OSIECKA#KRAJEWSKI#GROCHOWICZ

W ramach 5 Nocy Muzeów -16 maja- o godz.20.00 w miejskim Ośrodku Kultury wystąpi Agnieszka Grochowicz w koncercie OSIECKA#KRAJEWSKI#GROCHOWICZ. Obowiązują wejściówki /do odebrania w sekretariacie MOK, w cenie 1 zł! /

Koncert ten to spotkanie krakowskiej poetki, wokalistki i aktorki Agnieszki Grochowicz z twórczością jednego z najbardziej twórczych i wzruszających duetów twórczych w historii polskiej piosenki w nowych aranżacjach znakomitych krakowskich muzyków jazzowych trzech różnych pokoleń – Antoniego Dębskiego, Dawida Rudnickiego oraz Artura Malika. W projekcie znajdziemy zarówno piosenki znane szerokiej publiczności takie jak np. „Kołysanka dla Okruszka” czy „Uciekaj moje serce” jak i te mniej znane będące niejednokrotnie interesującym odkryciem dla słuchacza.

Agnieszka Grochowicz - wokal
Dawid Rudnicki -piano