Zabawa „Poszukiwania zaginionego obrazu”

W dniu 17 października (sobota) w godz. 9.00-19.00 Nowotarski Klub Fantastyki oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zapraszają do wspólnej zabawy w naszym Ośrodku, gdzie odbędzie się gra terenowa pod tytułem „ Poszukiwania zaginionego obrazu". Podczas trwania gry członkowie drużyn pod presją czasu będą poszukiwali zaginionego obrazu, poznają topografię MOK, poczują się jak bibliotekarze, zagłębią się w czeluściach kryptologii. Gra skierowana zarówno dla młodzieży od 12 lat jak i dorosłych chcących aktywnie i miło spędzić czas. Zapraszamy drużyny 3-5 osobowe do zgłaszania swojego udziału – każda z drużyn otrzyma unikatową godzinę startu i w ciągu godziny zegarowej będzie próbowała odnaleźć rzeczony obraz.

Zgłoszenia: Sekretariat MOK, tel. 18 266 21 32, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.