"KTO TAM?" Teatr CHRZĄSZCZ W TRZCINIE i Teatr USZYTY zapraszają na przedstawienie.

Teatr CHRZĄSZCZ W TRZCINIE i Teatr USZYTY zapraszają na przedstawienie: KTO TAM?w dniu 7 października (wtorek) godz. 9.00 i 11.00. Uwaga! spektakl zarezerwowany prosimy o wykupienie biletów.

co to za historia:
Mały, niebieski Zajączek - główny bohater przedstawienia, wprowadza najmłodszego widza w magiczny świat teatru lalek i niezwykłych dźwięków. Stworzony na oczach dzieci Zajączek nie chce być sam, pragnie poznać inne zwierzęta, by się z nimi zaprzyjaźnić. Ale czy mu się to uda? Przekonajcie się sami. Kolejni bohaterowie przychodzą do widza przez tajemnicze drzwi, a każdy bohater ma jakąś ukrytą tajemnicę, zagadkę, sztuczkę... Warstwę plastyczną cechuje estetyczna synteza i spokojna kolorystyka, która wpływa na kształtowanie wrażliwości plastycznej i emocjonalnej widzów.

Po spektaklu dzieci maja okazję poznać Teatr Uszyty „od podszewki” i uczestniczyć w niezwykłym wywiadzie ze zwierzętami...
Czas trwania przedstawienia wraz ze spotkaniem z dziećmi: około 60 min.

Występują:
Andrzej Kopczyk (Teatr Uszyty),
Cezary Skrocki (Teatr Chrząszcz w Trzcinie)
KTO TAM? to spektakl grupy teatralnej Teatr Uszyty, który jest niezależnym tworem Katarzyny i Andrzeja Kopczyków, zawodowych aktorów, na co dzień pracujących w jednym z krakowskich teatrów. Jego premiera miała miejsce 16.05.2014r w Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie.