyczna – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – MOK Nowy Targ
Koncert Kolęd – Rynek – Nowy Targ
Koncerty we Francji „Dni Europy” Evry – Martyna Łęcka
Festiwal Edu science - Nowy Targ
Dzień Dziecka - Nowy Targ
Festyn Parafia Najświętszego Serca Jezusowego - Nowy Targ
Koncert Papieski „Przybywam jako Papież Pielgrzym – Rynek - Ratusz
Koncert Nowy Sącz „Dziękujemy za wolność” – Martyna Plewa
Koncert Nowy Targ „Dziękujemy za wolność” – Martyna Plewa
Koncert „Rozrabiamy kulturalnie” – Mok Nowy Targ
Koncert „Od Mozarta do Sinatry” – Mok Nowy Targ
Koncert – Uniwersytet Trzeciego Wieku – Urząd Miasta Nowy Targ

3. Nagrody solistów
Stypendium za osiągnięcia artystyczne – Ogólnopolska Fundacja – Martyna Plewa
Nagrody Burmistrza Miasta Nowy Targ za wysokie osiągnięcia w nauce i osiągnięcia artystyczne
Marta Skraba
Julia Mokracja
Hubert Kret
Kasia Słowik
Nagrody Studia Piosenki Septyma  za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2013/14
Julia Jarząbek
Martyna Plewa
Magda Panek
Julia Milaniak
Paulina Bryniarska
Julia Gwiżdż



3. Przygotowanie uczniów do Konkursów i Festiwali

Międzynarodowy Festiwal „Orfeusz w Italii” – Wenecja – Włochy
II miejsce – Martyna Plewa
II miejsce – Julia Jarząbek

Międzynarodowy Festiwal – Budapeszt – Węgry
Kategoria do 10 lat
III miejsce – Julia Milaniak
Kategoria do 12 lat
II miejsce – Julia Jarząbek

Międzynarodowy Festiwal „Intershow”    
Kategoria do 10 lat
II miejsce – Beata Sutor
Dyplomant I stopnia – Julia Milaniak

kategoria do 12lat
I miejsce – Martyna Plewa
III miejsce – Julia Jarząbek
Dyplomant I stopnia – Paulina Bryniarska
Dyplomant III stopnia – Julia Gwiżdż

Kategoria do lat 15
II miejsce – Magda Panek
Dyplomant III stopnia – Hubert Kret

Kategoria do lat 16
I miejsce – Martyna Łęcka

Międzynarodowy Konkurs Kolęd, Pastorałek – Kraków
II miejsce – Julia Jarząbek

Międzynarodowy Festiwal „Talizman Sukcesu” Bielsko Biała
III miejsce – Martyna Plewa

Internationale Art. Children – Minsk – Białoruś
Nagroda – Hubert Kret

Międzynarodowy Festiwal Piosenki Majowa nutka – Częstochowa
Brązowa nutka – Julia Mokracka
Złota półnutka – Martyna Plewa
Srebrna półnutka – Beata Sutor
Srebrna Półnutka – Julia Jarząbek

Ogólnopolski Festiwal „Wesoła pięciolinia” – Ostrów Wielkopolski
III miejsce – Martyna Plewa

V Ogólnopolskie Integracyjne Spotkania Muzyczne – Bielsko Biała
Wyróżnienie – Magda Panek

Małopolski Konkurs „Ku wolnosci” – Kraków
Wyróżnienie – Hubert Kret

Małopolski konkurs Piosenki Angielskiej – Miechów
I miejsce – Martyna Plewa

Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Złota Polska Jesień” – Katowice
Kategoria szkoły podstawowe
III miejsce – Julia Gwiżdż
Kategoria gimnazja
III miejsce – Magda Panek

Regionalny Konkurs „Wszystko gra”
I miejsce – Hubert Kret



Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka” Kraków
Finaliści – Magda Panek, Marta Skraba, Martyna Plewa
Nagroda publiczności – Martyna Plewa

XI Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek – Nowy Targ
Grand Prix – Magda Panek
Kategoria klasy 1-3
III miejsce – Julia Milaniak

Kategoria klasy 4 – 6
I miejsce – Julia Gwizdż
III miejsce – Julia Jarząbek

Kategoria gimnazja
I miejsce – Marta Skraba

Powiatowy Festiwal Pieśni Patriotycznej – Odrowąż
Kategoria klasy 1-3
II miejsce – Julia Milaniak
Kategoria klasy 4- 6
II miejsce – Paulina Bryniarska
Wyróżnienie – Julia Gwiżdź

Małopolski  Konkurs Kolęd, Pastorałek – Kraków
III miejsce – Magda Panek

VII Nowohucki Konkurs Kolęd, Pastorałek – Kraków
Kategoria klasy 1-3
II miejsce – Beata Sutor
Wyróżnienie – Julia Milaniak

