Z żalem informujemy ,że w wieku lat 90 zmarł PAN MIECZYSŁAW SŁOWAKIEWICZ nowotarski rzeźbiarz, muzykant, który przez kilka dziesięcioleci związany z naszym Ośrodkiem. Człowiek „gołębiego serca”, łagodnego uśmiechu ,wyśmienity narrator minionych czasów.

Z żalem informujemy ,że w wieku lat 90 zmarł

PAN MIECZYSŁAW SŁOWAKIEWICZ

nowotarski rzeźbiarz, muzykant, który przez kilka dziesięcioleci związany był z naszym Ośrodkiem. Człowiek „gołębiego serca”, łagodnego uśmiechu ,wyśmienity  narrator minionych czasów. Z zainteresowaniem słuchaliśmy Jego opowieści ,które podszyte były życzliwym humorem i trafną obserwacją ludzi. W każdym miejscu potrafił odnaleźć bratnie dusze, jego postać fotografowały tysiące turystów przemierzających zakopiańskie Krupówki ,na których często przygrywał. Pan Mieczysław był członkiem klubu plastyka „Wizja”, wielokrotnym uczestnikiem i laureatem konkursu Amatorskiej Twórczości Plastycznej. Jego rzeźby znajdują się w zbiorach Miejskiego Ośrodka Kultury .

Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy współczucia

Dyrekcja i Pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu