Nabór na wolne stanowisko pracy

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: Stanowisko: instruktor ds. muzeum / Miejsce pracy: Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu

Wymiar czasu pracy: 1 etat
Okres zatrudnienia: na czas określony
Wymagania:
•    Wykształcenie wyższe w zakresie nauk humanistycznych, zarządzania lub turystyki
•    Ukończony kurs archiwalny I stopnia
•    Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
•    Doświadczenie w pracy na skanerach i w zakresie archiwizacji dokumentów, znajomość programów graficznych i pakietu MS Office;
•    Sumienność, dokładność;
•    Kreatywność, otwartość;
•    Umiejętność pracy w zespole;
•    Dobra organizacja pracy, inicjatywa i konsekwencja w działaniu;
•    Dyspozycyjność
Zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku obejmować będzie:
•    Opracowanie zasobu archiwalnego i bibliotecznego muzeum;
•    Prowadzeni zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży;
•    Oprowadzanie po wystawach stałych i czasowych;
•    Organizacja wystaw czasowych i plenerowych;
•    Promocja muzeum w sieci – prowadzenie profilu palcówki na fb;
•    Prowadzenie  administracji i dokumentacji bieżącej muzeum;
Wymagane dokumenty:
•    CV i list motywacyjny;
•    Kopia dokumentów poświadczających wykształcenie i kwalifikacje;
•    Oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101, poz. 926 z późn.zm.) na potrzeby związane z ogłoszonym  naborem.
Termin i miejsce składania ofert:
Wymagane dokumenty należy składać  w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu , 34-400 Nowy Targ, Al. Tysiąclecia 37, lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w nie przekraczającym terminie do dnia 22 grudnia 2017 r.
O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie.
Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy przesłanych dokumentów.