Jeszcze zdążę Wam zaśpiewać

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 14 lutego ogodz.11.00 na walentynkowy salon poezji do ratusza, Rynek 1, tym razem z Arturem Gotzem - urodzonym w Krakowie aktorem i wokalistą, absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie - Filia we Wrocławiu (2006). Aktor występuje na scenie od jedenastego roku życia. W wieku 15 lat rozpoczął współpracę z Teatrem The Imagination w Londynie, gdzie wystąpił w trzech premierach. Aktualnie aktor scen Warszawy (Teatr 6. piętro) i Łodzi (Teatr Nowy im. K. Dejmka), w latach 2006-09 był aktorem Teatru Rozrywki w Chorzowie, współpracował z Teatrem Współczesnym i Teatrem Kamienica w Warszawie .Jako wokalista debiutował w krakowskiej Piwnicy pod Baranami, w której rozpoczął współpracę z kompozytorem Zygmuntem Koniecznym. Z jego piosenką wydał singiel „Usposobienie przyjemne”, a w 2010 r. odbyła się premiera płyty "Obiekt seksualny" z 17 piosenkami o tematyce damsko-męskiej. W Nowym Targu będziemy gościć artystę po raz drugi, poprzednio w 2014 r. aktor wystąpił z programem „Kern litery cztery” . 75 salon poezji zatytułowany „Jeszcze zdążę Wam zaśpiewać” poświęcony zostanie poezji Agnieszki Osieckiej.