AcyMailing Module

Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Agnieszka Cudzich i zespół Body and Soul

 

 

Tego nie mogą Państwo przegapić. Już 25 maja (czwartek) o godz. 19.00 w nowotarskim MOKu (al. Tysiąclecia 37) koncert Agnieszki Cudzich i zespołu Body and Soul. Bilety 20zł. Koncert w ramach „Muzycznych Czwartków w Patio”.

 

 

 

Krótko mówiąc cudze chwalicie, swego nie znacie. Zespół Body and Soul został założony w 2010 r. przez Mateusza Cudzicha. Siłą zespołu jest uzdolniona wokalistka i skrzypaczka Agnieszka Cudzich, której zdolności nadają koncertom wyjątkową atmosferę i koloryt. Sekcję instrumentalną stanowi czterech doświadczonych muzyków zawodowych. W ich repertuarze zespołu znajdą się autorskie interpretacje piosenek Adele, Nory Jones, Doris Day, Anny Marii Jopek i wielu innych. Łączy ich podejście do wykonywania muzyki – dążenie do artystycznej doskonałości i jednocześnie radość ze wspólnego tworzenia i grania. Jak mówią o sobie: "Chcemy grać i dzielić się ze słuchaczami tym, co naszym zdaniem wartościowe w muzyce rozrywkowej."
Agnieszka Cudzich - wokalistka, skrzypaczka z kilkuletnim doświadczeniem na polskiej scenie muzycznej. Do tej pory brała udział zarówno w koncertach telewizyjnych jak i dużych wydarzeniach muzycznych, często przy udziale kilkudziesięcio tysięcznej publiczności (m.in. Koncerty JSJD w Rzeszowie, Koncert TVP „Tyle darów rok nam przyniósł”) podczas których występowała m.in. z Natalią Lubrano, Krzysztofem Antkowiakiem, Marcinem Pospieszalskim, Mietkiem Szcześniakiem oraz zespołami New Life’m, Deus Meus, Body&Soul. Jako skrzypaczka brała udział w projektach orkiestrowych Michała Urbaniaka oraz zespołu Raz Dwa Trzy. Ma za sobą liczne koncerty solowe a obecnie pracuje nad swoją autorską płytą. Na co dzień jest żoną pianisty Piotra Cudzicha i mamą dwóch córek.
Zespół Body and Soul koncertował i nagrywał płyty m.in. z takimi artystami jak: Marcin Pospieszalski, Joachim Mencel, Mieczysław Szcześniak, Jorgos Skolias, Kuba Badach, Krystyna Prońko, Zbigniew Wodecki jak również z czarnoskórymi instruktorami i wokalistami ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii – m.in. Waynem Ellingtonem, Markiem Beswickiem, Karen Gibson czy z Johnem Lee Hookerem Jr.

Skład zespołu:
Agnieszka Cudzich – śpiew
Piotr Cudzich - instrumenty klawiszowe
Maciej Gruchacz – gitara elektryczna
Kamil Cudzich - perkusja
Mateusz Cudzich - gitara basowa