Promesa MOK

Sprawozdania z działalności Miejskiego Ośrodka Kultury

Logo Miejskiego Ośrodka Kultury

Wystawy
Dział z którego można pobrać wersje po wydruku dokumentacji związanej z wystawami.

Zamówienia publiczne, przetargi
Dział z którego można pobrać wersje po wydruku aktualnych zamówień publicznych wraz z załącznikami.

Listy uczestników i laureatów
Dział z którego można pobrać listy uczestników i lauretaów konkursów organizowanych lub współorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.

Publikacje literackie
Dział z którego można pobrać publikacje literackie wydawane w ramach działalności Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.

Nowotarski Dzień Wolontariusza
Dział z którego można pobrać wersje do wydruku dokumentów zawierających szczegółowe informacje związane z Nowotarskim Dniem Wolontariusza.

Protokoły konkursowe
Dział z którego można pobrać protokoły z konkursów organizowanych lub współorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.

Internetowa Galeria Amatorów
Dział z którego można pobrać informacje na temat uczestników i działalności Internetowej Galerii Amatorskiej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.

Formularze zgłoszeniowe
Dział z którego można pobrać wzory formularzy zgłoszeniowych do imprez miejskich organizowanych lub współorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.

Materiały multimedialne
Dział z którego można pobrać materiały multimedialne takie jak: filmiki czy pokazy zdjęć z imprez i zajęć organizowanych lub współorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.

Jarmark Podhalański
Dział z którego można pobrać wersje do wydruku dokumentów zawierających szczegółowe informacje związane z Jarmarkiem Podhalańskim.

Programy imprez
Dział z którego można pobrać aktualne programy imprezy organizowanych lub współorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.

Regulaminy
Dział z którego można pobrać aktualne regulaminy konkursów i imprezy organizowanych lub współorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.

Dział z którego można pobrać pliki do wydruku o pozostałej treści.