LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie i NTT System Quersus Puchar Polski w E-S 2-4 lutego

Miasto Nowy Targ od zawsze wspierało e-sport liczne imprezy masa emocji i wiele wspaniałych inicjatyw, jakie powstały między innymi zainicjowanie projektu mistrzostw szkół w E-Sporcie dawniej KSWE-S (Konfrontacja Szkół w E-Sporcie).  Na tle całego kraju w Nowym Targu mamy już kilka systematycznie organizowanych imprez, przez co mamy masę graczy/drużyn z Podhala, jak i możliwością sprawdzenia swoich umiejętności.

I tym razem Miasto zostało współorganizatorem dotychczas największej imprezy w Nowym Targu
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie i NTT System Quersus Puchar Polski w E-Sporcie!

Jak i impreza jest objęta honorowym patronem burmistrza Nowego Targu Grzegorza Watychy.

Czeka nas emocjonujące rozpoczęcie sezonu Super Game E-sport na które zapraszamy wszystkich Fanów E-Sportu.

Zaczynamy u stóp samych Tatr, na Podhalu, w dniach 2-4 luty 2017 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu, gdzie odbędą się równolegle dwa wielkie wydarzenia: LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie oraz NTT System Quersus Puchar Polski w E-Sporcie.
Współorganizatorzy - zespół Super Game E-Sport - przygotowali dla uczestników wiele atrakcji, tak więc zapraszamy wszystkich, zarówno graczy jak i kibiców, bo będzie dużo niespodzianek.

W dyscyplinie Counter Strike: Global Offensive, drużyny zmierzą się ze sobą w dwóch kategoriach: Szkolnej i Pucharowej. Zwycięzcy otrzymają super nagrody oraz puchary. To będzie niepowtarzalna okazja zagrania na najnowocześniejszym, super szybkim, gamingowym sprzęcie NTT System, a gracze, którym zależy na płynnej grze z pewnością docenią rewelacyjnej jakości monitory 144 Hz firmy LG.

Zapraszamy również do strefy free2play, gdzie czekają gry przygotowane przez CSP.pl
Przyjdź i spróbuj swoich sił w E-Sporcie, może właśnie w Tobie drzemie nieodkryty talent!

Jak i przez wszystkie dni imprezy będzie trwał konkurs, w którym do wygrania będzie fotel Quersus szczegóły na naszym Fanpage

Wielkie podziękowania należą się Sponsorom i Partnerom imprezy: Miasto Nowy Targ, Starostwo Powiatowe Nowy Targ, NTT System - Seria Game, LG, Quersus, TP-Link, Fyrestore, Ravcore, Studio Reklamy Kielce iXXL.pl - iDrukarnia.pl, Pukawka.pl, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu

Szczegóły na stronie: sgesport.com i facebook'u: facebook.com/supergamesport

Miejsce imprezy:
Miejski Ośrodek Kultury