Kategoria klasy 4-6

III miejsce – Julia Gwiżdż
Wyróżnienie – Paulina Bryniarska
Wyróżnienie – Julia Jarząbek

Kategoria gimnazja
Wyróźnienie – Magda Panek

Kategoria dorośli
Wyróżnienie – Marta Skraba

9 Ogólnopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek – Oświęcim
wyróżnienie – Julia Gwiżdż
wyróżnienie – Magda Panek

XX Ogólnopolski Konkurs kolęd, Pastorałek – Ślemień
I miejsce – Julia Jarząbek
II miejsce – Julia Gwiżdż

Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek – Zabierzów
Kategoria klasy 4-6
I miejsce – Julia Gwiżdż
II miejsce – Paulina Bryniarska

Kategoria gimnazja
III miejsce – Magda Panek

Ogólnopolski Festiwal „Tęczowe nutki Jana Wojdaka” – Wierzchosławice – eliminacje regionalne
Nominacja do finału – Marta Skraba, Martyna Plewa, Magda Panek

Ogólnopolski Festiwal Maryjny – Ślemień
I wyróżnienie – Marta Skraba    

Małopolski Festiwal Papieski – Biały Dunajec
Kategoria 1-3
III miejsce – Julia Milaniak
Kategoria 4- 6
II miejsce – Wiktoria Żółty
III miejsce – Paulina Bryniarska
Wyróżnienie – Julia Gwiżdż
Kategoria dorośli
III miejsce – Karolina Hornik

Ogólnopolski Festiwal „Stabat Mater na Orawie”
Grand Prix – Martyna Łęcka
III miejsce – Julia Jarząbek

Ogólnopolski Festiwal Piosenki – Opole
Nominacja do II etapu – Magda Panek

Ogólnopolski Konkurs „Dzielę się pięknem” – Warszawa
Laureat – Hubert Kret

11 Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej – Nowy Targ
I miejsce i Nagroda Specjalna – Martyna Plewa
II miejsce – Julia Jarząbek
Wyróżnienie – Julia Gwiżdż
Wyróżnienie – Martyna Łęcka
wyróżnienie – Magda Panek
wyróżnienie – Marta Skraba
Nagroda dla najmłodszego uczestnika – Julia Milaniak

Nominacja – Ogólnopolski Festiwal Piosenki – Konin
Magda Panek
Martyna Plewa
Julia Jarząbek

Ogólnopolskie Eliminacje festiwalu Majowa nutka – Częstochowa
Nominacja do eliminacji międzynarodowych – Julia Mokracka, Beata Sutor, Julia Jarząbek, Julia Milaniak, Martyna Plewa

Regionalny Festiwal Papieski – Rabka
Kategoria 1-3
I miesjce – Beata Sutor
II miesjce – Julia Milaniak

Kategoria 4-6
I miejsce – Julia Gwizdż
III miejsce – Wiktoria Żółty
Wyróżnienie specjalne – Paulina Bryniarska

Ogólnopolski Konkurs „ Bez barier” Wałbrzych
Laureat – Hubert Kret

Ogólnopolski Festiwal Maryjny „Ad Gloriam Deiparae” – Bochnia
Nominacja do finału – Magda Panek, Marta Skraba

Ogólnopolski Festiwal „Chrzanowska lokomotywa” – Chrzanów
Nominacja – Julia Jarząbek

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Majki Jeżowskiej – Radom
Nominacja – Magda Panek

Konkurs „Preludium z życia młodego Artysty” – Nałęczów
Wyróżnienie – Hubert Kret

Ogólnopolski Festiwal Jazzowy – Warszawa
II miejsce – Julia Mokracka
III miejsce – Julia Jarząbek

Ogólnopolski Konkurs „Chopin malowany muzyką i poezją” – Duszniki
I miejsce – Hubert Kret

Małopolski Festiwal Piosenki „Debiuty” – Kraków

Kategoria 1-3
II miejsce – Julia Milaniak

Kategoria 4-6
II miejsce Julia Gwiżdż
III miejsce – Wiktoria Zółty
Wyróżnienie – Paulina Bryniarska

Małopolski Festiwal Form Muzycznych Talenty Małopolski – eliminacje powiatowe
Nominacja do Finału - Nagroda
Martyna Plewa
Martyna Łęcka
Klaudia Milaniak

Wyróżnienie
Magda Panek
Marta Skraba
Julia Jarząbek
Paulina Bryniarska
Julia Milaniak

