|
|
|
|
|
|
|
ogółem: | 2194863 | dzisiaj: | 90 | wczoraj: | 346 |
|
|
| | | | | | |
|
|
|
Uczestnicy 52 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - eliminacje powiatowe (powiat tatrzański i nowotarski)
- Anna Jędryka - II LO Nowy Targ
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 09:30-10:30
- Anna Kasprzycka - I LO Nowy Targ
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 09:30-10:30
- Anna Kowalczyk - II LO Nowy Targ
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 09:30-10:30
- Edyta Mularz - I LO Nowy Targ
Kategoria: wywiedzione ze słowa
Godzina występu: 09:30-10:30
- Iwona Rapacaz - I LO Nowy Targ
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 09:30-10:30
- Jaśmina Polak - I LO Nowy Targ
Kategoria: recytatorski
Godzina wystęu: 09:30-10:30
- Katarzyna Repa - ZST Nowy Targ
Kategoria: wywiedzione ze słowa
Godzina występu: 09:30-10:30
- Krzysztof Jobda - I LO Nowy Targ
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 09:30-10:30
- Marcin Miesiorczyk - ZST Nowy Targ
Kategoria: wywiedzione ze słowa
Godzina występu: 09:30-10:30
- Maria Długopolska - II LO Nowy Targ
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 09:30-10:30
- Natalia Kowalczyk - I LO Nowy Targ
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 09:30-10:30
- Sebastian Chrobak - II LO Nowy Targ
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 09:30-10:30
- Ryszard Kurpiel - I LO Nowy Targ
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 10:30-11:30
- Alicja Duda - ZSZ w Krościenku
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 10:30-11:30
- Artur Szczepaniak - ZSZ w Krościenku
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 10:30-11:30
- Ilona Dzięcioł - LO Krościenko n D
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 10:30-11:30
- Jacek Doliński - ZSZ w Krościenku
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 10:30-11:30
- Jadwiga Czajka - ZSZ w Krościenku
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 10:30-11:30
- Konrad Filas - ZSZ w Krościenku
Kategoria: Wywiedzione ze słowa
Godzina występu: 10:30-11:30
- Krzysztof Potoczak - ZS nr 1 Nowy Targ
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 10:30-11:30
- Magdalena Pańszczyk - GOK Kluszkowce
Kategoria: teatr jednego aktora
Godzina występu: 10:30-11:30
- Marta Setlak - ZSZ w Krościenku
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 10:30-11:30
- Natalia Zysko - I LO Nowy Targ
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 10:30-11:30
- Piotr Bukowski - ZS nr 1 Nowy Targ
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 10:30-11:30
- Adriana Maciuszek - LO św. R. Rabka
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 11:30-13:00
- Alina Kalata - ZSHT Zakopane
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 11:30-13:00
- Anna Kwiatek - LO Krościenko n D
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 11:30-13:00
- Anna Nowaczyk - LO Krościenko n D
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 11:30-13:00
- Ewa Karpiel - ZSHT Zakopane
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 11:30-13:00
- Jakub Figus - LO Balzera Zakopana
Kategoria: wywiedzione ze słowa
Godzina występu: 11:30-13:00
- Justyna Bomba - II LO Rabka
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 11:30-13:00
- Justyna Panek - ZSO Balzera Zakopane
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 11:30-13:00
- Justyna Plewa - LO Krościenko n D
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 11:30-13:00
- Kamil Tuszyński - LO Romera Rabka
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 11:30-13:00
- Katarzyna Kamińska - ZSO Balzera Zakopane
Kategoria: wywiedzione ze słowa
Godzina występu: 11:30-13:00
- Kinga Szczepaniak - LO Krościenko n D
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 11:30-13:00
- Marta Gajewska - ZSO Balzera Zakopane
Kategoria: wywiedzione ze słowa
Godzina występu: 11:30-13:00
- Mateusz Bereziński - ZSO Balzera Zakopane
Kategoria: wywiedzione ze słowa
Godzina występu: 11:30-13:00
- Natalia Dołgowska - ZSO Balzera Zakopane
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 11:30-13:00
- Patrycja Obłąk - II LO Rabka
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 11:30-13:00
- Paulina Zawadzka - II LO Rabka
Kategoria: recytatorski
Godzina występu: 11:30-13:00
- Agnieszka Przekupień - LO Balcera Zakopane
Kategoria: Poezja śpiewana
Godzina występu: 14:30-16:30
- Elżbieta Wygrecka - LO Krościenko
Kategoria: Poezja śpiewana
Godzina występu: 14:30-16:30
- Ewa Zachwieja - LO Krościenko
Kategoria: Poezja śpiewana
Godzina występu: 14:30-16:30
- Jakub Pawlik - II LO Nowy Targ
Kategoria: Poezja śpiewana
Godzina występu: 14:30-16:30
- Justyna Żółtek - I LO Nowy Targ
Kategoria: Poezja śpiewana
Godzina występu: 14:30-16:30
- Karolina Topolska - LO Krościenko
Kategoria: Poezja śpiewana
Godzina występu: 14:30-16:30
- Katarzyna Cholewa - I LO Nowy Targ
Kategoria: Poezja śpiewana
Godzina występu: 14:30-16:30
- Natalia Wójcik - II LO Nowy Targ
Kategoria: Poezja śpiewana
Godzina występu: 14:30-16:30
|
|
|