AcyMailing Module

Reklama
Reklama

Patroni medialni

Reklama
Reklama
Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pliki do pobrania

Promesa MOK

Sprawozdania z działalności Miejskiego Ośrodka Kultury

Logo Miejskiego Ośrodka Kultury

Wystawy
Dział z którego można pobrać wersje po wydruku dokumentacji związanej z wystawami.

Zamówienia publiczne, przetargi
Dział z którego można pobrać wersje po wydruku aktualnych zamówień publicznych wraz z załącznikami.

Listy uczestników i laureatów
Dział z którego można pobrać listy uczestników i lauretaów konkursów organizowanych lub współorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.

Publikacje literackie
Dział z którego można pobrać publikacje literackie wydawane w ramach działalności Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.

Nowotarski Dzień Wolontariusza
Dział z którego można pobrać wersje do wydruku dokumentów zawierających szczegółowe informacje związane z Nowotarskim Dniem Wolontariusza.

Protokoły konkursowe
Dział z którego można pobrać protokoły z konkursów organizowanych lub współorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.

Internetowa Galeria Amatorów
Dział z którego można pobrać informacje na temat uczestników i działalności Internetowej Galerii Amatorskiej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.

Formularze zgłoszeniowe
Dział z którego można pobrać wzory formularzy zgłoszeniowych do imprez miejskich organizowanych lub współorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.

Materiały multimedialne
Dział z którego można pobrać materiały multimedialne takie jak: filmiki czy pokazy zdjęć z imprez i zajęć organizowanych lub współorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.

Jarmark Podhalański
Dział z którego można pobrać wersje do wydruku dokumentów zawierających szczegółowe informacje związane z Jarmarkiem Podhalańskim.

Programy imprez
Dział z którego można pobrać aktualne programy imprezy organizowanych lub współorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.

Regulaminy
Dział z którego można pobrać aktualne regulaminy konkursów i imprezy organizowanych lub współorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.

Inne
Dział z którego można pobrać pliki do wydruku o pozostałej treści.