24. Finał WOŚP

24. Finał WOŚP
Mierzymy wysoko!
Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów

120 tysięcy wolontariuszy WOŚP 10 stycznia 2016 roku wyjdzie na ulice nie tylko polskich miast, ale także zagra w kilkudziesięciu krajach na świecie. Przez 23 lata działalności Fundacja WOŚP zakupiła sprzęt medyczny wydając blisko 650 mln zł zebranych w corocznych Finałach. Sukces Orkiestry jest sukcesem wszystkich, którzy chcą pomagać przekazując datki zarówno w dniu zbiórki, jak i w trakcie całorocznej działalności Fundacji.

Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury na barwny program dla najmłodszych przygotowaliśmy bajkę:

O! Wlazł kotek na płotek

Spektakl dla dzieci od 5 do 10 lat. Pełne humoru przygody koguta, kury, kaczki oraz indyka odgrywają lalki - muppety. Historia o akceptacji i przyjaźni. Na wiejskim podwórku pojawia się kotek… Zdziwione zwierzęta nie potrafią poradzić sobie z „obcym”. Atak? Ucieczka? A może Akceptacja? Co okaże się najskuteczniejszym sposobem na nową sytuację?

Czas trwania: 50 min.

15.00     Bajka „O! Wlazł kotek na płotek” – Teatr Chrząszcz w Trzcinie

15.50     Wokalistki Studia Piosenki SEPTYMA

Na Finale WOŚP gościć będziemy zaprzyjaźnione zespoły taneczne z Białorusi, warto obejrzeć te niezwykle popisy białoruskich tancerzy

16.00     Moja Białoruś- program w wykonaniu białoruskich zespołów: Kakao, Divo, Mieczta, Raduga, Łada, Zabava

17.00     Tylko zatańcz ! program w wykonaniu grup tanecznych  MOK

17.30     Wokalistki Studia Piosenki SEPTYMA

17.45     IRO-N-JA zespół rockowy

18.15     Wokalistki Studia Piosenki SEPTYMA

18.25     Miejska Orkiestra Dęta pod dyr. Marcina Musiaka

18.45     Licytacja

zespół Chill-e-motion powstał w 2013 roku, w jego stałym składzie znajduje się siedmiu Krakowskich muzyków. Wykonuje muzykę leżącą gdzieś na pograniczu stylów takich jak chillout, elektronika, czy jazz. Grupa ma na swoim koncie m.in. zwycięstwo w konkursie portalu interia i muzzo.pl na koncert na Krakowskim Rynku Głównym w ramach WOŚP, zwycięstwo w konkursie Krakowskiej Sceny Muzycznej na support przed Wojtek Mazolewski Quintet, nagrodę specjalną na Zimowej Giełdzie Piosenki w Opolu, finał festiwalu Synestezje.

Zwieńczeniem pracy zespołu jest wydana pod koniec 2014 roku płyta (ep).

W ostatnim czasie zespół zmienił kierunek swoich zainteresowań na tworzenie utworów w języku polskim. Zapowiedzią tej zmiany jest pierwszy polski singiel z teledyskiem – „Przewijam miasto„

Skład:

Adrianna Szeląg – wokal