Ogólnopolski Konkurs „Mam talent i umiejętności” – Nysa
II miejsce – Hubert Kret

19 Ogólnopolski Konkurs Piosenki Wygraj Sukces – eliminacje powiatowe
Nagroda – Magda Panek
Nagroda – Beata Sutor
Nagroda – Julia Milaniak
Nagroda – Martyna Plewa
Nagroda – Julia Jarząbek
Nagroda – Paulina Bryniarska
Nagroda – Martyna Łęcka
Nagroda – Karolina Hornik
Nagroda – Marta Skraba
Nagroda – Julia Mokracka
Wyróżnienie – Hubert Kret
Wyróżnienie – Słowik Kasia
Wyróżnienie – Stanisław Kwak
Wyróżnienie – Wiktoria Żółty
Wyróżnienie – Marta Słowik

Małopolski Festiwal Piosenki Turystycznej – Kraków
Kategoria 4-6
I miejsce – Martyna Plewa
Kategoria gimnazja
I miejsce – Magda Panek
III miejsce – Kasia Słowik

Powiatowy  Festiwal Pieśni Religijnej Śpiewajmy Panu – Stare Bystre
Kategoria 1-3
Nagroda specjalna – Beata Sutor

Kategoria 4 –6
I miejsce – Julia Gwizdż
II miejsce – Paulina Bryniarska

Kategoria gimnazja
I miejsce – Marta Skraba
II miejsce – Magda Panek


Małopolski Festiwal Ave Maria – Osielec
KATEGORIA 4- 6
I miejsce – Paulina Bryniarska
I miejsce – Julia Jarząbek
III miejsce – Julia Gwiżdż

Kategoria Gimnazja
I miejsce – Magda Panek

Międzynarodowy Festiwal Peto Institute – Budapeszt – Węgry
I miejsce – Hubert Kret

Ogólnopolski Konkurs „Nowa piosenka w starym Krakowie” – Kraków

Nominacja – Magda Panek
Nominacja - Martyna Plewa
Nominacja – Julia Jarząbek

Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Kolorowe nutki” – Kraków
III miejsce – Julia Jarząbek

Regionalne Przesłuchania 19 Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj sukces”
– Kraków
Wyróżnienie – Martyna Plewa
Wyróżnienie – Julia Jarząbek

Przesłuchania – Casting do programu telewizyjnego – „Mam talent”
Magda Panek
Martyna Plewa – nominacja do dalszych przesłuchań
Marta Skraba
Martyna Łęcka

Małopolski Festiwal Piosenki Polskiej – Kraków
Kategoria 4- 6
II miejsxe – Julia Gwiżdż
II miejsce – Paulina Bryniarska
III miejsce – Martyna Plewa
III miejsce – Julia Jarząbek
II miejsce – Magda Panek
II miejsce – Kasia Słowik

Małopolski festiwal Form Muzycznych – Kraków
Tytuł Talent Małopolski oraz występ w Piwnicy pod Baranami - Martyna Łęcka

Małopolski Festiwal Piosenki Angielskiej – Kraków

Kategoria 1-3
I miejsce – Julia Milaniak

Kategoria 4-6
I miejsce – Julia Jarząbek
II miejsce – Martyna Plewa
Kategoria gimnazja
II miejsce – Magda Panek
Kategoria liceum
II miejsce Karolina Hornik

Małopolski Festiwal Twórczości Patriotycznej – Nowy Targ
Kategoria  Klasy 1- 3
Laureat – Julia Milaniak

Klasy 4- 6
Laureat – Martyna Plewa
Laureat – Julia Gwiżdż
Wyróżnienie – Paulina Bryniarska
Wyróżnienie – Wiktoria Żółty

Laureat – Magda Panek
Laureat – Hubert Kret
Wyróżnienie – Słowik Katarzyna

Ogólnopolski Festiwal Piosenki – Gdynia
Nominacja-  Martyna Plewa
Nominacja – Julia Gwiżdż


Gminny Festiwal Talentów – Nidzica
III miejsce – Julia Milaniak

II Regionalny Konkurs Pieśni Patriotycznej - Jabłonka
II  miejsce  – Stanisław Kwak

Małopolski  Festiwal Piosenki Angielskiej – Rabka
Magda Panek
Marta Skraba – I miejsce
Martyna Plewa – II miejsce
Julia Milaniak – I miejsce
Julia Gwiżdż - wyróżnienie
Paulina Bryniarska - udział

Międzynarodowy festiwal „Złota Praga” – Czechy
Magda Panek
Paulina Bryniarska
Julia Jarząbek

Nagrody Studia Piosenki „Septyma” za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2013/14
Julia Jarząbek
Martyna Plewa
Magda Panek
Julia Milaniak
Paulina Bryniarska
Julia Gwiżdż

Nagrody Burmistrza Miasta Nowy Targ za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2013/14
Marta Skraba
Hubert Kret