Idea

Powracamy z Konkursem „Promesa MOK” tym razem z podtytułem „2.0”, bowiem to już druga edycja. Przypominamy Konkurs to szansa dla nieformalnych grup młodzieżowych na przeprowadzenie własnej inicjatywy w Nowym Targu (choćby koncert, wydarzenie, warsztaty i in.). Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu sfinansuje bądź współfinansuje kilka takich inicjatyw. Warunki? Pomysłowość, kreatywność, grupa co najmniej 6 osób z terenu Nowego Targu w wieku 16-22 lata, a także chęć pozytywnego wpływu na życie osób w naszej społeczności lokalnej.

Należy przeczytać Regulamin oraz przygotowane druki: wniosku (załącznik nr 1), budżetu (załącznik nr 2).  To naprawdę minimalne formalności. A następnie złożyć projekt do dnia 31 marca 2015 roku na bazie przygotowanych druków, wraz z dołączonym opisem projektu (max 2 strony A4) oraz rekomendacjami od 2 osób i/lub instytucji lokalnych, poświadczających dotychczasowe działania grupy i popierające planowany projekt.

Regulamin konkursu oraz potrzebne druki znajdują się na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu (www.mok.nowytarg.pl; zakładka „Pliki do pobrania” po lewej stronie). W razie pytań prosimy pisać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem „Promesa MOK 2.0” lub odwiedzić nas osobiście (Al. Tysiąclecia 37).

Organizatorem Konkursu „Promesa MOK 2.0” jest Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.