AcyMailing Module

Reklama

Patroni medialni

Reklama

Sponsorzy

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kamil Bednarek na 17. Jarmarku Podhalańskim

Gwiazdą pierwszego dnia 17. Jarmarku Podhalańskiego będzie Kamil Bednarek. Już dziś zapraszamy na jego koncert w dniu 18 sierpnia (piątek) o godz.21.00 na nowotarskim Rynku. Wstęp wolny.

 

 

 

 

 

 

Biografia:

Rok 2008 – powstaje zespół Star Guard Muffin, którego pierwszym wydawnictwem była epka zatytułowana „Ziemia Obiecana”. Zespół zdobył szeroką popularność w 2010 roku dzięki telewizyjnemu programowi „Mam Talent” i sukcesowi odniesionego w nim przez Kamila Bednarka – wokalisty, kompozytora, autora tekstów i multiinstrumentalisty. Wydany w tym okresie debiutancki album StarGuardMuffin „Szanuj” uzyskał status podwójnej platyny. W 2011 StarGuardMuffin gościli na Jamajce i efektem sesji nagraniowej w studio Tuff Gong rodziny Marley był maxisingiel „Jamaican Trip”, gdzie wśród gości pojawiają się m.in. Capleton, Stephen Newland (Rootz Underground), Dean Fraser, The Tamlins czy muzycy zespołu Shaggy’ego.

W 2012 roku po zmianach w składzie narodził się zespół BEDNAREK, który nagrał wysoko ocenianą płytę „Jestem…”, która utrzymywała się w zestawieniu OLiS ponad 12 miesięcy, a po upływie roku od wydania ponownie zajęła pierwszą pozycję. Rok później ukazał się suplement zawierający remixy oraz dubowe i koncertowe wersje. W roku 2013 zespół BEDNAREK zwyciężył w plebiscycie MTV Music Awards w Europie Środkowej. W 2014 na rynku pojawiło się wydawnictwo koncertowe DVD/CD z Przystanku Woodstock. Rok 2015 to album „Oddycham”, zrealizowany m.in. w Tuff Gong Studio z gościnnym udziałem światowych gwiazd reggae jak Alborosie, Junior Kelly czy Dean Fraser. Płytę promują single „List”, „Euforia” i “Sailing”.

 

Aktualny skład zespołu:

Kamil “Maccabraa” Bednarek, wokal

Kamil “Staff” Stefański, wokal

Maciej “Pilu” Pilarz, perkusja

Radosław “Radziula” Szyszkowski, instrumenty klawiszowe

Łukasz “Bzyniu” Bzowski, instrumenty klawiszowe

Piotr “Zwierz” Stanclik, gitara basowa

Piotr “Piter” Bielawski, gitara

Łukasz Zgoda, saksofon

Michał ” Podżer” Podżus, trąbki

Gwidon “Bocian” Muszyński, technik sceny

Franciszek “Franz” Szyszkowski, realizator monitorowy

Adam “Ołówek” Hołysz, realizator dźwięku

Marcin “Martin” Czok, realizator światła

Filip Miguła – instrumenty klawiszowe (w zastępstwie)

 

Wiecej:

http://bednarekband.pl/

https://www.facebook.com/maccabraa