AcyMailing Module

Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Promesa MOK 3.0

To już trzecia edycja Konkursu „Promesa MOK”, stąd podtytuł 3.0. Przypominamy Konkurs to szansa dla nieformalnych grup młodzieżowych na przeprowadzenie własnej inicjatywy w Nowym Targu (liczymy tu na waszą pomysłowość – koncert, warsztaty, turniej, itd.?). Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu sfinansuje w całości bądź współfinansuje kilka takich inicjatyw. Warunki? Pomysłowość, kreatywność, grupa co najmniej 6 osób z terenu Nowego Targu w wieku 16-22 lata, a także chęć pozytywnego wpływu na życie osób w naszej społeczności lokalnej.

Należy przeczytać Regulamin oraz przygotowane druki: wniosku (załącznik nr 1), budżetu (załącznik nr 2). To naprawdę minimalne formalności. A następnie złożyć projekt do dnia 31 marca 2016 roku na bazie przygotowanych druków, wraz z dołączonym opisem projektu (max 2 strony A4) oraz rekomendacjami od 2 osób i/lub instytucji lokalnych, poświadczających dotychczasowe działania grupy i popierające planowany projekt.

Regulamin konkursu oraz potrzebne druki znajdują się na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu (www.mok.nowytarg.pl; zakładka „Pliki do pobrania” po lewej stronie). W razie pytań prosimy pisać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem „Promesa MOK 3.0” lub odwiedzić nas osobiście (Al. Tysiąclecia 37).

Organizatorem Konkursu „Promesa MOK 3.0” jest Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.

Regulamin „Promesa MOK 3.0”

§ 1

Konkurs „Promesa MOK 3.0” to konkurs na projekt, który sfinansuje bądź współfinansuje Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.

§ 2

W Konkursie oceniane będą projekty złożone przez nieformalne grupy młodzieży w wieku od 16 do 22 lat, mieszkającej lub uczącej się na terenie Nowego Targu.

§ 3

Grupa powinna składać się z co najmniej 6 osób, a może ubiegać się o kwotę nie przekraczającą 2000 zł.

§ 4

Planowane działania powinny rozpoczynać się nie wcześniej niż 1 maja 2016 roku, a kończyć nie później niż 31 sierpnia 2016 roku.

§ 5

Proponowane działania powinny być zaplanowane i realizowane samodzielnie przez młodych ludzi, a nie być kierowane przez osoby trzecie.

§ 6

Realizacja projektu powinna odbywać się na terenie Miasta Nowy Targ, a odbiorcami projektu, planowanych działań powinni być członkowie lokalnej społeczności tj. mieszkańcy Miasta Nowy Targ.

§ 7

Warunkiem udziału w konkursie grantowym jest złożenie projektu do dnia 31 marca 2016 roku na bazie przygotowanego druku wniosku (załącznik nr 1), budżetu (załącznik nr 2), wraz z dołączonym opisem projektu (max 2 strony A4) oraz rekomendacjami od 2 osób i/lub instytucji lokalnych, poświadczających dotychczasowe działania grupy i popierające planowany projekt.

§ 8

Komisja oceniająca w ciągu miesiąca przedstawi listę projektów ze wskazaniem, który projekt/projekty zostaną wsparte „Promesą MOK 3.0”.

Dodatkowe informacje:
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
tel. 18 266 21 32
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.