NGO dla Miasta

NGO dla Miasta. Zaprezentuj się ze swoją Organizacją

W związku z przypadającym Rokiem Jubileuszowym 670-lecia Lokacji Miasta Nowego Targu, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu wraz z Urzędem Miasta Nowy Targ organizuje cykl całoroczny obchodów. Ich kulminacyjnym momentem będzie dwudniowe (24-25 czerwca br.) plenerowe wydarzenie kulturalno-promocyjne, połączone z koncertem jubileuszowym na nowotarskim Rynku.

Pragniemy, aby uroczystości te były Świętem Naszego Miasta,  ale nade wszystko, Świętem Jego Mieszkańców. Dlatego chcemy umożliwić Państwu oraz reprezentowanym przez Państwa Organizacjom Pozarządowym tj. Fundacjom, Stowarzyszeniom, Związkom i Grupom Nieformalnym,  aktywny udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Pozwalamy sobie zaproponować Państwu prezentację swojej działalności statutowej podczas drugiego dnia imprezy tj. 25 czerwca (sobota) w godz. 12.00-18.00, na specjalnie przygotowanych stoiskach (namioty), zlokalizowanych na płycie Rynku. Przewidujemy również możliwość prezentacji Państwa dokonań na scenie podczas trwania imprezy.

Szanowni Państwo, prosimy o zgłaszanie swojego udziału w w/w uroczystościach do dnia 30 kwietnia 2016 r. (sekretariat MOK, al. Tysiąclecia 37, tel. 18 266 21 32, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). W związku z tym, iż dysponujemy ograniczoną ilością namiotów, sugerujemy wcześniejsze zgłoszenie.