Uwaga, otwiera nowe okno. PDF Array Drukuj Array

NASZ ADRES

Miejski Ośrodek Kultury

Zmiana adresu siedziby MOK na czas przebudowy budynku: od 1.10.2019 r.

Budynek Wieży Wodnej  ( przy Dworcu PKP)

ul. Kolejowa 164 / 34 – 400 Nowy Targ

tel. 18 26 621 32

BUDYNEK CZYNNY:
poniedziałek – piątek w godz. 8.00-16.00
w niedziele i święta wg kalendarza imprez

www.mok.nowytarg.pl

Budynek jest całodobowo monitorowany systemem kamer

mgr Bolesław Bara - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

DZIAŁ KULTURY i REKLAMY

Instruktor (organizuje zajęcia dla dzieci i młodzieży, zajęcia z zakresu edukacji filmowej)