AcyMailing Module

Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama

Sponsorzy

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bajdurek 2014

XXIX Przegląd Teatrów Dzieci i Młodzieży „BAJDUREK”  MOK Nowy Targ 29 kwietnia 2014.

 

Harmonogram

 

Godzina

Instytucja patronująca

tytuł

Instruktor/nazwa zespołu

czas

Potrzeby techniczne

9.00 -09.30

Sz. P

Odrowąż

BAJKA O DWÓCH KRÓLESTWACH

tekst:

Antonina Schejbal

scenografia:

Danuta Zachemska
Maria Stoch

opr. muzyczne:

Danuta Zachemska

Danuta Zachemska
ZESPÓŁ TEATRALNY ZE SZKOŁY
W ODROWĄŻU

18 osób + 2

15 m

CD
zasilanie

światła kolor

09.30-10.00

Sz. P. nr 4

Nowy Targ

WĄŻ
Marta Guśniewska – tekst
scenografia :
Renata Staszel
Maria Kilanowicz-Rusnak
opracowanie muzyczne:
Renata Staszel / Dorota Kret

Renata Staszel
TEATR ZA JEDEN UŚMIECH

9 osób +1

25 m

Stolik

4 krzesła

zasilanie

10.15-11.00

Gimnazjum nr 1

Nowy Targ

ŹRÓDŁO ŻYCIA
tekst/ scenografia/ opracowanie muzyczne:

Iwona Warpecha
Anna Zabrzeska-Nowak
Agnieszka Chowaniec

Iwon Warpecha
Anna Zabrzeska-Nowak
Agnieszka Chowaniec
BŁYSK

45 osób +3

30 m

CD

rzutnik

ekran

punktak

światła kolorowe

 

 

 

11.00-11.45

Katolicka Sz. P.

Zakopane

OPERACJA RADOŚĆ

tekst:

Marcin Kobierski

s.Julita – B. Tłustowska
GRUPA Z KLAS II III

15 osób +2

30 m

CD

12.00-12.45

ZSPiG nr2

Ciche

PRZYGODY MIKOŁAJKA
scenariusz i opr. muzyczne:
Marta Sadowa-Chorąży

Marta Sadowa-Chorąży
Marta Harbut
RUMCAJSY
15 osób+2

25 m

CD
punktak

11krzeseł

12.45-13.30

ZSPiG nr2

Ciche

KOPCIUCH
tekst:
wg Janusza Głowackiego
opracowanie:
Grupa Koneser

Marta Sadowa-Chorąży
KONESER

17 osób +1

 

30 m

CD

stół

2 krzesła

13.30-14.10

ZSPiG

Ratułów

KRÓLEWNA ŚNIEŻKA

tekst:
Anna Orszulak
scenografia:
Danuta Beras
opr. muzyczne
Anna Orszulak

Anna Orszulak
Danuta Beras
SMYKI

15 osób=4

20m

CD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.10-14.50

ZSPiG

Czarny Dunajec

SZEWCZYK DRATEWKA
opracowanie:
E. Bielak A. Lach

Ewa Bielak
Alina Lach

NASZA TRZECIA KLASA

24 osoby +2

25m

laptop

15.00-15.40

ZSPiG

Czarny Dunajec

PAPIEROWE KRÓLESTWO

opracowanie:
Agata Hałyst
Barbara Zastawnik

Agata Hałyst
Barbara Zastawnik
RUDUDU

14 osób+2

30m

 

15.40-16.15

Zespół Teatralny Gimnazjum we Frydmanie

DZIADY cz. II

opracowanie:

Krzysztof Mikołajczyk

Krzysztof Mikołajczyk
ZESPÓŁ TEATRALNY GIMNAZJUM WE FRYDMANIE

15 osób+ 1

30m

Laptop

stolik

16.15-16.45

Sz. P

Podszlke

WIERSZOWIANKI, CZYLI SCENKI BEZ MORAŁU

tekst i scenografia:

Lucyna Hosaniak

opr. muzyczne:

Wiesława Pawlikowska

Lucyna Hosaniak
KROKUSY

13 osób + 2

25 m

laptop

17.00. OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Prosimy o przybycie zespołów i zgłoszenie się do organizatora co najmniej

30 minut przed zaplanowanym terminem prezentacji.