AcyMailing Module

Reklama

Patroni medialni

Reklama

Sponsorzy

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hip hop na 17. Jarmarku Podhalańskim

 

Anatom, Arkadio, Żaru, Roman Bosski, Pih i Kean to kolejni artyści, którzy zagrają na 17. Jarmarku Podhalańskim. Popołudnie z Hip hopem już 20 sierpnia (niedziela) od godz. 17.00 w trzeci dzień Jarmarku Podhalańskiego. Zapraszamy nie tylko młodą publiczność. Wstęp wolny.

 

 

 

 

 

Anatom - Dawniej B.A.K.U. 24-letni raper pochodzący z Nowego Targu. Reprezentant Bozon Records, Młody Wilk Popkillera 2017. Ma w dorobku debiutancki album długogrający pt.'Atomistyka' wydany nakładem Bozon Records w 2016 roku. Współpracuje z jednymi z najlepszych aktualnie reprezentantami tego nurtu muzycznego, regularnie udzielając się gościnnie na różnych projektach muzycznych m in. wspomniane wcześniej Popkiller Młode Wilki, Tau - ON (W utworze Last Minute) czy ostatni album Drużyny Mistrzów (W utworze Twój Duch). Na końcówkę 2017 roku planowana jest premiera Jego kolejnego albumu w wytwórni Tau'a.

ARKADIO - Hip-Hop Chrześcijański / Freestyle
Ma na swoim koncie setki udanych spotkań i rekolekcji w kraju i poza jego granicami, oraz rekomendację Biskupa Rysia jako sprawdzony, rzetelny ewangelizator. To raper i freestyle'owiec młodego pokolenia który od kilku lat regularnie koncertuje i dociera do szerokiej publiczności, zarażając ideą życia z pasją i wykorzystywania swoich talentów. Arkadio zajął się profesjonalnie muzyką w momencie swojego nawrócenia, przez co zyskał popularność i rozpoznawalność na rynku muzyki chrześcijańskiej, jednak twórczość artysty porusza tematy znacznie szersze, dotyczące rozwoju człowieka, kierowania się w życiu pasją i talentami, a sam artysta kieruje swoją twórczość na szeroko pojęty rynek muzyczny.

Żaru - A właściwie Patryk Kowalski. Członek ekipy ParExcellence pochodzący z Nowego Targu.
Na swoim koncie ma udział w dwóch projektach ParExcellence "Dokładnie Tak" oraz "Każdy Z Nas". Miał również przyjemność współpracować z kilkoma czołowymi raperami z Polskiej sceny Hip-Hopowej, min. z Pezetem, Chadą, Kękę, Młodym M, Fu, Bosskim, Anatomem z którymi stworzył kilka dobrych numerów, które do dziś cieszą się uznaniem wśród słuchaczy.

Roman Bosski - krakowski artysta raper z prawie 20 letnim stażem, producent i wydawca muzyczny, działacz społeczny, prezes fundacji Drużyna Mistrzów Sport Muzyka Pasja, laureat złotych i platynowych plyt. Bosski oprócz regularnej aktywności artystycznej jest autorem programu znakomicie przyjętych warsztatów profilaktyczno-muzyczno -sportowych adresowanego dla młodzieży w ramach profilaktyki przeciwko uzależnieniom i promowania pozytywnych wartości.

Pih- raper pochodzący z Białegostoku. Były członek zespołów JedenSiedem i Skazani na Sukcezz. Od 2000 roku prowadzi solową działalność artystyczną. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami i zespołami jak: Trzeci Wymiar, Hukos, Chada, PTP, Młody M, WhiteHouse, Borixon, Teka, Ten Typ Mes, Peja oraz Onar, Paktofonika. W ramach występów gościnnych wziął udział w nagraniach ponad 80 albumów. Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku]. W 2012 roku raper, wraz z takimi wykonawcami jak Pjus, Tadek, Lukasyno, czy Juras znalazł się w honorowym komitecie poparcia Marszu Niepodległości.

Kaen - Związany ze sceną od 2000 roku. W podziemiu wydał dwie solowe płyty: "Żyj albo umieraj" oraz "Sztuka ulicy". Charakterystycznym znakiem rozpoznawczym stała się czarna maska odzwierciedlająca alter ego. 28 września 2012 roku ukazał się oficjalny debiut "Od kołyski aż po grób" nakładem Prosto Label. 14 lutego 2014 roku odbyła się premiera czwartego solowego albumu 2CD pt: "Piątek 13-go".